free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

TEST UMIEJĘTNOŚCI SZACOWANIA ILOŚCI GRAFTÓW

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli chodzi o szacowanie graftow to pionierami sa polacy kazdego dnia sie o tym przekonuje widzac takie cudenka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie m.in. dlatego założyłem ten temat.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co w tym jest najgorsze ? ze z roku na rok takich klinik przybywa i ludzi, ktorzy beda sie decydowali na zabiegi tam rowniez. Żeruja na niewiedzy czlowieka, zaslepieni zyskiem, robiac krzywde tym ludziom nie majac pojecia o transplatnacji. Mysle ze niejednej osobie te forum uratowalo dupe. Nie zdawalem sobie sprawy jak powszeny jest to problem, przeciez taki cos powinno byc karalne.

 

-- 03 mar 2019, 23:43 --

 

Czemu zasłoniłeś dane kliniki ?

Nie widze sensu, zeby takie dane pokazywac, poza tym wystarczy wpisac hasztag przeszczep wlosow na instagramie to wyskoczy ci multum klinik chwalacych sie tego typu zdjeciami po.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie widze sensu, zeby takie dane pokazywac

 

a ja widze i to duzy sens, nie ukrywaj tylko uchyl rombka tajemnicy byc moze kogos uratujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie widze sensu, zeby takie dane pokazywac

 

a ja widze i to duzy sens, nie ukrywaj tylko uchyl rombka tajemnicy byc moze kogos uratujesz

Dandinho spostrzegawczy je dostrzeze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto kolejny super przykład pomagający w ocenie ilości graftów (tylko dla ludzi którym zależy na gęstości). Dr. Antonio Armani, 10.000 graftów w czterech zabiegach. Pacjent NW 5 - jak też sam mówi o sobie, ale chyba jednak jeszcze mu brakowało trochę do NW 5 i chyba raczej miał dopiero NW 4 - choć na pewno mocne NW 4. Efekt końcowy - ''miazga'', i chyba bije nawet efekty H&W na pacjentach z podobnym stanem.

Wniosek:

-Tylko jeden, że można 2500 graftów traktować jako uśrednioną liczbę do przyzwoicie gęstego pokrycia obszaru jednej strefy zakresu skali NW. Zważając, że przecież nie zrobili mu linii nisko, i jako NW 0, czyli nawet jakby dajmy na to weszli w strefę piątą z przeszczepem, to i tak można powiedzieć, że 2,5 kgr to ilość graftów użytych co jedną strefę biorczego.

 

http://forum.alviarmani.com/Topic1093-12-1.aspx


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest efekt nie tylko gęstości sadzenia ale grubości i koloru włosa i prawdopodobnie ogromnej przewagi graftów wielowlosowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest efekt nie tylko gęstości sadzenia ale grubości i koloru włosa i prawdopodobnie ogromnej przewagi graftów wielowlosowych

 

Wiadomo, że te czynniki też mają wpływ i w tym przypadku pewnie i miały, jednak ma się to nijak do faktu, że w większości klinik, i w obecnych czasach (kiedy gargamelstwo ma rację), pacjent ten dostał by 2,5 -max 3,5 kgr, ew. może w jakichś tam lepszych klinikach 5 kgr dzielone na dwa zabiegi (czyli byłaby gówno gęstość), i powiedzieliby, że jest dobrze i super, i że tak ma być, i spie*dalaj pan, co ty tu więcej chciałeś...

 

 

to jest DP a nie jakieś 30/cm2 i się ciesz że ci zrobiłem.

 

Dokładnie tak! To jest DP na całym biorczym, a nie tylko na dwóch trzech pierwszych rzędach linii i gówno-gęstość (''zapałki wbite w gówno'') na reszcie obszaru biorczego - jak to teraz mają w zwyczaju robić lekarze od HT - zwłaszcza w przypadku ludzi z dużą łysiną i w ogóle w przypadku męskich pacjentów choćby robili tylko same małe zakola, i choćby nawet u niełysiejącego korygowali tylko kształt linii.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas odświeżyć trochę wątek, a jest powód ku temu, gdyż tym razem są piękne przypadki DP czyli dużej gęstości/dużej ilości graftów, na mały obszar, czyli też takie jakby nie patrzeć wzorce dla szacowania ilości graftów - oczywiście tylko dla ludzi którym zależy na wysokiej gęstości bliskiej naturalnej - także na zakolach.

