free web hit counter Skocz do zawartości
haird

Łysienie 19 lat - spadek skuteczności finasterydu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

włosy wypadają mi od 17 roku życia. Od maja 2018 stosuję Nezyr (1mg finasterydu) do tego Loxon 5% od lipca. Włosy początkowo rzadkie i cienkie mniej więcej w październiku/listopadzie były na nowo gęste i grube. Niestety ich stan znowu zaczął się pogarszać. Zakola znowu się powiększają a włosy są bardzo cienkie. Jaka jest przyczyna? Czy mój organizm przyzwyczaił się do blokera DHT i potrzebuję większej dawki? Czy może jest to okres przejściowy w kuracji finasterydem albo brak witaminy D zimą? Za miesiąc studniówka a jest coraz gorzej... Stosuję również Stieprox na przetłuszczające się włosy 2-3 razy w tygodniu. W inne dni używam szamponu Emolium, który ponoć nawilża. Włosy muszę niestety myć codziennie, ponieważ są tłuste każdego dnia rano. Co jeszcze powinienem stosować, aby wrócić do stany sprzed kilku miesięcy. Staram się jeść dużo warzyw i owoców, aby dostarczać witaminy. Kupiłem też witaminę D i jakiś suplement diety z biotyną.

 

Może przerwać na jakiś czas Loxon? Liczę na pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli myjesz wlosy w ciagu dnia i pozniej wychodzisz na mroz to je oslabiasz, ciezko stwierdzic co moze byc przyczyna, najlepiej jakbys robil zdjecia co jakis czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...