free web hit counter Skocz do zawartości
kris1696

Prośba o Dobór metody

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

 

Jestem na tym forum chyba juz od dwóch lat. AKtualnie mam 27 lat ( w tym roku 28 skończę). Uzywałem CB, teraz jestem na RU. Zdecydowałem się, ze chce poprawić linię pry pomocy przeszczepu - myslę że donor jest dobrej gęsosci i nie bedzie problemu, a moje ubytki włosów nie są bardzo duże i myślę że przy pomocy RU i przeszczepu, utrzymam fajną czuprynę na dłuższe lata.

 

Proszę Was o pewne rady co do wyboru metody przeszczepu, oraz odpowiedź kilka wątpliwości. Poniżej moje pytania:

 

1. Czy wybierając metodę LH-FUE, będę mógł nie ścinać włosów oraz czy będzie możliwość natychmiastowego np. po 1 tygodniu przerwy, powrotu po przeszczepie do normalnego trybu zycia (praca, znajomi itp) aby nikt nie zobaczył ze było cos kombinowane i np. zakrywając dłuzszymi włosami zakola gdzie dokonano przeszczepu spokojnie sobie będę mógł funkcjonować i czekać aż wyrosną mi przeszczepione włosy na zakolach?

 

2. Czy jest mozliwosc w ten sposób (LH-FUE) np. zagęścic zakola albo czubek głowy tam gdzie mam włosy? Na przyszłosc byłoby to zabezpieczeniem gdyby pozostałe włosy sie zminimalizowały. Czy gdyby była taka mozliwosc to nie uszkadzam istniejących włosów?

 

Jeśłi chodzi o pieniądze to myslałem żeby wydać 15 - do 30 tys PLN wystarczy ?

Ponizej zdjęcia mojego aktualnego stanu. Włosy mokre oraz suche. Przy suchych włosach jeszcze w miarę to wygląda ale z czasem bedzie coraz gorzej więc trzeba interweniowac !


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Czy wybierając metodę LH-FUE, będę mógł nie ścinać włosów oraz czy będzie możliwość natychmiastowego np. po 1 tygodniu przerwy, powrotu po przeszczepie do normalnego trybu zycia (praca, znajomi itp) aby nikt nie zobaczył ze było cos kombinowane i np. zakrywając dłuzszymi włosami zakola gdzie dokonano przeszczepu spokojnie sobie będę mógł funkcjonować i czekać aż wyrosną mi przeszczepione włosy na zakolach?

 

Pytanie jest częściowo głupie, bo chyba właśnie po to jest ta metoda żeby nie ścinać włosów...?

Natomiast co do maskowania zakoli po HT dłuższe włosy (przy tej długości co masz lub trochę dłuższymi) powinny dać radę zamaskować przeszczep, zwłaszcza jeśli nie będą zbyt dużo obniżane i linia pozostanie w M-szejpie i wrócić do normalnego trubu możesz, a to czy na pewno nikt nie zauważy że coś było grzebane to 100% gwarancji nie ma. Poza tym przy tej metodzie bezpośrednio po zabiegu efekt istnienie włosów na zakolach będzie, lecz z dużym prawdopodobieństwem włosy te i tak wypadną w większości tak jak prawie zawsze ma to miejsce przy HT. Lecz nawet jeśli wszystkie wypadną, to masz ten plus że nie masz ogolonego łba i wyglądasz tak samo jak przed HT - pomijając zaczerwienienia itd..

 

 

2. Czy jest mozliwosc w ten sposób (LH-FUE) np. zagęścic zakola albo czubek głowy tam gdzie mam włosy? Na przyszłosc byłoby to zabezpieczeniem gdyby pozostałe włosy sie zminimalizowały. Czy gdyby była taka mozliwosc to nie uszkadzam istniejących włosów?

 

Nie wiem dlaczego do ku*wy nędzy miałoby nie być takiej możliwości - lecz jeśli obszar biorczy jest stosunkowo duży, lekarze niechętnie się na to zgadzają aby robić bez golenia. Tutaj w tej metodzie co chcesz Koray (Turcja) jest wyspecjalizowany, wielce się tym chwali w necie, a i także ma udokumentowane dobre efekty takiego zabiegu. Koray też jest mistrzem co do takiego ''zabezpieczania na przyszłość'' wszczepiania w *uj graftów w całkiem gęsty obszar w dobrym stanie - także o to się nie martw w przypadku wykonywania zabiegu u niego. Ryzyko uszkodzenia istniejących włosów zawsze jest, tak samo jak i przy ogolonym łbie przy dogęszczaniu, choć tutaj nieco wzrasta, ale wprawni lekarze w w tej metodzie dają sobie radę.

