free web hit counter Skocz do zawartości
vivek2003

BHR, dr Ouriaghli, 2000 gr, 04.2016

Rekomendowane odpowiedzi

Elczapa strasznie jest męczący. Pewnie sam ma siano na głowie a się mądruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gosc El chapo powinien dostac bana i to od razu. Jestem w szoku, chlopak zaczyna swoja relacje a ten mu tutaj taka chamowa jedzie. Po prostu dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzman a Ty w pierdlu w Stanach chyba wyrok teraz odbywasz. Jakzes kurwa telefon albo lapka przemycil? Nie gadaj tylko, ze go tam zmiesciles 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby Justyna z BHR się wypowiedziała co do tego przypadku. Ale pewnie tego nie zrobi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wyszły dwie rzeczy (jeżeli mogę tak powiedzieć) pierwsza to albo źle dobrane narzędzia - choć tutaj nie wierzę że Basinga nie nadzorował tej operacji, a bardziej skłania mnie to że dobrze przeszkolony technik to skarb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
choć tutaj nie wierzę że Basinga nie nadzorował tej operacji,

 

Bisanga nie robił ani nie nadzorował tej operacji. Masz jak byk w tytule wątku i w pierwszym poście.

 

Warto też zauważyć, że z jakiegoś powodu usługi u pani Dr. Ouriaghli są tańsze niż u Dr. Bisangi, a jeśli nawet nie jest tak obecnie w BHR, to przynajmniej kiedyś było. Pisali ludzie kiedyś o tym jak dobrze pamiętam.

 

 

a bardziej skłania mnie to że dobrze przeszkolony technik to skarb

 

A to to na pewno, 100% racji, jeśli to technicy wykonują większą część całej procedury czy jakąś ważniejszą mającą spore znaczenie część pracy w danej klinice. Ale pobierać grafty, to chyba prawie zawsze raczej w większości klinik pobiera doktor - choć pewnie są wyjątki, jak np. w niektórych tureckich klinikach. W każdym razie i tak zawsze doktor prowadzący za wszystko jest odpowiedzialny skoro się pod wszystkim podpisuje, bo kogo to obchodzi, że np. jakiś technik miał pierwszą swoją praktykę i zetknięcie z pacjentem, albo że był np. pijany czy na kacu.... pacjent nie musi nawet tego wiedzieć i pewnie nawet nie wie (bo kto mu powie takie rzeczy w klinice) że jakiś technik który robi przy jego łbie to jest świeżak ''praktykant'' bez doświadczenia i wprawy - jeśli tak rzeczywiście jest w jakimś przypadku - nie mówię że w tym przypadku tak było, tylko ogólnie.

 

 

to albo źle dobrane narzędzia

 

Tak mi się właśnie wydaję (jakby narzędzie do pobierania było zbyt dużej średnicy, - zresztą sam autor tematu miał takie same odczucie co do tego i sam o tym pisał), ale tak jak już mówiłem ekspertem nie jestem.

 

 

to albo źle dobrane narzędzia - choć tutaj nie wierzę że Basinga nie nadzorował tej operacji,

 

Bez względu na to kto nadzoruje (jaki lekarz) lekarz to też człowiek a nie żaden Bóg, też może się pomylić, źle określić, źle dobrać narzędzia - zwłaszcza w tak precyzyjnych robótkach jak HT, albo np. nie mieć akurat potrzebnego narzędzia - bo się zapas skończył, akurat te potrzebne i wskazane w danym przypadku narzędzia (o konkretnej najbardziej rekomendowanej średnicy w tym przypadku) zużyły się i zostały skasowane, a nowe jeszcze nie dotarły, ale dla chęci zysku i tak zrobić takimi narzędziami które akurat posiada pod ręką (o większej czy nawet dużo za dużej średnicy w danym przypadku) - lekarz to człowiek nie Bóg. Oczywiście nie mówię i nie twierdzę, że akurat taki scenariusz był w tym przypadku, tylko ogólnie o tym mówię. Lekarz to zwyczajny człowiek, a skoro nieraz lekarze w szpitalach ''handlowali skórami'' (było o tym głośno w PL), i skoro tego się dopuścili, to tym bardziej dla chęci zysku zrobić jakiś tam zabieg nie takimi narzędziami jak powinny być, tylko tymi co akurat mają pod ręką - to zwyczajnie pikuś. Ale tak jak powiedziałem, nie twierdzę, że tak było w przypadku autora tematu w klinice BHR, tylko mówię ogólnie o lekarzach różnej specjalności i tylko ogólnie, i teoretycznie oraz przykładowo i o tym że lekarze to tylko zwykli ludzie i mają swoje niedoskonałości i pokusy, a nie jacyś Bogowie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za relację.

