free web hit counter Skocz do zawartości
Arnold

Maral czy Przybylski?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam ostatnią chwilę na wykorzystanie urlopu ojcowskiego. Mam 33 lata. DUT raz na tydzień. Obserwuje relacje z zabiegów od dawna i przypadek Engela dał mi do zrozumienia, ze koszt zabiegu nie musi iść w parze z jakością. Cudów nie oczekuję, ale nie chcę chodzić po zabiegu i nadal tak straszyć. Antek weź Ty się wypowiedz bo masz dużą wiedzę i praktycznie zająleś honorowe miejsce Zioma, tylko odstaw ten terroryzm na chwilę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Antek weź Ty się wypowiedz bo masz dużą wiedzę i praktycznie zająleś honorowe miejsce Zioma, tylko odstaw ten terroryzm na chwilę

 

Jeśli zależy Ci bardziej na jakości (tzn. na gęstszym i bardziej naturalnym sadzeniu a nie takimi grządkami, oraz na dokładniejszej robocie i w sumie prawie całościowo wykonywanej przez jednego człowieka, a nie zespołu techników) to raczej Przybylski. Nawet jeśli musiałbyś (czy on by musiał - bo robi praktycznie całą najważniejszą robotę sam, a to spowalnia) robić na dwa razy, tzn. w dwóch zabiegach, bo nie wiem czy całość od razu by zrobił w jednym zabiegu.

Jeżeli natomiast, nie zależy aż tak bardzo na jakości, a na większej ilości graftów która może być przeszczepiona jednorazowo w jednym pojedyńczym zabiegu, oraz wolałbyś zrobić to taniej, to raczej Maral.

Możesz też rozważyć i tego lekarza i tego, tzn. np. przód zrobić u Przybylskiego (bo pewnie gęściej posadzi linię i być może też naturalniej - kąty wzrostu itp.), a koronę u Marala (gdyż na koronie może być gorsza jakość, mniej zauważalne grządki, nie trzeba robić selekcji graftów, no i pewnie wszczepiłby sporo graftów). Tyle ode mnie. Nic więcej nie będę pisał, ani na siłę polecał czy odradzał którąkolwiek z klinik.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poważnie Przybylskiego rozważył. Cenowo będzie 2 x drożej ale jakość powinna być lepsza. Co ważne donor zadbany, a ma to duże znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena ta sama co Maral. Za dodatkowe 500 euro Cinik osobiście robi otwory pod grafy (jesli coś pomyliłem to proszę o poprawienie mnie). Dodatkowo u Cinika możesz przeszczepić grafy z brody lub klatki, czego nie robi Maral.

 

Ale też się jeszcze zastanawiam nad Przybylskim i zrobię może tak jak poleca kolega powyżej, przód u Przybylskiego, koronę w Turcji. Tym bardziej, że do Kalisza mam tylko jakieś 80km.

 

Tak w ogóle mam podobny stan włosów co Ty, mnie Maral ocenił na 4a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przybylski.

Donor i grafty sa najwazniejsze a Maral i Cinik o to nie dbaja. Warto z pewnoscia 2x doplacic w tym przypadku.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przypadek Engela dał mi do zrozumienia, ze koszt zabiegu nie musi iść w parze z jakością. Cudów nie oczekuję

 

To może Prandecki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no z tym Prandeckim to juz patologia. Uderze do Przybyla bo wiekszosc przemawia za nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez spiny , nie wiem dlaczego tak sie wszyscy podniecaja Przybylskim ? Przeciez nawet nie mamy na forum zadnego udokumentowanego zabiegu ... do końca , tylko nie gadac mi ze sa relacje kliniki na YT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile graftów będzie potrzeba żeby to dobrze wyglądało. 4000 na przód i 2000-2500 na koronę powinno załatwić sprawę ? Oczywiście zakładając, że zabieg będzie udany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....nie wiem dlaczego tak sie wszyscy podniecaja Przybylskim ?

 

Nie wszyscy. Ja jestem bezstronny. Napisałem też swojego posta tak bezstronnie jak tylko potrafiłem.