 

Jeśłi chodzi o pieniądze to myslałem żeby wydać 15 - do 30 tys PLN wystarczy ?

Ponizej zdjęcia mojego aktualnego stanu. Włosy mokre oraz suche. Przy suchych włosach jeszcze w miarę to wygląda ale z czasem bedzie coraz gorzej więc trzeba interweniowac !

 

Taka metoda jest droższa niż zwykłe FUE i o ile mam aktualne dane, to np. u koray'a jest chyba 5€ za graft tzw. LH-FUE - choć tak naprawdę to co Koray oferuje to nie jest LH-FUE tylko U-FUE (Un-shaven), to tyle co ceny do Turcji, a na zachodzie Europy ceny pewnie są jeszcze wyższe, zatem czy Ci takie kwoty wystarczą co wymienisz to możesz sobie obliczyć. Ja osobiście bardzo wątpię aby 15kzł wystarczyło.

Co do Twojego stanu na głowie to tragedii jeszcze nie ma i moim zdaniem jest możliwe i wysoce prawdopodobne że lekarz typu Koray zgodziłby się na ''LH-FUE''. Choć ja osobiście choć jestem że tak powiem prekursorem tej metody na forum (chociaż w sensie teoretycznym - bo zabiegu nie miałem) to przy tej długości włosów co masz robiłbym zwykłe FUE , albo tylko takie z goleniem donoru bo to też jakaś opcja - i w niektórych klinikach można tak zrobić nawet nie dopłacając za to. Ale jeśli bardzo Ci na tym zależy że nie golić nawet donoru, to jest to wszystko możliwe i wybór jest Twój, aby mieć pieniądze.

I jeszcze na koniec powiem, że choć Koray wykonuje tzw. LH-FUE i ma w ofercie, to jakimś dziwnym trafem nie zgadza się na to aby zgolić tylko donor przy zwykłym FUE - tylko u niego jest albo golenie całego łba bez względu na obszar do pokrycia i nawet choćby było potrzebne tylko kilkaset graftów, albo wybór droższej opcji czyli tego LH-FUE.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na Twoim miejscu w ogóle bym odpuścił HT. Masz ładne włosy, a jak coś nie pójdzie i zabieg będzie spieprzony, to będziesz miał parę klakow na czole i podziurawiony donor. Daj sobie człowieku na wstrzymanie i kasę wydaj na przyjemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja na Twoim miejscu w ogóle bym odpuścił HT. Masz ładne włosy, a jak coś nie pójdzie i zabieg będzie spieprzony, to będziesz miał parę klakow na czole i podziurawiony donor. Daj sobie człowieku na wstrzymanie i kasę wydaj na przyjemności.

 

Na prawdę super post.... taki wyjątkowo polaczkowy....

 

Skoro tak obawiasz się przeszczepów to sam odpuść i nie rób, a kasę wydaj na przyjemności.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdzę poprostu że trzeba to bardzo dobrze przemyśleć. A zresztą po postach na forum widać jak dużo jest słabych efektów HT, jak dużo nie dokonczonych relacji, pytanie dlaczego nie dokonczonych...

Podsumowując, głowa jest jedna i każdy ja pokazuje na codzień, jak coś się spieprzy to nie będzie przepros. To nie są silikonowe cycki, to temat zdecydowanie bardziej poważny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twierdzę poprostu że trzeba to bardzo dobrze przemyśleć. A zresztą po postach na forum widać jak dużo jest słabych efektów HT, jak dużo nie dokonczonych relacji, pytanie dlaczego nie dokonczonych...

Podsumowując, głowa jest jedna i każdy ja pokazuje na codzień, jak coś się spieprzy to nie będzie przepros. To nie są silikonowe cycki, to temat zdecydowanie bardziej poważny.

 

 

Żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i kasę wydaj na przyjemności.

 

Ale wiesz co...? MASZ KU*WA *EBANĄ RACJĘ!!!!!!!!!!!!!!! Kasę należy wydawać na przyjemności, też zawsze tak uważałem i zawsze tak będę uważał.

