free web hit counter Skocz do zawartości
JustynaBHR

Promocja noworoczna BHR

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga uwaga! Dr Bisanga znow w dobrym humorze

 

Z okazji nowego roku, promocja dla polskich pacjentow na luty i marzec 2019 - 3euro/graft

 

Zachecam do szybkiej decyzji, zanim ceny znow pojda w gore

 

Z mojej strony zapewniam pomoc w kominikacji i organizacji oraz obecnosc podczas operacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na BHR bardzo dobra cena, moglaby byc caly czas taka

 

 

jakies konsultacje planujecie w Wawie w nowym roku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak korespondowałem z Janem w grudniu to też było 3euro i to bez promocji czyli to chyba chwyt marketingowy.

Jak dobrze pamiętam to w listopadzie była promocja- 2,75 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowa cena za graft w BHR to 3,5 euro. Czasem mozna cos ponegocjowac, ale tylko w przypadku mniej obleganych miesiecy.

Ehh jak to Polak lubi byc zlosliwy. Dobrze Wam sie robi po takich tekstach czy to tylko chec popisu przed kolegami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze opinia na podstawie wlasnych doswiadczen z klinika BHR

Jesli nie jestescie Panowie zainteresowani usluga, bardzo prosze o nieudzielanie sie w watku.

W razie jakichkolwiek pytan lub watpliwosci zapraszam na pw lub email justyna.nowosad@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli u Bisangi sie zmeinilo z manualnego na mechaniczny z ta sama cena + manipulacje cenami i nazwywanie "promocja" cene za graft ktora pare miesiecy temu byla standardowa to warto to tutaj podkreslic. Ja rozumiem ze ciag do pieniadza z prowizji moze byc wiekszy niz ludzka przyzwoitosc. Po to jest to forum aby wymieniac sie doswiadczeniami i przestrzegac wzajemnie przed naciagaczami/przereklamowanymi/przeplacanymi doktorkami. Jak sie Pani/Panno Justyno nie podoba panujacy tu klimat, zachecam do zalozenia wlasnego forum mam nawet propozycje na adres domeny: wlosyzakokosy.pl

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak opina na podstawie własnych doświadczeń z BHR

 

Jesteście coraz bardziej żałośni, z tak dobrej kliniki do 2014 r zrobiliście turecki syfilizm z pseudo promocją.

 

A tak personalnie to "Pani" Justynko , to właśnie ty reprezentujesz typowego "polaczka" robiąc z ludzi idiotów za parę euro na "kebaba" .... Zresztą jestem zdania , że większość tzw" polaczków" jest właśnie tam gdzie m.in. jesteś .... Oby nigdy nie wrócili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ralf, nie znam Twojej historii i nie wiem dlaczego jestes tak rozzalony na BHR. Nie musze zakladac swojego forum, zalozylam swoj watek. Nie wjezdzaj na mnie osobiscie, bo nic o mnie nie wiesz, wiec nie masz prawa oceniac mnie na podstawie posta o promocji. Nie zamierzam wdawac sie w pyskowke z brakiem kultury.

Jesli masz jakis problem do BHR, zapraszam na pw, postaram sie pomoc.

Zetx tresc nie wnoszaca nic do tematu, zwykly trolling.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóc może tylko poprawka, ale jak chcieć poprawkę od BHR skoro z relacji na relację pacjentów jest co najwyżej średnio z wskazaniem na beznadziejnie. Prześlij mi twój numer tel. na priv to prześlę Ci zdjęcia whatsappem to sobie zobaczysz efekt zabiegu z 2016 i porównasz z moim zabiegiem z 2012 r również w BHR !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...