 

 

Ale być może nie jest złym pomysłem, aby Maral'a zastąpić Cinik'iem jeśli autor tematu zdecydowałby się na turecką klinikę - tak jak ktoś tam już pisał.

 

 

Nie no z tym Prandeckim to juz patologia. Uderze do Przybyla bo wiekszosc przemawia za nim

 

Ja bym się skonsultował z jednym (Przybylski), drugim (Maral) i z trzecim tj. z Cinik'iem, przejrzał relacje pacjentów wszystkich tych lekarzy, zanim podjął bym ostateczną decyzję. Zawsze uważałem i uważam, i będę uważał, że należy skonsultować się z wieloma, oraz przepatrzeć efekty pracy wielu, przed podjęciem ostatecznej decyzji. To wszystko co mogę Ci doradzić.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze u Turkow te linie sa takie same od garnka. Taki prosty welniak z przodu. Wiekszosc relacji jest z wlosami postawionymi do gory. Czy mozna te przeszczepy ukladac jak sie chce, czy specyfika wlosa z potylicy determinuje tylko ten wariant ulozenia. Czy widzicie po tych nie wielu przykladach na YT zeby Przybyl robil naturalniejsza linie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz ukladac jak chcesz ale wlosy musza byc 3-4 cm albo dluzsze zeby jakas fryzure zrobic. Druga sprawa ze miedzy 6 a 12 czy 18 miesiacem wlosy zmieniaja troche ,,strukture'' i sa grubsze i bardzie upodabniaja sie do tych co masz z tylu glowy i jest je latwiej ukladac. Miedzy 3 a 6 miesiacem wlosy beda ci raczej do gory staly, czym beda starsze tym bedzie lepiej Ogolnie to 90% przeszczepow wyglada najlepiej przy wlosach okolo 4/5 cm dlugosci, przy dlugosci 1cm czy nawet 2cm nie wyglada to optymalnie. Jak wejdziesz na hansson wong czyli bardzo dobra klinike to tez wiekszosc przeszczepow bedzie miala ten efekt wlosow ktore stoja bardziej do gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mozna te przeszczepy ukladac jak sie chce, czy specyfika wlosa z potylicy determinuje tylko ten wariant ulozenia.

 

Można czesać jak się chce, jednak, dla uzyskania jak najlepszego efektu, naturalności i łatwości układania fryzury, należy lekarzowi wspomnieć o własnych preferencjach, a niektórzy topowi lekarze nawet sami pytają o to pacjenta, jak np. w klinice H&W.

I wbrew pozorom wszczepianie pod odpowiednim kątem (już samo robienie nakłuć) ma ogromne znaczenie nie tylko dla efektu naturalności, ale i dla łatwości układania włosów w przyszłości, oraz zmniejszania ryzyka wystąpienia łysienia trakcyjnego które jest nasilone w przypadku kiedy kąt wzrostu włosów, jest silnie przeciwstawny do kąta nachylenia często stosowanych fryzur. Już nawet @Lion już o tym mówił kiedyś lata temu, że w lepszych klinikach oprócz standardowego wykonania procedury, dbają o projekt fryzury, i że HT to nie tylko przerzucenie graftów z miejsca na miejsce na odpierdol. Kąty wszczepów na biorczym można dowolnie ustawić (nie muszą być one takie same jak były na dawczym), i jest to sztuka sama w sobie, aby zrobić tak jak powinno naturalnie się układać wg fryzur które preferuje pacjent, ale też żeby nie przesadzić z tym w stosunku co do naturalnego wzrostu włosów natywnych, żeby nie było jakiejś diametralnej różnicy pomiędzy tym. W każdym razie takie rzeczy są też dość istotne i należy je dogadać z lekarzem już na etapie konsultacji i projektu HT.