 

Więc nie wiem jak inni ale ale ja wydaję kasy w uj na leczenia łysienia (na leki i kosmetyki, wydałem już więcej przez parę lat, niż wielu tutaj na forum na HT w tureckich budżetówkach) I powiem Ci że wydam więcej na leczenie łysienia, a na samo HT gdzieś w USA mogę wydać nawet i pewnie wydam (jeśli nie zrobię gdzieś taniej STRIPE'm w Europie) ze 100-120 kafli polszych. Nawet pół miliona bym wydał na leczenie i maskowanie łysienia oraz dbanie o włosy i może nawet tyle wydam w ciągu całego życia.

A wiesz dlaczego? - bo dla mnie największą przyjemnością jest właśnie leczenie łysienia, dbanie o włosy, spektakularne rezultaty, spektakularne rezultaty i jeszcze raz spektakularne rezultaty - To jest większa przyjemność dla mnie niż pieniądze, władza, seks, i najlepsze fury, oraz pewnie większa niż wygrana w totka - choć tego nie wiem bo nigdy nie wygrałem.

 

A BMW, Mercedesa, Motory i inne kurestwa tego typu mam w dupie, to mnie nie rajcuje już tak bardzo, bo nażarłem się już tego i mam właściwie dość - sama z tym męka i udręka, jeździć nie pozwalają wykorzystując możliwości maszyn, a poza tym miejsca parkingowe są zrobione do Matizów, albo inwalidów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Antydhtor za konkretne odpowiedzi. Zdecyduje sie na LH FUE. Raz sie zyje Zapewne przeszczepione włosy na zakolach wypadną jak mówisz, ale przeciez bedzie tak jak jest teraz wtedy, wiec normalka. Co do obnizenia linii, to nie jestem wymagajacy i zawsze mialem takie M wiec troche mniejsze M mnie z całą pewnością zadowoli, a bedzie jeszcze donor "odpukac" na ewentualne przyszłe ubytki.

 

Powiedz mi, czy do metody LH FUE polecasz tylko i wyłącznie Turcję i dr. Koraya? Piałes cos o przeszczepie w USA - czy wg. Ciebie tam sa jeszcze lepsi lekarze do przeszczepu i tylko tam chciałbys go robić, ale znowu koszty są znacznie, znacznie wyższe?

 

aaa jeszcze jedno jakby DR Koray zgodził sie na LH FUE to jak długo się czeka na przeszczep? kilka miesiecy?

 

PS masz moze link do strony kliniki ?

 

Pozdrawiam


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi, czy do metody LH FUE polecasz tylko i wyłącznie Turcję i dr. Koraya? Piałes cos o przeszczepie w USA - czy wg. Ciebie tam sa jeszcze lepsi lekarze do przeszczepu i tylko tam chciałbys go robić, ale znowu koszty są znacznie, znacznie wyższe?

 

W żadnym wypadku nie polecam tylko Koray'a do tej metody (wyszczególniłem Koray'a bo to znana klinika, i cenowo tańsza niż USA). Oprócz Koray'a jest też jakaś klinika (albo może i więcej takich klinik jest) w Indiach (jeśli chodzi o tańsze kliniki) - wiem to na pewno, tylko już nie pamiętam nazwy tej kliniki ani nazwiska lekarza, oglądałem kiedyś filmik oraz stronę tej kliniki, ale nie brałem jej pod uwagę gdyż oferowali tylko takie LH-FUE jak właśnie Koray (choć nie wykluczone że na dzień dzisiejszy mogą robić zabiegi lepiej od Koray'a, bo u tego poziom wyraźnie spadł) czyli takie na włosach długich max 2-3 cm czy ew. kilka cm, a nie tego co mnie tak na prawdę interesuje. Może jak przypadkowo natknę się na stronę tej kliniki, czy film na yt to dam linka.

