free web hit counter Skocz do zawartości
gekon11

Turcja - kogo wybrać? 4000-4500graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przeglądam forum od jakiegoś czasu i zdecydowałem się zrobić przeszczep. Obecnie mam 33lata, łysieje od jakiś 10lat.

Widzę na forum wiele historii przeszczepów wykonywanych w Turcji dobrych jakościowo w całkiem rozsądnych cenach.

Zastanawiam się nad poniższymi doktorami (w nawiasie ich ocena i koszty):

- Turgul Margal (3500-4500graftow / 2100Euro)

- Emrah Cinik (3500-4000graftow / 2100Euro)

- Resul Yaman (3500-4500graftow / 1Euro za graft)

Którą klinikę byście polecali, aby mieć najlepsze efekty? Może jeszcze kogoś innego? Postanowiłem, że na zabieg mogę wydać tak do 5000Euro (z małą toleracją).

Planuje zrobić zabieg w okolicach marca/kwietnia.

W załączniku zdjęcia które wysłałem do oceny.

 

Z góry dzięki za pomoc,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś z forum doświadczenia z Dr Yamanem? Przeglądałem dziś kilka zagranicznych stron i opinie są podzielone. Bazując na waszym doświadczeniu kogo byście polecali w moim przypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z budzetowych to jeszcze do Serkana Aygina kilka osob latalo, musisz zdecydowac sam to beda podobne ligi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę mój stan kogo byście polecali po względem cena/jakość ? (nie koniecznie budżetówka i Turcja).

Czy w moim przypadku warto zaczynać brać np. Propecie? Widze ze trochę przespałem temat i włosy mocno poleciały w ostatnim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propecie to nie bo za droga ale jej generyki jak najbardziej tak, do 5000 € i takich ubytkach to tylko budzetowki wchodza w gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten budzet tak wstępnie założyłem, jak będzie trzeba to się zwiększy ... kogo byś polecał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz podobny ubytek do mojego, może tego tak nie widać, bo ja wystawiłem łeb na pełne słońce do zdjęcia.

Wg mojej oceny to z 5000 graftów trzeba. 4000 będzie za mało. W budżetówce na raz wszystkiego dobrze Ci nie zrobią, będzie potrzebna poprawka. Czyli tak czy inaczej 2 zabiegi. Przejrzyj forum. Ja Ci nie powiem do kogo, bo sam nie potrafię się zdecydować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Biorąc pod uwagę mój stan kogo byście polecali po względem cena/jakość ? (nie koniecznie budżetówka i Turcja).

Czy w moim przypadku warto zaczynać brać np. Propecie? Widze ze trochę przespałem temat i włosy mocno poleciały w ostatnim czasie.

 

Według mnie mógłbyś spróbować powalczyć trochę o włosy farmakoterapią. 6-12 miesięcy finasteryd albo lepiej dutasteryd + jakaś wcierka wedle upodobań revivogen albo minoks albo cb jak chce Ci się bawić w to. Masz spore szanse na zagęszczenie całej góry, oczywiście oprócz zakoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I pierdolić się z chemią do końca życia? Czy po kilku latach trucia się i tak decyzja o zabiegu?

 

Dokładnie tak, zgadzam się z marcinkiem. Podobno i tak po jakims czasie przestaje działać czyli HT trzeba zrobic. Lepiej zrobić od razu i mieć z głowy. Wiadomo, że może posunąć się dalej, ale wtedy kolejny zabieg. W nieskończoność łysieć nie można, aby tylko donoru starczyło. Dlatego trzeba mieć wszystko zaplanowane już przed 1. zabiegiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko że jak ktoś wyłysieje do Norłód 6 to raczej bałtyku na głowie przeszczepami nie zrobi a kuracja finasterydem po HT to podstawa, ale każdy ma różne podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma łagodne, ograniczone łysienie to kuracja moim zdaniem jest głupotą, natomiast dużo osób nie jest w tak komfortowej sytuacji.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łagodne łysienie to nw2 w wieku 40 lat, a nie tak jak u kolegi miniaturyzacja prawie już na całej górze ledwo po 30-stce. Bez kuracji to wszystko poleci do 40-stki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...