free web hit counter Skocz do zawartości
Midnight_Man

Jakie badania przed kuracja Finasterydem (topical)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Troche sie tego obawiam ale zostalem postawiony przed sciana przez te moje lysienie i tak jak przez lata w zasadzie nie mialem zadnej konkretnej kuracji (tylko same mini kuracje "pierdu pieru" ) tak teraz tego zaluje ze wczesniej nie wzialem sie za to na powaznie i jestem zmuszony zaczac przygode z Finasterydem przed ktorym tak dlugo sie bronilem (a mam ku temu powody). W gre wchodzi tylko zewnetrzny finasteryd (Essengen-6 Plus: 6% Minoxidil + 0.05% finasteride).

 

Troche sie tego boje ale nie mam wyjscia w przeciwnym razie za rok bede musial sie ogolic na lyso aby uniknac fazy kiedy znajomi beda mowic o moim lysieniu - wiele mezczyzn robi ten blad czekajac za dlugo z calkowitym goleniem nadszarpujac w tym czasie swoj wizerunek zamiast za wczasu sie ogolic zanim nie ma katastrofy na glowie. Inna sprawa ze mi lysa glowa nie pasuje za bardzo, stad ten akt desperacji. Od 2 miesiecy zaczalem uyzwac nanogen na korone aby ja zagescic bo juz jest widoczna roznica w kolorze i getsosci wlosow z korony (przerzedzone rownomiernie z delikatniewiekszym przerzedzeniem na czubku, jasny braz) wzgledem tylu i wlosow po bokach (2 x gesciejsze, ciemny braz).

 

Czy powinienen zrobic jaies badania profilaktyczne przed kuracja zewnetrznym finasterydem (w zasadzie przy dluzszym stosowaniu to jak slabsza kuracja wewnetrznym jesli chodzi o przenikanie do krwioobiegu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz monitorować co się dzieje to możesz zbadać testosteron, testosteron wolny, estradiol, prolaktyne, DHT a nawet kortyzol. Na tyle podstawowych hormonów może mieć wpływ. Zbadaj sobie przed i w trakcie np. Po 6 miesiącach. Będziesz miał jakieś odniesienie. Podobno do 10 razy mniej Fin topical się wchłania systemowo. Ile w tym prawdy nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiłeś ta wcierke ja znalazłem tylko polarisa 11 który ma składzie Fina 0,01mg i 12% minoxa stosuje już miesiąc raz dzienie z tego co narazie zauważyłem to włosy stały się jakoś mniej przetłuszczające się i stały się sztywniejsze .

 

-- 25 sty 2019, 7:30 --

 

I co ważne swędzenie głowy jak ręka odją


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polaris ma retinol w składzie co pewnie wpływa na przetłuszczanie włosów.

Dobrym i tanim zamiennikiem jest morr f (3,5 lub 10%) dostępny na ebayu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje Essengen6 na minoxidilmax.com

 

Jak na razie nie chce wchodzic w mino 15% bo to ostatecznosc (jak juz raz sie wejdzie do tej rzeki to potem nie ma bezpiecznego powrotu)

 

Stosuję od lutego ale efekty mierne - nawet zacząłem podejrzewać czy ten produkt faktycznie zawiera to co zawiera ... choc nie znalazlem jakis zastrzezen na jego temat na zagranicznym forum. Sosuje docelowo 2x dziennie ale w 20% przypadkach aplikowalem raz dziennie bo czasem nie wyrabiam sie z czasem a jest troche zachodu stosowanie takiej terapi zewnetrznej jesli jendoczesnie uzywa sie nanogen hair fibres (przed wieczornym nalozeniem Essengenu musze wpłukwac glowe czysta letnia wodą aby wyplukac mikrofibry ze skóry głowy co jest troche uciazliwe...). Niby cos sie dzieje na glowie (widac zmiane w strukturze wlosa) ale jakiegos mocno zauwazalnego zageszczenia nie zauwazylem poza (nowy "grupowy" odrost) a jestem dziś po 4 miesiącach kuracji...poczekam do listopada/grudnia do tego czasu nie bedzie wyraźnych efektów to pomysle o wzmocnieniu kuracji...

 

Stosuje też dermaroller od prawie 2 miesiecy (3-4 x w tyg 1.5 mm)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego Ty oczekujesz po stosowaniu kuracji przez 4 miesiące ? Przecież to za krótki czas aby określić czy coś z tego będzie.

To forum już powoli schodzi na psy, coraz więcej tematów co, jak, dlaczego, głupie stwierdzenia że HT robi się jak masz już NW5-6 a jak jeszcze jesteś młody to już w ogóle odpuść sobie ratowanie włosów. Brak jakichkolwiek chęci poczytania mnóstwa tematów gdzie wszystko jest podane jak na tacy, oczekiwania po stosowaniu kuracji 3-4 miesiące na odrosty które zlikwidują łysienie, no ludzie kiedyś tego nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To forum już powoli schodzi na psy, coraz więcej tematów co, jak, dlaczego, głupie stwierdzenia że HT robi się jak masz już NW5-6 a jak jeszcze jesteś młody to już w ogóle odpuść sobie ratowanie włosów. Brak jakichkolwiek chęci poczytania mnóstwa tematów gdzie wszystko jest podane jak na tacy, oczekiwania po stosowaniu kuracji 3-4 miesiące na odrosty które zlikwidują łysienie, no ludzie kiedyś tego nie było.