 

W USA są definitywnie najlepsi lekarze pod tym kątem i jest ich na pewno co najmniej kilku. Jednak ceny w USA za typowe LH-FUE (nie takie jak u Koray'a przy tak naprawdę krótkich włosach) zaczynają się od chyba 8$ za graft (a właściwie to 8$ to jest chyba najtańsza oferta), natomiast w większości średnio to 10$- do może 12$ za graft. A w jakiejś tam super luksusowej klinice dla VIP (gdzie nawet metoda nazwana jest VIP-FUE) cena wynosi nawet 18$ za graft. Podróż za ocean też do tanich nie należy, oraz załatwianie dodatkowych formalności, a także pewnie długa i niekomfortowa podróż powrotna jeśli mowa o HT, - ale wykonalne, dla chcącego nic trudnego. Jeśli chodzi o Europę pod względem LH-FUE, to oprócz Dr. Mwamba nie ma chyba konkurencji dla USA. Mwamba jest uważany za topa topów i u niego cena za graft LH-FUE wynosi 10€ ale są też znizki , np. za zgodę na publikację zdjęć z wizerunkiem. Ale co do metody takiej Unshaven - jak potrzebujesz, to nie pamiętam dokładnie ale chyba cena wynosi u Mwamby 6€, a w USA też pewnie taniej niż takie prawdziwe LH-FUE - stawiam na 6-7€ bo takie kwoty gdzieś tam mi się przewijały.

Jeśli chodzi o mnie to oczywiście niekoniecznie upieram się na USA, problem jednak w tym że w zasadzie w EU nie ma klinik (przynajmniej tych znanych i polecanych) które oferują takie prawdziwe LH-FUE - jak mnie interesuje.

Co jeszcze ważne, przy metodzie LH-FUE ze zrozumiałych względów jest ograniczona ilość graftów możliwych do przeszczepienia w jednej sesji w jednym dniu do 500-600 przy dobrych wiatrach może trochę więcej- zależy od włosa, a przy takiej metodzie LH-FUE na krótkich włosach, to niektórzy lekarze robią 1000-1500 a u niektórych może więcej i prawie bez różnicy co przy ogolonym łbie - zależy to też od tego czy lekarz sam wykonuje najważniejsze czynności czy cały personel jest do tego wszystkiego. Musisz trochę zgłębić temat. Ja Ci konkretnie nie doradzę bo takie LH-FUE ale na krótkich włosach mnie nie zadowala - szukam prawdziwego LH-FUE - a nie tylko z nazwy, albo zamiast tego dobrego STRIP'a. Oraz jeśli chodzi o mnie to znowu poza kosztami, zabieg na prawdziwym LH-FUE, musiałby być u mnie przeprowadzany w kilku sesjach (co najmniej w czterech, z powodu limitów ilości na sesję właśnie przy tej metodzie), czyli zabieg musiał bym i tak rozłożyć na co najmniej dwa razy i to w dwóch dwudniowych sesjach.

Możesz też zapytać w BHR o FUE bez golenia gdyż powiedziano mi, że nie ma problemu aby nie golić donoru ani biorczego, i nie ma problemu ale na włosach 2 cm a nie definitywnie długich i rekomendowali dla mnie STRIP'a. Co do tego czy cena była by wyższa w BHR za to, to nie wiem i musisz pytać, wiem tyle że STRIP jest teraz w cenie zwykłego FUE.

 

aaa jeszcze jedno jakby DR Koray zgodził sie na LH FUE to jak długo się czeka na przeszczep? kilka miesiecy?

 

Tego to nie wiem, byś musiał pytać Angel'a, on tam ostatnio robił HT, a najlepiej to pisz bezpośrednio do klinki.

 

 

PS masz moze link do strony kliniki ?

 

Nie wiem jaką klinikę masz na myśli jeśli klinikę Koray'a to masz tu link: https://www.hairtransplantfue.org/long-hair-fue

 

Tu natomiast masz link do kliniki Dr. Mwamba, i to bezpośrednio do cennika https://www.ufue-hairtransplant.com/price-costs/

 

 

Zdecyduje sie na LH FUE. Raz sie zyje

 

Wszystko jedno jak się żyję - raz się chudnie raz się tyje.

 

 

Ja odradzam Ci Koray'a, kumpel miał i narzeka na gęstość, dwójki w linii, gęstość i jeszcze raz gęstość.

 

To prawda, Koray, teraz ostatnio robi taką lipę z gęstością że hej, jednak jeśli by dosadnie wytłumaczyć, że chce się wyższą gęstość i jeszcze przy metodzie LH-FUE przy której i tak musi się dodatkowo skupić, i która jest dużo droższa, to może by się postarał. Oczywiście nie reklamuję go ani nie polecam.

