free web hit counter Skocz do zawartości
Xxdaniel

Wyjazd do Turcji Dr Maral

Rekomendowane odpowiedzi

Donor jest ok, bardzo szybko sie zagoil i juz nawet przy 5mm wlosach nie widac zeby bylo tam przezedzone. wiec jest dobrze .

 

A co do rezultatu to obawiam sie ze moje wlosy na 100% beda wygladac ja u koledze z forum ktory takze roil u Marala.

 

Tak wiec, jesli jedziecie do tej kliniki i widzicie tam mlodego kolesia (pracuuja tam 3 babki i 1 mlody koles) ktory bedzie wam robil wlosy- to ja bym na waszym miejscu uciekal.

Widac ze ma wszystko w dupie.

 

 

pozdr i przesle jakies foty za kilka miechow jak cos bedzie wyrastac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego oczekujecie za 9 tyś zł, część klientów będzie zadowolona a część nie, wiadomo, że jest to robione jak najszybciej jeb jeb, a jak na 10 klientów 2 popłacze gdzieś w internecie to specjalnie interes nie ucierpi.

 

O koledze to piszesz o Teepeno czy jakoś tak? Nie musi tak być, może będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maxik, po czym wnosisz ze włosy miałyby Ci nie wyrosnąć? Nie ma się chyba co przejmować na tym etapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planuję wyjazd do Turcji na zabieg. Może ktoś by się wspólnie wybrał ( niekoniecznie w tym terminie) . Oferuje miłe towarzystwo

 

-- 23 gru 2018, 11:15 --

 

Siemanko

Planuje ktoś z was lecieć do Turcji ? W dwóch raźniej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oferuje miłe towarzystwo

 

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...