 

Niestety.

 

 

głupie stwierdzenia że HT robi się jak masz już NW5-6 a jak jeszcze jesteś młody to już w ogóle odpuść sobie ratowanie włosów.

 

A to to jest czysta mendowata złośliwość, czasami zawiść i ból dupy Gargamelów, pod otoczką dobroci, życzliwości i rzekomej ''troski'' o młodego i jego przyszłość związaną z łysieniem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może jak stodować finasteryd topical 0.1 %? W sensie raz czy dwa razy dziennie?0.1% odpowiada zdaje się 1 mg fina doustnego. Wszedzie z zasady podają ze 0.1 stosuje się ED 2x . Czyli używa się 2 mg fina. Nie wiem czy to nie za dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Orientujecie się może jak stodować finasteryd topical 0.1 %?

 

A co myślisz, że jak będziesz robił wcierkę z fina w stężeniu 0.1% 2 x ED, to Cię to wykastruje...? - Zapomnij nawet jak byś 10 razy dziennie robił te wcierki topical finasteride 0.1%.

 

Ja w każdym razie będąc na hardkorowej kuracji doborową mieszanką najlepszych leków, stosowałem preparat z minoxem i finem właśnie 0.1% dwa razy dziennie, a oprócz tego muszę powiedzieć że we większej dawce bo używałem 1,5 ml 2x ED a nie 1 ml - jak było w instrukcji.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz wysoki poziom dht z natury więc nie odczuwasz tego tak bardzo. Ja mam poziom dht niski w normie i z najnowszymi trendami w us nie kwalifikuję się do leczenia finasterydem. Tam lekarze coraz czesciej przed zapisaniem kuracji sprawdzaja wyjsciowy poziom dht. W Polsce nikt tego nie robi bo sam tylko poziom dht to koszt prawie 40zl. Zostaja mi tylko srodki zewnętrzne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i z najnowszymi trendami w us nie kwalifikuję się do leczenia finasterydem. Tam lekarze coraz czesciej przed zapisaniem kuracji sprawdzaja wyjsciowy poziom dht.

 

Tylko, że tam można sobie kupować leki jakie są potrzebne i nie trzeba się prosić lekarzy terrorystów.

 

I weź ku*wa nie popieraj jebanego terroryzmu, bo wiem co to znaczy , bo mnie terroryzowali lekarze.

 

 

Zostaja mi tylko srodki zewnętrzne

 

To nie wąchaj ani nie oglądaj nawet opakowań po finie, i nie czytaj o uboakch i o tym jakim najgorszym złem jest fin. Nie musisz korzystać z fina ani z żadnych antyandrogenowych leków jak nie chcesz, nikt Cię nie zmusza do tego ani nie terroryzuje. Mnie natomiast terroryzują sku*wysyny i zabraniają skutecznie leczyć łysienie. Muszę stąd emigrować aby pozbyć się stresu i aby mieć stały bezproblemowy dostęp do leków.

 

 

Pewnie masz wysoki poziom dht z natury

 

Gówno mnie obchodzi jaki mam poziom dht z natury, a badań nie robiłem tylko dlatego aby się nie wkurwić wysokim poziomem tego, a nie dlatego, że szkoda mi było 40 ''złotych''. Ale chcę mieć zerowy poziom dihydrotoskyny.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ale ja się z tym nigdy nie spotkałem zeby lekarze robili problem z finem. Wrecz przeciwnie zawsze go wręcz wciskali od mlodej nieopierzonej po starego wyjadacza. Ich stanowiska jedynie różniły sie kwestią uboków. Od poważnych do legend wyssanych z palca. Ale wybór zawsze mi pozostawiali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ale ja się z tym nigdy nie spotkałem zeby lekarze robili problem z finem.

 

Wiesz, receptę na prołpiszie, to ja dostawałem bez żadnego problemu. Ale ja chciałem receptę na Avodart albo na fina 5 mg, bo nie dam się oszukiwać, że fin 1 mg wystarczy do wyleczenia łysienia i że łysienie to jest chuj nie choroba, oraz nie dam się naciągać na kasę na mega drogie leki, i przede wszystkim nie dam się terroryzować. Będę chciał się kastrować to będę to robił bez ich zasranej zgody łaski i pozwolenia na to!

 

DLA MNIE FIN 1mg TO NIE FIN! TO GÓWNODAWKA 1/5 DAWKI NORMALNEJ LECZNICZEJ!

 

 

Ale wybór zawsze mi pozostawiali.

 

Taki ''wybór'' to niech se wsadzą w dupę, w rozlazłe pizdy i w chuje śmierdzące! Ja chcę dostawać recepty na co najmniej androcur, bo to najlepszy lek na łysienie i w dodatku nawet zatwierdzony do leczenia łysienia, ale tylko dla babsztyli bo są z lepszej gliny.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...