free web hit counter Skocz do zawartości
cisowian

Informacje na temat szkodliwości duta i fina

Rekomendowane odpowiedzi

witam. od 2 lat lykam fina (tabletka podzielona na 4,5 czesci) od wakacji duta. Z fajką wszystko okej popęd mniejszy ale jest. Łykam je jak cukierki. Czy ktos wie lub moze przytoczyc jak w stosowaniu dlugofalowym to zaszkodzi ? Z tego co wyczytalem podnosi zły cholesterol. Ktos wie cos wiecej czy ogolnie wyjebane i wlosy najwazniejsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ogolnie wyjebane i wlosy najwazniejsze?

 

O to to!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale czlowiek tez nie chce chorowac na starosc chocby. a teraz to po 2 przezczepach nie ma wyboru trzeba podtrzymywac. cholerne wlosy. martwie sie tez ze oslabia mi zarost na twarzy, wydaje mi sie ze kiedys byl gestszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie odnosnie zarostu mam podobne odczucia mimo,ze stosuje tam minox jest slabsxy niz kiedys bez niego i duta


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O to to!

 

A tak serio to pytaj takich którzy biorą cały czas bądź brali fina od ponad 20 lat albo duta kilkanaście lat, są tacy - znajdziesz ich na zagranicznych forach, choćby na HLT. Tacy ludzie będą wiedzieć najlepiej ze swojej praktyki. Możesz poszukać też chorych na BPH którzy biorą fina/duta i ich pytać, tak samo jak ja szukałem i to nawet chorych na PCa i robiłem wywiady z takimi ludźmi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał żeby każdy się sam dokształcił, oraz sam pogadał z takimi ludźmi co biorą fina/duta dłużej, poza tym co ja mam tu pisać..., nt fina/duta masz osobne tematy w dziale ''leki...'' i ogólnie na forum. Więc po co powielać wiele różnych wątków co do tych leków.

 

Powiem tylko tyle że nie znam przypadku żeby ktoś umarł z powodu przyjmowania fina czy duta. Masz też wiele badań nt temat oraz tabelki co do występowania uboków.

 

No i wiesz, przecież zawsze było na tym forum tak, że co tylko napisałem jakiś dłuższy ciekawszy post, to zaraz było że ściany tekstu walę, którego nie da się czytać, albo że głupi jestem, po*ebany itd...., i żeby mnie zbanować.

 

A poza tym to nie posiadam też najświeższych informacji co do ludzi którzy biorą czy brali fina/duta latami (więc nie chciałbym nikogo wprowadzić w żaden błąd), nie wchodzę też już zbytnio na zagraniczne fora typu HLT, przestałem się też jakoś przesadnie interesować leczeniem farmakologicznym łysienia, bo mam je opanowane, a zacząłem się teraz bardziej koncentrować na leczeniu chirurgicznym łysienia HT - bo tego teraz potrzebuję tylko, zrobić HT, i zniknąć z takich for o łysieniu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dobra ale czlowiek tez nie chce chorowac na starosc chocby. a teraz to po 2 przezczepach nie ma wyboru trzeba podtrzymywac. cholerne wlosy. martwie sie tez ze oslabia mi zarost na twarzy, wydaje mi sie ze kiedys byl gestszy

Szlak...rozumiem że donor CI się skończył i lekarz kazał brać..dużo Ci wyciągnęli?

Jedyna rzecz która blokuje nie przed przeszczepem to wizja takiej sytuacji.Nie dałbyś rady się ogolić na zero gdyby łysienie poszło dalej czy nie chcesz za wszelką cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy moze zmniejszyc gestosc wlosow? watpie..za to wydaje mi sie ze moga one stracic kolor..byc biale/przezroczyste. u mnie niestety tak sie dzieje zarost mi zjasnial, tez zaczalem stosowac minox moze cos to da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zszedlem z fina na samego duta. i tak jak ciagnalem ten zestaw z pol roku nie widzialem poprawy a ostatnio zauwazylem nawet pogorszenie wiec zobacze samego duta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...