 

Temat winien zostać podwieszony. Dlaczego?

Za kilka miesięcy relacja vivek2003, tak cenna, zginie przygnieciona przez nowsze tematy i posty, reklamy BHR będą aktualizowane.

Choćby teraz się na górze wyświetla reklama obniżania linii BHR.

[attachment=0]BHR.JPG[/attachment]

 

Nawet dość uważny czytelnik forum, który przyjdzie tu za 1-2 lata, zapewne niestety nie znajdzie tej relacji.

 

Ja rozważałem zabieg w tej klinice, pozytywnie nastawiony przez rzeczowe odpowiedzi obecnej tu przedstawicielki BHR, a przez ponad 1.5 miesiąca niemało przeczytałem i porównałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dość dziwna sytuacja. Reklama na forum konkretnej kliniki godzi w obiektywizm przekazu... Jan się odrodził jak fenix aby dalej nawijać kit ludziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temat winien zostać podwieszony. Dlaczego?

Za kilka miesięcy relacja vivek2003, tak cenna, zginie przygnieciona przez nowsze tematy i posty, reklamy BHR będą aktualizowane.

 

Skoro już takie propozycje padają, to ja ze swojej strony dodam, że w mojej opinii, na pierwszym miejscu powinien być podwieszony temat forumowicza @AngelOnTheEarth i kliniki ASMED viewtopic.php?f=23&t=3245&p=51208#p51208 , gdyż w czasach obecnych w klinice ASMED (Dr. Koray Erdogan) zabiegi HT masowo są psute, a nie jak w przypadku BHR któryś tam raz na jakiś czas.

A poza tym dodać należy, że klinika Asmed gorzej traktuje pacjentów którzy składają jakąś reklamacje, niż BHR, wystarczy porównać jak BHR przyłożyło się do zabiegu poprawkowego w przypadku forumowicza @marcinekk, i po jakim czasie, a jak pogrywają z kliniki ASMED w przypadku forumowicza @AngelOnTheEarth. A poza tym z informacji od forumowicza @AngelOnTheEarth, który pytał doktora Koray'a Erdogana'a o mój przypadek na miejscu pokazując mu moje zdjęcia, wiem, że doktor Koray Erdogan jest na tyle bezczelny że ponoć mówi i zarzeka się, że nie uprawia żadnej dyskryminacji mężczyzn co do jakości HT oraz kształtu i wysokości linii, a zwyczajnie postępuje inaczej i dyskryminuje w tym męskich pacjentów.

 

Zwłaszcza, że klinika ASMED i doktor Koray Erdogan jest bardziej rozreklamowany na arenie międzynarodowej (na wszystkich forach i w google, a nawet na stronach innych klinik) niż klinika BHR, a właściwie jest mocno przereklamowany dosłownie pod każdym względem - czego nie ma jednak w przypadku kliniki BHR.

 

Ale jakoś o tym nikt nie mówi, tak jakby było to bez znaczenia czy temat Angel'a zostanie zakopany nie nie.

 

I nie mówię tego, dlatego, żeby lizać dupę BHR'owi bo mi tam niby zrobią juszejpa, i dlatego, że biorę tę klinikę pod uwagę, tylko tak dla prawdy o klinice ASMED, i mówię szczerze co myślę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy widzisz tu jakiś baner Asmedu? Nieudane zabiegi powinny być wogole w innym dziale tak jak opinie na allegro możesz posortowac kluczem pozytywne i negatywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy widzisz tu jakiś baner Asmedu?

