free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czy są na forum osoby które stosują/stosowały RU już przez dłuższy czas (> 2 lata). Chciałbym się zapytać jak wyglądają skutki uboczne stosowania RU przez dłuższy okres. Ja stosuję 3 mc. Efektów związanych z zatrzymaniem łysienia/ odrostów nie widzę. Stosuję na zakola i linię. Myślę, że zanotowałem lekkie pogorszenie. No ale to ocenię po min. 6 mc. Na razie side effect to zmęczenie i przekrwione oczy, czasami ból głowy, ale nie wiem czy od saby to nie jest. Libido spoko, pała stoi. Nawet rano jest namiot czasami. Jak wyglądają skutki uboczne długoterminowe? Bo wiem ze ludzie zaczęli to stosować dawno więc trochę nurtuje mnie to pytanie. Na zagranicznych forach większość ludzi pisze ze nie wiadomo jakie będą skutki uboczne dlugoterminowe stosowania tego ścierwa. Nawet wyczytałem ze stosowanie tego dłużej niż 5 lat prowadzi do raka jądra... Niech się ktoś wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wątek o RU na kilkadziesiąt stron + kilka tematów o ubokach.

Lepiej tam zadać pytanie jeśli nic nie znalazłeś niż dla pojedynczego pytania zakładać nowy temat.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo panikujesz. Wyczytać można cuda. To że ktoś zachorował na raka jądra w trakcie stosowanie RU nie oznacza ze to wina RU. Ludzię chorują i chorować bedą.

 

Jesli czujesz sie dobrze to rób tylko badania okresowe serca/wątroby i jedziesz. Jak źle to odstaw i próbuj czegoś innego, to są czyste karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za bardzo panikujesz. Wyczytać można cuda. To że ktoś zachorował na raka jądra w trakcie stosowanie RU nie oznacza ze to wina RU. Ludzię chorują i chorować bedą.

 

Dokładnie tak. A poza tym to dużo ludzi pierdoli też różne nieprawdziwe farmazony na tych forach, po to żeby tylko zniechęcić wielu do leczenia, zazwyczaj są to przeciwnicy leków albo ludzie którzy nie mają efektów leczenia bądź słabe, i chcą żeby inni tych efektów też nie mieli. Także nie we wszystko bym wierzył co tylko wyczytam....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli po wstrząśnięciu RU widać jakby unoszące się kryształki to znaczy ze zle to przyrządziłem?

Po za tym czasami widać jakby skrystalizowane RU na gwincie od butelki bo czasami mi się wyleje na ten gwint... Co to oznacza Panowie? Bo nie wiem czy dobrze to przyrządzilem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym rakiem jąder to mniej więcej taka prawda jak z tym że zostaniesz impotentem po tabletce fina, oczywiście zanim się wchłonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...