Do tej pory były to głównie przypadki z klinik Alvi Armani i od Feriduniego, tym razem jest cała seria nowych przypadków z równie bardzo renomowanej i od lat na bardzo wysokich pozycjach kliniki mieszczącej się w Kanadzie Hasson&Wong (w skrócie H&W) od nazwisk dwóch wybitnych lekarzy od HT, którzy tworzą razem tę klinikę. Klinika od wielu lat pretenduje do miana najlepszej na świecie, ale można chyba się pokusić nawet o takie stwierdzenie, że realnie jest. Ciekawostką jest też fakt, że zostali oni oficjalnie uznani za mistrzów świata w metodzie STRIP a konkretnie w zamykaniu ran i pozostawianiu minimalnych blizn po tym zabiegu. A teraz jak widać poszli także w ślady wyjątkowego doktora Armaniego pod kątem robienia wysokich gęstości na zakolach i przy obniżaniu linii celem wyjścia na przeciw oczekiwaniom wymagających klientów i sprostaniu im. A to naprawdę cieszy, że ta zapyziałość i wręcz upierdliwość wśród wysoce renomowanych lekarzy już powoli mija, i że, nastawieni są bardziej pod wymagania i życzenia klientów.

 

Ale przejdźmy do konkretów:

 

Mamy tutaj przypadek kompletnej odbudowy takich średnich a nawet można by powiedzieć małych zakoli i lekkiego obniżenia linii do jej normalnego poziomu tego pacjenta - i poszło tutaj na ten zabieg 3462 grafty: https://hassonandwong.com/wp-content/up ... se-FUE.jpg

 

 

Tu natomiast mamy przypadek trochę większych zakoli i wykonanie również obniżenia i podprostowania linii do normalnego poziomu jaki ten pacjent miał w młodości. Wiadomo trochę większa powierzchnia, to musi być i więcej graftów, a poszło tutaj już 4035 graftów. Efekt oczywiście giga - https://hassonandwong.com/wp-content/up ... nt-FUE.jpg

 

 

Tutaj natomiast mamy pacjenta u którego zostało wykonane dogęszczenie przodu bez znacznej poprawy linii i bez ruszania vertexu/korony - najwyraźniej takie było życzenie pacjenta aby kłaść nacisk na przód i odpowiednio go dogęścić rozproszając tę ilość graftów na cały przód, a poszło też nie mało, bo aż 4120 graftów i to przy sadzeniu pomiędzy natywnymi włosami... - https://hassonandwong.com/wp-content/up ... -right.jpg

 

 

Tu z kolei w tym przypadku mamy wykonanie zagęszczenia na łysiejącym obszarze NW 5 (przy czym pacjent miał jeszcze stosunkowo dobra gęstość na tym obszarze) i bez obniżania linii, a mimo to zostało zużyte w tym przypadku grubo ponad 8000 graftów, a konkretnie 8364 grafty - https://hassonandwong.com/pictures/sour ... 48ec3a.jpg

 

 

 

W tym przypadku (a jest na pewno warty pokazania) jest wykonany przeszczep na aż 9168 graftów i to ciekawe - zostało to zrobione w jednej sesji w jednym dniu w tej klinice - https://hassonandwong.com/images/htmgal ... 1703315420 Po prostu pytań nie ma...

 

 

I na koniec też perełka w swoim rodzaju. Rekonstrukcja małych zakoli - zabieg na 4010 graftów - http://patient-images.hassonandwong.com ... se-FUE.jpg

 

 

Wszystkie przypadki mają giga efekt, bo jakby mogło być inaczej w przypadku tej klinki, a tradycja zobowiązuje do trzymania poziomu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu mega efekt od Hasson'a, gdzie było robione właściwie tylko dogęszczenie linii (poza minimalnym obniżeniem dzióbka). Poszło 2 kgr na to, ale efekt jest mega, pacjent nawet na nażelowanych włosach ma gęstszą linię niż miał przed HT na suchych...

 

https://hassonandwong.com/pictures/sour ... de9638.jpg


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...