 

Nie wiem dlaczego miałbym widzieć, skoro ta klinika nie ma pozwolenia na reklamowanie się tutaj, a BHR ma zgodę Administracji to jest ta mała różnica która różni BHR pod tym kątem od innych klinik i uprawnia ja do tego banerku.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Mam tylko nadzieję że w związku z tą zgodą nie zacznie się cenzurowania niepochlebnych relacji z BHR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do cenzury, to polityka jak widać została zmieniona i teraz nikt tu nie usuwa nawet bluzgów w postach pomiędzy forumowiczami, kłótni politycznych oraz wszelkich innych śmieciowych postów, nawet po zgłoszeniu takich postów do moderacji, ani nawet swojego wątku w dziale ''Artykuły'', nie mogę wyczyścić ze śmieciowych postów i hejtu, a chciałem aby ten jeden mój temat wyglądał jak galeria zdjęć a nie zwykły temat, -przynajmniej do czasu kiedy zrobię swoje HT.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenzura a moderowanie to inna sprawa. Moim zdaniem jakieś kurwowanie wzajemne na tym forum powinno być banowane. Nawet nie wiem kto jest teraz moderatorem albo administratorem. Wszyscy się utajnili po tym syfie z HDC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale jak widać, moderowania też teraz nie ma. Zupełnie wolna amerykanka tu panuje i anarchia.

 

Nawet tematy i posty forumowiczów którzy przeprowadzali swoje zabiegi w zbanowanej tu klinice HDC, nie są usuwane ani zamykane, choć jest tu niby zakaz wypisywania wszelkich relacji, które mogłyby w jakiś sposób promować klinikę HDC.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobi się syf to prawda, prędzej czy później na pewno (tak jak to miało miejsce na starym forum) ale sami forumowicze tak chcieli (było wielkie halo o robienie cenzury i banowanie ludzi z poza rzekomego ''kółka adoracji wzajemnej'', więc Admin im poszedł na rękę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare forum w pewnym momencie zrobiło się tak denne że odechciało mi się nawet sprawdzać czy coś się tam poprawiło. Dobrze by było żeby utrzymać poziom tego forum ale w obecnym stanie bez jakiegokolwiek moderowania to słabo to widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro już takie propozycje padają, to ja ze swojej strony dodam, że w mojej opinii, na pierwszym miejscu powinien być podwieszony temat forumowicza @AngelOnTheEarth i kliniki ASMED viewtopic.php?f=23&t=3245&p=51208#p51208 , gdyż w czasach obecnych w klinice ASMED (Dr. Koray Erdogan) zabiegi HT masowo są psute, a nie jak w przypadku BHR któryś tam raz na jakiś czas.

A poza tym dodać należy, że klinika Asmed gorzej traktuje pacjentów którzy składają jakąś reklamacje, niż BHR, wystarczy porównać jak BHR przyłożyło się do zabiegu poprawkowego w przypadku forumowicza @marcinekk, i po jakim czasie, a jak pogrywają z kliniki ASMED w przypadku forumowicza @AngelOnTheEarth. A poza tym z informacji od forumowicza @AngelOnTheEarth, który pytał doktora Koray'a Erdogana'a o mój przypadek na miejscu pokazując mu moje zdjęcia, wiem, że doktor Koray Erdogan jest na tyle bezczelny że ponoć mówi i zarzeka się, że nie uprawia żadnej dyskryminacji mężczyzn co do jakości HT oraz kształtu i wysokości linii, a zwyczajnie postępuje inaczej i dyskryminuje w tym męskich pacjentów.

 

Zwłaszcza, że klinika ASMED i doktor Koray Erdogan jest bardziej rozreklamowany na arenie międzynarodowej (na wszystkich forach i w google, a nawet na stronach innych klinik) niż klinika BHR, a właściwie jest mocno przereklamowany dosłownie pod każdym względem - czego nie ma jednak w przypadku kliniki BHR.

 

Ale jakoś o tym nikt nie mówi, tak jakby było to bez znaczenia czy temat Angel'a zostanie zakopany nie nie.

 

Zgoda.