I właśnie ja m.in. dlatego, biorę pod uwagę tylko takie klinki które przerabiają przypadki kobiet i mają wprawę w tworzeniu niskich wchodzących na czoło linii, gdyż chcę aby kąty wzrostu włosów na linii u mnie były pochylone w tył a nie w przód czy na sztorc, a katy wzrostu włosów po bokach i z obszaru wchodzącego nad brwi, w bok, co mam z natury i co też preferuję wg fryzury. Ale Ty oczywiście możesz kłaść nacisk, aby lekarz zrobił Tobie przeciwnie i nawet w przód, skoro tak z natury Ci się włosy układają, tak są ''przyzwyczajone'', i jeśli masz taki akurat kąt wzrostu na frontowym przednim obszarze, a linia ma być stosunkowo wysoko. To na prawdę sztuka, i należy to też przedyskutować z lekarzem, aby brał to pod uwagę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez spiny , nie wiem dlaczego tak sie wszyscy podniecaja Przybylskim ? Przeciez nawet nie mamy na forum zadnego udokumentowanego zabiegu ... do końca , tylko nie gadac mi ze sa relacje kliniki na YT

 

Sam wybieram się na konsultację do Przybylskiego Ale ogólnie to pełna zgoda też nie rozumiem tego hura optymizmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie na forum jest jeden zabieg. Odrost raczej dobry choć gęstość włosów niska. Przy czym to chyba była decyzja pacjenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestrzegam przed Maralem. Facet ma zlych technikow. Zobaczcie moja historie i jak mi wulgarnie odpisywal. Na bank nie Maral. Cinik pewnie taki sam kozak. Ogolnie Turcja to taki zabieg ze cos zrobia ale bez after-care. Ja wydalem 2 tys euro i jeszcze drugie tyle bede musial wydac. pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przestrzegam przed Maralem. Facet ma zlych technikow. Zobaczcie moja historie i jak mi wulgarnie odpisywal. Na bank nie Maral. Cinik pewnie taki sam kozak. Ogolnie Turcja to taki zabieg ze cos zrobia ale bez after-care. Ja wydalem 2 tys euro i jeszcze drugie tyle bede musial wydac. pozdr.

 

 

Człowieku większego barana na tym forum nie widziałem, jesteś 3.5 Msc po zabiegu gdzie dopiero zaczyna coś wyrastac ale TY JUZ WIESZ ze będzie źle, na dodatek oczerniasz Marala że Ci ciśnie w mailu jak Ty miesiąc czy tam 2 miesiące po zabiegu (nie pamiętam już dokładnie) pisałeś że jesteś niezadowolony... XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem ani jednego przeszczepu Przybylskiego na kompletnie łysej głowie. Wszystkie są na rzadkich włosach, przy czym przed są krótkie i mokre a po suche i długie. Nie da się tego kompletnie porównać na ile duża jest poprawa. Na pewno plusa ma za dbanie o donor, ale to troche za mało.

 

Maral jak dla mnie też odpada, coraz większa masówka i coraz częściej lipy. Prawda jest taka, że nie ma pewnej i dobrej kliniki w średniej cenie, tylko w wysokich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wysokich tez nie ma pewnej. Ht to loteria niezaleznie od kliniki. Jednemu za 2k euro wyrosnie u Marala afro a drugi za 7-8k u Koray czy BHR bedzie mial lipe.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinik 3200 1 kwietnia. W dużym słońcu widać lekkie prześwity. Kończę swoją przygodę z tym forum. Już nie jest mi potrzebne. Ze swojej strony mogę tylko powiedzieć. Nie zwlekajcie z HT, szkoda życia, ja sam zmarnowałem wiele lat. Chemia i wszystko było ale tylko to załatwia sprawę przynajmniej na długi czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz, doskonałością to to na pewno nie jest (przy lepszych zdjęciach wykryłbym prześwity dokładniej), ale i tak dzień a noc, co daje zadowolenie, i na pewno za takie pieniądze było warto.

 

 

To są cenne słowa!

 

Nie zwlekajcie z HT, szkoda życia, ja sam zmarnowałem wiele lat.

 

 

I oby rzeczywiście złośliwe pierdolenie Gargamelów (aby czekać do 50-tki z HT, i co jak zrobisz linię, a łysienie postąpi....) się skończyło na tym forum, bo bez wątpienia takie pierdolenia Gargamelów na forach są po złości, gdyż tacy Gargamele chcą, aby kto inny też życie zjebane miał, bo oni mieli/mają zjebane.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...