free web hit counter Skocz do zawartości
Hr_Junior

Łysienie. Porady, ocena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chciałbym was zapytać jak widzicie mój przeszczep. Mam 27 lat. Niestety 2 lata temu zaczęło się coś czego się kompletnie nie spodziewałem - łysienie. Do pewnego momentu miałem super gęste, czarne włosy... teraz szkoda pisać.

 

W załączniku dodałem zdjęcie donoru i obszaru łysienia. Dodam tylko, że jak narazie proces zdaje się zatrzymał. Mój ojciec ma podobną sytuacje i u niego łysienie zatrzymało się właśnie na takim etapie czyli mocno przeżedzone. Prosiłbym was o opinie i ew namiary na dobrą klinike ( wyszukałem dr Serkana Aygin ). Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widać że przerzedzenia masz na nW5 więc pewnie 6k graftów będzie potrzebne ;/

Chyba nie obserwowałeś swoich włosów zbyt uważnie bo trudno uwierzyć że doszedłeś do takiego stany w 2 lata.Ja bym pomyślał o finie bo na przerzedzenie on działa szczególnie dobrze,sam się w sumie przymierzam bo już mój język wygląda licho.Nie wiem czy łysienie nie posunie się dalej,mówisz że twój ojciec ma podobny san,no to wróżyło by nie najgorzej,ale czy miał podobny stan w twoim wieku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Otórz możliwe. Niestety stało to się praktycznie z miesiąca na miesiąc. Nawet nie ja to zauważyłem. Zakola jako takie od zawsze miałem tz od czasu dojrzewania, reszta była ekstra do czasu...

Pierwszy zabieg proponują mi 3500 graftów później zobaczymy.

Absolutnie żadnej chemii. Nie chce do końca życia brać coś.

Ojciec do 40 miał takie włosy jak ja do czasu łysienia tz zakola, ale reszta spoko gęsta. Później pojawiły się u niego problemy z prostatą i włosy poleciały do tego stopnia. Lekarz zapisał mi fina, ale ze względu na prostate to przy okazji włosy odrosły.

 

Dodajw zdjęcie z lipca/sierpnia. We wrześniu koledzy zauważyli, że włosy mi poleciały. Przy okazji urosła mega broda gdzie wcześniej miałem tylko to co na zdjęciu. Przypominam zakola jako takie od zawsze miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...