Tylko weźmy pod uwagę jedną bardzo istotną sprawę.

Erdogan jest raczej w powszechnym odczuciu uznawany za przeciętną klinikę, BHR raczej za co najmniej dobrą.

Z jednej strony "buc" Turek, z drugiej konsultacje w Marriocie - taki skrótowy obraz.

Gdy dodamy powszechne skróty myślowe (nie popieram ich, ale to mechanizm ludzki) mamy: słabawą turecką masówkę vs belgijską (zachodnioeuropejską) dobrą klinikę.

I tak, przez purystów, którzy uciułali nieco mamony, ta pierwsza a priori zostanie odrzucona, druga będzie zaś rozważana.

W pierwszej bardziej liczymy się z bryndzą, która może nas dosięgnąć (choć myślimy, że akurat u nas będzie o.k.), do drugiej jedziemy z pustym suspensorium tudzież bez nazbyt rozrzedzonych mas kałowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgoda.

 

Ale ja nie jestem Adminem, składajcie petycje do Adminów. Mnie tam wsiora wno który temat jest (będzie i czy w ogóle będzie) podwieszony i z jakiego powodu. To nie moje forum.

 

Tylko weźmy pod uwagę jedną bardzo istotną sprawę.

Erdogan jest raczej w powszechnym odczuciu uznawany za przeciętną klinikę, BHR raczej za co najmniej dobrą.

 

Dlatego Koray Erdogan (ASMED) psuje zabiegi masowo, a BHR, raz kiedyś na jakiś czas. A trzeba jeszcze dodać, że nieudane zabiegi i wszelkiego rodzaju zepsute zabiegi trafiają się nawet w najlepszych klinikach i najlepszym TOP-lekarzom, a jeśli któryś TOP lekarz w jakiejś TOP klinice nie wykazuje takich wpadek, to po prostu albo zamiata je pod dywan, być może idzie też na ugodę z pacjentem (jak kiedyś prawdopodobnie Poswal z jednym forumowiczem stąd) albo nie bierze trudnych źle rokujących przypadków by zminimalizować ryzyko wpadek i nieudanych zabiegów, jak np. HDC Clinic - stara się nie brać trudnych przypadków i je z góry odrzucać, np. blondynów z dużym obszarem do pokrycia i cienkimi włosami, a BHR jednak takich bierze, za co później obrywa na forach bo *ujowy efekt jest u takich po HT zazwyczaj...

 

A wyobraź sobie, że ASMED w odczuciu Angel'a (jak i pewnie też wielu forumowiczów stąd, którzy to sugerowali się tematem Angel'a co do wyboru kliniki) był bardzo dobrą kliniką, a Koray Erdogan mistrzem i świetnym lekarzem. Ale powiem Ci jeszcze więcej - ASMED i Dr. Koray Erdogan w Turcji jest uważany za bardzo dobrą drogą i prestiżową klinikę. Ale powiem Ci jeszcze więcej - otóż cena w ASMED z LH-FUE wynosi 6€/graft, a to drożej niż nawet we Francji i Włoszech gdzie ceny są przeciętnie za takie LH-FUE 4-5€/graft, więc o statusie kliniki ASMED nie mówiłbym raczej ''przeciętna'' - jak mówisz.... A o rozreklamowaniu tej kliniki to już nie wspomnę. A na koniec powiem, że Angel nawet uważał Erdogan'a i ASMED, za dużo lepszych od BHR.

 

Z jednej strony "buc" Turek, z drugiej konsultacje w Marriocie - taki skrótowy obraz.

 

Gdyby Turcja leżała gdzieś bliżej Polski, w odległości kliniki BHR od Polski, to być może też przeprowadzałaby konsultacje w naszym kraju w Marriocie - i to całkiem prawdopodobne, a na pewno tego wykluczyć nie można.

 

Gdy dodamy powszechne skróty myślowe (nie popieram ich, ale to mechanizm ludzki) mamy: słabawą turecką masówkę vs belgijską (zachodnioeuropejską) dobrą klinikę.

 

ASMED i Dr. Koray Erdogan nie są w Turcji (ani na całym świecie, bo nawet ludzie z USA latają do nich na HT) uznawani za ''słabawych'' - ale o tym już mówiłem.

