free web hit counter Skocz do zawartości
Monia69

Przeszczep włosów w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem tu nowa ale napewno zostanę jakiś czas. Niestety mój problem z włosami jest spory - i nie widzę innego ratunku jak przeszczep. Jestem z Warszawy i szukam dobrego lekarza z pozytywnymi opiniami zajmującego się przeszczepami włosów. Do tej pory dowiedziałam się, że jeśli przeszczep to tylko metodą FUE. Jakie macie zdanie na ten temat? Oczywiście zrobiłam już małe rozeznanie i interesuje mnie głównie dr Piotr Turkowski - ten który występował w "Życie bez wstydu". Wyglądał na bardzo sympatycznego. Czy ktoś z was miał już robiony u niego przeszczep włosów FUE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam podejrzewać że to chyba jakaś reklama Turkowskiego, jeżeli liczy na sympatie, a nie na efekty no to pomyliłaś chyba stony i lepiej zadzwoń do ich przedstawiciela.

W Polsce brak dobrych klinik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ogólnie temat nie w tym dziale, jest dział leczenie chirurgiczne.

W linku masz temat w którym było to wszystko poruszane.

viewtopic.php?f=23&t=3886&start=20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam podejrzewać że to chyba jakaś reklama Turkowskiego, jeżeli liczy na sympatie, a nie na efekty no to pomyliłaś chyba stony i lepiej zadzwoń do ich przedstawiciela.

W Polsce brak dobrych klinik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ogólnie temat nie w tym dziale, jest dział leczenie chirurgiczne.

W linku masz temat w którym było to wszystko poruszane.

viewtopic.php?f=23&t=3886&start=20

 

Przepraszam, nie znalazłam odpowiedniego wątku. Broń Boże żadna reklama.. poprostu zainteresował mnie temat po emisji programu w TV ..

PS. Dlaczego uważasz, że w Polsce brakuje dobrych klinik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Dlaczego uważasz, że w Polsce brakuje dobrych klinik?

 

Bo nie ma w cale dobrych klinik w PL, zwłaszcza dla przypadków kobiet lub dla wymagających niełysiejących mężczyzn, albo nawet dla łysiejących ale wymagających mających inną wizję co do wizji lekarza.

 

Masz całe forum, w szczególności dział ''leczenie chirurgiczne'' Zapraszam do lektury.

 

Ah! ta ku*wa telewizja.....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...