free web hit counter Skocz do zawartości
noname

HT - skutki po 3 tygodniach, efekty długoterminowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Mam 23 lata i jestem niemal zdecydowany na HT. Nie ukrywam, że zamierzam skorzystać z usług pewnego pośrednika współpracującego z dr Serkan Aygin. Mój ubytek został oceniony na 3200 graftów. Do poprawki zakola + korona. Śledzę forum od kilku miesięcy, a zwłaszcza wątki, w których osoby po HT opisują doświadczenia po zabiegu.

Z moich wniosków wynika, że efekty są różnorodne, co w sumie niczym zaskakującym nie jest. Natomiast z uwagi na rodzaj wykonywanej przeze mnie pracy (biurowa), w której mam częsty kontakt z klientami, chciałbym poznać stanowisko osób w kwestii:

 

1. Czy po 3 tygodniach skutki operacji są mocno zauważalne dla otoczenia? Mile widziane fot.

2. Krótką odpowiedź: czy jesteś zadowolony po kilku miesiącach od zabiegu?

3. Jak ocenicie mój donor? Wydaje mi się, że szału nie ma, zwłaszcza, że jestem blondynem.

 

Jak widać włosy mam nieco dłuższe, aby cokolwiek maskować łysinę. Mam nadzieję, że po +/- 2 miesiącach odrosną na tyle, aby przypominać siebie na co dzień.

 

Będę wdzięczny za każdą radę!

 

https://www.fotosik.pl/dodaj-zdjecie/krok-3

https://www.fotosik.pl/zdjecie/6bf7dd96d546c26c

https://www.fotosik.pl/zdjecie/396fd95d7e3b0965

https://www.fotosik.pl/zdjecie/f89c80e5321b67bd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miarę to będziesz wyglądał po 3 miesiącach pod warunkiem że nie będziesz miał dużego shock loss

 

-- 09 sty 2019, 23:08 --

 

A pierwsze 2 miesiące będziesz wyglądał jak kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę aż taka drama jest? :/

 

Dwa tygodniu urlopu ogarnę + tydzień zwolnienia, ale 2 miesiące nie przejdą... no to między młotem a kowadłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie chcesz sie wybrac na zabieg przez posrednika nie ma to znaczenie, wygola Cie na zero przed zabiegeiem wiec wyszystko bedzie widac jak na dloni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się załamałem :/

Nie mogę sobie pozwolić na nawet miesiąc przerwy od pracy, a co dopiero 3... Eh, temat do głębszej rozkminy, co tu zrobić, aby jakoś wybrnąć z sytuacji.

Czapki w biurze i przy klientach nosić nie będę przecież...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek do człowieka nierówny. Tak Jak ak zabieg do zabiegu. Ja po pierwszym zabiegu faktycznie długo do siebie "dochodzilem" _ łeb czerwony , wszystko wypadło. Po drugim zabiegu po 10 dniach poszedłem do pracy i wierz mi że nikt się nie pokapował...tak więc nie możesz założyć że będzie źle ale nie możesz równie myśleć że będzie po 2 tygodniach super. Generalnie im większa gęstość i obszar tym naruszanie struktury większe i regeneracja dłuższa. Jak będziesz miał robiona linię to też o wiele bardziej się rzuca w oczy niż np. korona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wypadają tylko przeszczepione włosy, czy wszystkie? Czy też to jest uzależnione od jednostki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzależnione jak sam napisałeś ale... w ogromnej większości wypadają te przeszczepione, w mniejszości przypadków wszystkie a w najmniejszej ilości przypadków - nie wypadają wcale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak Ci napisał wyżej przy dobrych wiatrach niekiedy dramat jest do 3-4 miesięcy.

I micro włókna do 6 miesięcy.

 

Tyczy sie niestety np mojego przypadku. Donor 0 znaku po 10 dniach reszta to co wyzej.

Jednak kazdy jest inny nigdy nie wiadomo jak bedzie na naszym przykladzie 50/50.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...