 

I tak, przez purystów, którzy uciułali nieco mamony, ta pierwsza a priori zostanie odrzucona, druga będzie zaś rozważana.

 

Nie sądzę aby ta pierwsza została odrzucona, zwłaszcza że jest przereklamowana i to na całym świecie, widzę też nawet na tym forum większy hejt na BHR (a przyczyną jest właśnie ten ''banerek'') niż na ASMED. Ponad to niższa cena za FUE w przypadku ASMED przyciąga Polaków z wiadomych względów - powody finansowe.

 

W pierwszej bardziej liczymy się z bryndzą, która może nas dosięgnąć (choć myślimy, że akurat u nas będzie o.k.), do drugiej jedziemy z pustym suspensorium tudzież bez nazbyt rozrzedzonych mas kałowych.

 

Angel się nie liczył z bryndzą jak jechał na zabieg do Koray'a Erdogan'a, ani inni co poszli w jego ślady. A myśleć, że ''u mnie będzie ok'' to każdy raczej myśli przed zabiegiem. Trzeba też jednak stwierdzić niestety (co niektórzy mówili już dawno), że HT to też rodzaj loterii, nawet w przypadku najlepszych i najdroższych klinik.

 

-- 23 mar 2019, 1:39 --

 

Odniosę się jeszcze do tego postu.

 

To dość dziwna sytuacja. Reklama na forum konkretnej kliniki godzi w obiektywizm przekazu... Jan się odrodził jak fenix aby dalej nawijać kit ludziom.

 

 

Przyjacielu, takie sytuacje na wszelkich zagranicznych forach nie są niczym dziwnym, a nawet normalne jest, że nawet nie jedna tylko klika klinik się w taki sposób reklamuje. Normalnym nawet jest, że wątki klinik/lekarzy są cenzurowane i to w pełnym znaczeniu tego słowa. Np. na HLT każdy post (każdy jeden) pisany we wątkach klinik/lekarzy, musi bezwzględnie przejść moderację, bez względu na treść, i co ważne, zanim w ogóle zostanie opublikowany! Po prostu każdy napisany post automat kieruje do moderacji zanim go publicznie wyświetli.

I ja byłem przeciwny temu (bo to w prawdzie prawdziwa cenzura) i otwarcie o tym mówiłem bo to dopiero wydawało mi się z lekka dziwne, i waśnie za krytykowanie tej polityki tam, dostałem bana tam.

 

Tutaj na prawdę jest wolna amerykanka i za pewne będzie.

 

-- 23 mar 2019, 2:07 --

 

I odniosę się jeszcze do tego.

 

...Nieudane zabiegi powinny być wogole w innym dziale tak jak opinie na allegro możesz posortowac kluczem pozytywne i negatywne.

 

Być może jest to i dobry pomysł, aby założyć taki dział i odseparować takie wątki z*ebanych zabiegów, wyizolować je jakoś, aby było je łatwiej znaleźć. Bo co da podwieszenie w przypadku kiedy takich relacji nieudanych zabiegów będzie multum, że nawet pierwszej strony nie wystarczy...?

 

Ale ja jednak uważam (i autor tego tematu zdaje się, że też - bo wynikało tak z jego pierwszego postu), że najlepiej byłoby może, jakby ludzie w ogóle nie zdawali żadnych relacji i w ogóle nie zakładali tematów, jeśli są zadowoleni z zabiegu, z efektów pod każdym względem, z podejścia lekarza do klienta oraz z poziomu obsługi w danej klinice i ogólnie z całokształtu swojego HT (bo właściwie po co to, skoro na forum panuje zwyczajna polska zazdrość, zawiść, a nawet nienawiść - jest sporo bluzgów, rzygów, a nawet gróźb - jak to w Polsce, a przecież nie o to chodzi chyba aby się nawzajem wkurwiać - nie wiem.... może Polacy jeszcze nie są dojrzali do zabiegów HT i leczenia łysienia...), a żeby jedynie zakładali wątki i zdawali relacje właśnie tylko z nieudanych zabiegów i wszelkich totalnie spie*dolonych, - bo po pierwsze rodaka Polaka to cieszy jak się komuś coś nie uda, jak kogoś spotka jakieś nieszczęście i jeśli nie ma lepiej niż on, a po drugie, to tylko po to aby przestrzec innych przed wyborem takiej kliniki, i danego lekarza który zepsuł zabieg i tylko po to i to tak tylko z ostatków jakiegoś człowieczeństwa, panującego w Polsce. Tak uważam, że może było by lepiej, sam tak właśnie postąpię: będę zadowolony z HT to nigdy i nigdzie nie będzie żadnej mojej relacji z HT, a jak nie będę zadowolony i będę miał z*ebany zabieg, to tylko wtedy zdam relację. A o udane zabiegi to niech się klinki martwią, i o wysyp takich relacji z udanych zabiegów.