 

-- 13 lut 2019, 11:04 --

 

Masz tu klinikę w której oferują FUE bez golenia nawet za 3€ https://www.fue-hlc.com/hair-transplant-cost/ ale to musisz sobie już sam zgłębić info nt tej kliniki.

 

Ogólnie to jest więcej takich kliniki gdzie FUE można zrobić bez golenia donoru i w niezbyt wygórowanych cenach, tylko to są mało znane kliniki na tym forum, czy nawet na zagranicznych forach, i dlatego wydaje się że takich klinik nie ma. Szukaj szukaj i jeszcze raz szukaj.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsyłam link do klinik które oferują LH-FUE (zarówno to oszukane jak i typowe LH-FUE, choć tych ostatnich mało)

 

Wg tej wyszukiwarki klinik, masz do wyboru 21 klinik, chociaż po ostatnich relacjach spieprzonych zabiegów u Koray'a Erdogan'a należałoby go raczej wykluczyć, no chyba że pacjentami LH-FUE on sam się zajmuje (a nie jego pyproki) i się dobrze przykłada do tego.

 

https://www.hair-clinic.eu/clinics.html?o21=1&page=1

 

I jeszcze muszę poprawić, że cena u Koray'a Erdogan'a za ''LH-FUE'' wynosi 6€/graft a nie jak uprzednio pisałem 5. Czyli jest to dość wysoka cena, bo nawet we Włoszech (i we Francji chyba też) robią za 4 € - 5 €.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bisanga tez jest dobry w zakolach i dogeszczaniu. Wykonuje przeszczep bez golenia, wiec nie widac jednostek przeszczepionych pomiedzy istniejacymi wlosami. Jak masz jakies pytania, pisz na maila justyna.nowosad@gmail.com zapytam lekarza na miejscu i przekaze odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bisanga tez jest dobry w zakolach i dogeszczaniu. Wykonuje przeszczep bez golenia, wiec nie widac jednostek przeszczepionych pomiedzy istniejacymi wlosami. Jak masz jakies pytania, pisz na maila justyna.nowosad@gmail.com zapytam lekarza na miejscu i przekaze odpowiedz.

 

Justyno, a jakimi metodami Bisanga wykonuje zabieg?

Choi-pen do pobierania jaką ma średnicę? Sadzenie w jaki sposób wykonuje?

Zabieg jest dzielony na 2 dni? Ile jest pobieranych graftów podczas jednej 8-godzinnej sesji? Kto pobiera?

Jak ustosunkowałabyś się do jednej z ostatnich relacji na forum, która ukazywała konieczność wykonania "poprawki"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

surv

Metoda FUE, punch ma srednice 0,8mm , lekarz pobiera, robi naciecia a technicy wkladaja za pomoca pensety.

Jesli zabieg wymaga wiekszej ilosci gaftow niz 2500, jest dzielony na 2 dni.

Koniecznosc poprawki zawsze moze sie zdarzyc, czasem dopiero po przeszczepie ukazuja sie roznego rodzaju problemy. Np wychodzi choroba skory lub duza wrazliwosc jednostek. Najwazniejsze zeby klinika trzymala kontakt z pacjentem po operacji i wykonala poprawke bez obciazania pacjenta dodatkowymi kosztami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
surv

Metoda FUE, punch ma srednice 0,8mm , lekarz pobiera, robi naciecia a technicy wkladaja za pomoca pensety.

Jesli zabieg wymaga wiekszej ilosci gaftow niz 2500, jest dzielony na 2 dni.

Koniecznosc poprawki zawsze moze sie zdarzyc, czasem dopiero po przeszczepie ukazuja sie roznego rodzaju problemy. Np wychodzi choroba skory lub duza wrazliwosc jednostek. Najwazniejsze zeby klinika trzymala kontakt z pacjentem po operacji i wykonala poprawke bez obciazania pacjenta dodatkowymi kosztami.

 

Mam jeszcze kilka pytań.

Czy jest możliwość ustalenia, by to Bisanga także wkładał grafty w nacięcia?

Czym są wykonywane nacięcia? Skalpelem? I jakiej długości są te nacięcia, w które sadzone będą grafty?

Z jaką maksymalną gęstością ma cm2 może być wykonane nasadzenie przy zagęszczaniu korony? Korony na której są włosy.

Czy Bisanga pracuje przy pomocy lupy w formie szkieł powiększających (a la okulary medyczne) czy pod mikroskopem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...