 

Ponad to uważam to za lepsze rozwiązanie także z tego powodu, że w przypadku gdyby prywatne relacje od ludzi, były ograniczone tylko i wyłącznie do z*ebanych zabiegów i wysoce niezadowolonych klientów, to wywierałoby to większy wpływ na lekarzy'kliniki, aby się jednak lepiej starali aby zabiegi były udane, bo w przypadku kiedy np. tylko jest jedna czy dwie relacje pokazujące nieudane zabiegi, a cała masa relacji zadowolonych klientów, to mają to w dupie aby się lepiej starać. To tyle ode mnie wszelkich refleksji.

 

-- 23 mar 2019, 2:21 --

 

A co do tego:

 

Stare forum w pewnym momencie zrobiło się tak denne że odechciało mi się nawet sprawdzać czy coś się tam poprawiło. Dobrze by było żeby utrzymać poziom tego forum ale w obecnym stanie bez jakiegokolwiek moderowania to słabo to widzę

 

Lud wybrał krzycząc coś jakby na wzór ''ukrzyżuj go!'' zatem lud dostał właśnie to co chciał, i teraz od samych forumowiczów tylko zależy w jakim stanie to forum będzie utrzymywane i na jakim poziomie.

Ja mam to gdzieś, i Admini chyba też, zwłaszcza, że nie potrzebujemy (ani ja ani chyba żaden Admin) już jakiejś wielkiej wiedzy o łysieniu i jego leczeniu.

 

A to, że niektórym odechciewa się tu teraz wchodzić (na to forum), to podobno z mojego powodu (jest user który nawet pisał mi to otwarcie), zatem i ja się dostosuję do potrzeb forumowiczów i niedługo zniknę stąd, a nawet chętnie bym usunął wszystkie moje posty stąd jak już będę po HT, bo szczerze mówiąc gówno mi na nich zależy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ antydhtor

Ty postrzegasz Koray'a tak, a ja nieco odmiennie. Nie poprzez swoje widzimisię, ale lekturę @, a jako że czynię to krócej niż Ty, najwidoczniej wpływ na me zdanie miały ostatnie negatywne recenzje Turka.

 

Myślę, że zupełnie dystansując się od różnic w naszych opiniach, warto spróbować wyciągnąć wniosek z tego tematu.

Kolega, który go założył, wspomniał o zbyt dużym narzędziu do pobierania i to jest widoczne na zdjęciach.

Zamiast swą decyzję o wyborze kliniki opierać na zmanipulowanych zdjęciach, zapewnieniach, piarze i tym podobnych, należy pytać dokładnie o technikę i narzędzia, szczególnie w odniesieniu do swego przypadku.

 

Jak pisałeś kilkanaście dni temu w jednym z postów, że nie interesuje Cię zbytnio technika (gdy ja się rozwodziłem nad średnicą pena), ale zapewnienia, czy zrobią Ci gęsto, tak jak kobietom.

To jest wszystko względne, zależy od całokształtu naszych doświadczeń, estetyki, itp., itd., a wiedza na temat warsztatu lekarza jest kluczowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@ antydhtor

Ty postrzegasz Koray'a tak, a ja nieco odmiennie. Nie poprzez swoje widzimisię, ale lekturę @, a jako że czynię to krócej niż Ty, najwidoczniej wpływ na me zdanie miały ostatnie negatywne recenzje Turka.

 

To rób HT u Koray'a, albo gdzie tylko chcesz, a nie rób w BHR i proste. Aha..., a ja to niby poprzez swoje widzimisię oceniam Koray'a a nie poprzez lekturę@ - świetnie - gratuluję.

No i na moją ocenę Koray'a też właśnie wpłynęły ostatnie negatywne recenzje na jego temat, ale nie oznacza to , że on nadal nie jest popularny i przereklamowany na całym świecie i nadal uważany za wybitnie dobrego lekarza, i że ludzie już nie ciągną do niego całymi tłumami na HT! A widzę że jest on ciągle na topie, więc piszę że jest, i zastanawiam się czasami czy tylko udajesz mądrego w pewnych wypowiedziach.

 

Myślę, że zupełnie dystansując się od różnic w naszych opiniach, warto spróbować wyciągnąć wniosek z tego tematu.

Kolega, który go założył, wspomniał o zbyt dużym narzędziu do pobierania i to jest widoczne na zdjęciach.

Zamiast swą decyzję o wyborze kliniki opierać na zmanipulowanych zdjęciach, zapewnieniach, piarze i tym podobnych, należy pytać dokładnie o technikę i narzędzia, szczególnie w odniesieniu do swego przypadku.

 

A ja myślę, że Ty na siłę chcesz koniecznie widzieć różnicę w naszych opiniach i siebie zrobić tym dobrym a mnie tym złym.

Tak, wyciągnąłem wniosek z tego tematu - jak najbardziej wyciągnąłem! A jest to taki wniosek, że FUE nie jest tak cudowne jak ludzie pitolą na tych wszystkich forach, i jak sami lekarze reklamują technikę FUE! Oraz, że nie będę robił FUE, tylko STRIP'a!

Tak, kolega, który założył ten temat (a w zasadzie dwa osobne tematy) wspomniał o ZBYT DUŻYM NARZĘDZIU DO POBIERANIA - dokładnie tak, i jakbyś uważne czytał te wątki, to być może łaskawie byś zauważył, że ja się z tym zgadzałem (nie zgadzał się natomiast forumowicz @marcinekk z tą opinią że było użyte zbyt duże narzędzie - ale tego też pewnie nie zauważyłeś), i dokładnie tak właśnie twierdziłem, że właśnie tak to wygląda jakby było użyte zbyt duże narzędzie do pobierania, ino dodałem, tylko też, że nie jestem w tym ekspertem.

Oczywiście, że zamiast opierać decyzję o wyborze kliniki na piarze, zmanipulowanych zdjęciach, itp, należy dokładnie pytać o technikę i narzędzia (nigdy nie twierdziłem inaczej, i nie mówiłem, żeby o to nie pytać), a w moim osobistym wątku pisałem też w kontekście że gówno mnie obchodzą narzędzia do pobierania, skoro robiłbym, czy będę robił STRIP'a.

A jeśli się już wtajemniczać co do doboru narzędzi do pobierania, to takie narzędzie dobiera się dopiero podczas zabiegu a nie konsultacji online, podczas której konsultant czy lekarz może tylko opowiedzieć o używanych narzędziach bo na pewno nie może ich dobrać nie widząc w rzeczywistości Twoich włosów, ich grubości i gęstości, oraz bez zbadania donoru. Więc pytając o narzędzia podczas konsultacji online możesz dowiedzieć się tylko ogólnie na temat narzędzi, a nie tego jakimi konkretnie narzędziami i ich rozmiarami będzie przeprowadzany Twój zabieg.

 

Jak pisałeś kilkanaście dni temu w jednym z postów, że nie interesuje Cię zbytnio technika (gdy ja się rozwodziłem nad średnicą pena), ale zapewnienia, czy zrobią Ci gęsto, tak jak kobietom.

To jest wszystko względne, zależy od całokształtu naszych doświadczeń, estetyki, itp., itd., a wiedza na temat warsztatu lekarza jest kluczowa.

 

Pisałem, że mnie nie interesuje zbytnio technika pobierania FUE i pisałem to tylko w moim osobistym wątku, bo wybieram STRIP'a, więc, jakie to ma znaczenie dla mnie jakie narzędzia są używane do FUE, skoro w moim przypadku nie byłyby i tak użyte żadne takie narzędzia jak do pobierania przy FUE, a rozwodzić to się możesz ze swoją żoną, a nie ze średnicą pena (no chyba, że go używasz w innym celu... .

Tak dokładnie tak pisałem, że pytam o to czy zrobią mi tak gęsto jak kobietom, tj. 100gr/cm2 a przynajmniej te 80-90 na każdy centymetr kwadratowy biorczego, bo to jest dla mnie najważniejsze! I gówno mnie obchodzi jakich narzędzi użyją do wszczepiania, byle by było ok. 100 graftów na każdy centymetr kwadratowy całej powierzchni całego obszaru biorczego zrobione - bo to jest najważniejsze dla mnie, a nie pisanie książki nt narzędzi i posiadanie po HT gówno-gęstości tj. efektu ''zapałek wbitych w gówno'' - jak w większości przypadków mężczyzn po HT - szczególnie na obszarze zakoli które były całkiem łyse przed HT.

Ależ oczywiście, że to wszystko jest względne, i zależy od całokształtu naszych doświadczeń i estetyki, i jeśli tylko Twoim zdaniem estetyczny jest efekt ''zapałek wbitych w gówno'' - to sobie taki rób!

I oczywiście, że wiedza nt warsztatu lekarza jest kluczowa - a co do BHR i Dr. Bisangi, wiem, że potrafi gęsto sadzić, nawet bardzo gęsto, w przypadku kobiet oraz osób trans mtf, z małymi ubytkami, albo bez ubytków, a tylko obniżając czy choćby tylko korygując kształt linii.

 

Podsumowując:

 

Widzę, że chcesz zabłysnąć, ale nie bardzo wiesz jak oszlifować swój diament aby stał się brylantem. I patrzysz się aby do mnie przypie*dalać wyciągając moje zdania czy nawet pół zdania (nawet bez dokładnego cytowania) które pisałem w zupełnie innym kontekście wypowiedzi, a które to wypowiedzi dotyczyły zupełnie innych kwestii, i w dodatku było to w moim osobistym wątku, w którym pisałem to wszystko kierując to pod swoje wymagania i oczekiwania co do HT.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@ antydhtor

Ty postrzegasz Koray'a tak, a ja nieco odmiennie. Nie poprzez swoje widzimisię, ale lekturę @, a jako że czynię to krócej niż Ty, najwidoczniej wpływ na me zdanie miały ostatnie negatywne recenzje Turka.

 

To rób HT u Koray'a, albo gdzie tylko chcesz, a nie rób w BHR i proste. Aha..., a ja to niby poprzez swoje widzimisię oceniam Koray'a a nie poprzez lekturę@ - świetnie - gratuluję.

[/u][/b].

 

Nie poprzez swoje widzimisię, ale lekturę @ - pisałem to w odniesieniu do siebie.

 

Nie mam jakiegokolwiek celu być tym dobrym w zestawieniu z Tobą, błyszczeć itd.

Staram się podkreślać pewne aspekty w nieco szerszej perspektywie, gdyż forum czyta wiele osób i każdy próbuje coś wynieść z wątku, także pod kątem swojego zabiegu. Stąd nie ma większego sensu cytowanie włącznie z datą dzienną i godziną oraz egzegeza, szczególnie byłoby to trudne wobec Twych sążnistych postów.

 

Podkreślam - staram się podnosić pewne aspekty w nieco szerszej perspektywie i jestem gotowy na rzeczową i szczegółową krytykę moich przemyśleń, ale bardziej - i to przyniesie więcej pożytku innym także - bardziej ad rem, spraw technicznych związanych z zabiegiem.

Z drugiej mańki nie wiem, czy o tym, iż nie interesuje Cię technika nie pisałeś jeszcze wtedy, a było to całkiem niedawno, kiedy rozważałeś połączenie strip i FUE. Tak czy inaczej - to nieistotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...