free web hit counter Skocz do zawartości
vivek2003

BHR, dr Ouriaghli, 2000 gr, 04.2016

Rekomendowane odpowiedzi

Z całym szacunkiem do wiedzy teoretycznej wszystkich którzy nie mieli zabiegu: to o czym mówicie nawet bardzo merytorycznie to fakty które wszędzie można wyczytać ale fakty wciąż teoretyczne. Forum tego typu ma służyć osobom które zamierzają zrobić zabieg i chcą usłyszeć szereg szczegółów od osób które to przeżyły jeden, dwa czy jak w moim przypadku trzy razy. Taka wiedza zakładając że przekazujący ją jest obiektywny i szczery jest nie do przecenienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej mańki nie wiem, czy o tym, iż nie interesuje Cię technika nie pisałeś jeszcze wtedy, a było to całkiem niedawno, kiedy rozważałeś połączenie strip i FUE. Tak czy inaczej - to nieistotne.

 

A co tu jest napisane? viewtopic.php?f=23&t=3914&p=51761#p51761

Nie pisałem jeszcze wtedy... - - tak, teraz specjalnie przerobiłem ten post na potrzeby dyskusji z Tobą, ale dzisiejszej daty edycji nie widać w tym mym poście, bo jestem Adminem i sobie mogę wchodzić w co chcę, kiedy chcę i wszystko przerabiać jak tylko chcę....

I dodam jeszcze, że serio nie interesują mnie narzędzia do pobierania zwykłym FUE, bo nawet jeśli potrzebowałbym metody FUE choćby tylko do graftowania blizny po stripie to byłoby to LH-FUE/U-FUE zwłaszcza, że tylko do pobrania małej ilości potrzebnych graftow dla uzupełnienia blizny po stripie, a przy małej ilości graftów na ryzyko uszkodzenia sąsiednich i związany z tym efekt na donorze można by już przymknąć oko - co innego kiedy byłoby pobierane 2000-3000 graftów z obszaru całego donoru. Ale do sedna kwestii narzędzi, to może nie zauważyłeś, z innych tematów, ale narzędzia do LH-FUE czy tam U/FUE są z lekka inne niż do zwykłego FUE, które wymaga golenie donoru. I choćby dlatego w dupie mam to jakie narzędzia są używane do zwykłego FUE a także jakie są dostępne ich najmniejsze średnice. A poza tym, co ja mogę za to jakimi średnicami narzędzi będę miał robione, skoro to ustala lekarz po tym jak obejrzy włosy i donor i o czym już wcześniej mówiłem.

 

...szczególnie byłoby to trudne wobec Twych sążnistych postów.

 

A czy możesz mi wyjaśnić co znaczy ''sążnisty post'' ? - bardzo bym prosił.

 

Z całym szacunkiem do wiedzy teoretycznej wszystkich którzy nie mieli zabiegu: to o czym mówicie nawet bardzo merytorycznie to fakty które wszędzie można wyczytać ale fakty wciąż teoretyczne. Forum tego typu ma służyć osobom które zamierzają zrobić zabieg i chcą usłyszeć szereg szczegółów od osób które to przeżyły jeden, dwa czy jak w moim przypadku trzy razy. Taka wiedza zakładając że przekazujący ją jest obiektywny i szczery jest nie do przecenienia.

 

Dokładnie tak, dlatego nie kłóciłem się z Tobą wtedy, co to zdementowania przez Ciebie przypuszczeń aby średnica punch'a była za duża, i aby to było powodem, że donor @vivek2003 wygląda jak wygląda. Od razu powiedziałem nawet, że ekspertem nie jestem. Choć autor tematu przeszedł jednak HT i to dwa razy, a jednak stwierdził już na początku pisania, że tak jakby narzędzie do pobierania było za duże.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zdaję sprawę, że to może być jakieś zdjęcie reklamowe jakiegoś super przypadku, ale i tak mocno mi się wydaje, że jednak Bisanga lepiej dba o donor niż ta cała Ouriaghli. Z resztą ja już mówiłem, że jeśli do starego BHR-u, to tylko do Bisangi.

 

hqdefault.jpg


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cenzura a moderowanie to inna sprawa. Moim zdaniem jakieś kurwowanie wzajemne na tym forum powinno być banowane. Nawet nie wiem kto jest teraz moderatorem albo administratorem. Wszyscy się utajnili po tym syfie z HDC

Tak to prawda kazdy zniknal na pewien okres czasu. Nie widze,zeby tu byl ktos jeszcze, ale Lion pozostawil mnie modem i postaram sie juz teraz trzymac poziom tego forum.

 

-- 21 lut 2020, 16:46 --

 

Masz rację, ale jak widać, moderowania też teraz nie ma. Zupełnie wolna amerykanka tu panuje i anarchia.

 

Nawet tematy i posty forumowiczów którzy przeprowadzali swoje zabiegi w zbanowanej tu klinice HDC, nie są usuwane ani zamykane, choć jest tu niby zakaz wypisywania wszelkich relacji, które mogłyby w jakiś sposób promować klinikę HDC.

Masz racje byla przez pol roku wolna amerykanka ,ale wszystko co dobre kiedys sie konczy. Od teraz cenzura obowiazkowo musi byc,bo forum zamienialo sie w szambo. Odnosnie kliniki hdc oraz relacji jakie zauwazylem co sa nie wiem czy mam usuwac,bo widze,ze ludzie tam zrobili i chca sie podzielic oraz doradzic a jak usune pozostana sami ze soba. Jakbym widzial jakies naganianie czy interwencja konsultanta z tamtej kliniki od razu bym usuwal i banowal. Ciezko mi tez podejmowac taka decyzje i usuwac wszystkie watkie hdc,wolalbym,zeby Lion takie decyzje podejmowal. Jestem czlowiekiem i rozumie niektore sprawy,stad nie usuwalem.

 

-- 21 lut 2020, 16:47 --

 

Za chwilę zrobi się taki syf jak na innych forach różnej maści

Nie zrobi sie juz. Spedzilem zbyt wiele godzin na oczyszczenie tego syfu co tu byl,zeby teraz nie znalezc 15min dziennie,zeby posprzatac, usuwac, czy jak konieczne zbanowac. Takze badzmy dobrej mysli.

 

-- 21 lut 2020, 16:50 --

 

Zrobi się syf to prawda, prędzej czy później na pewno (tak jak to miało miejsce na starym forum) ale sami forumowicze tak chcieli (było wielkie halo o robienie cenzury i banowanie ludzi z poza rzekomego ''kółka adoracji wzajemnej'', więc Admin im poszedł na rękę.

 

Szczerze,sam chcialem zobaczyc jak to bez mojej ingerencji sie posunie, w ktora strone. Przez 6-12 miesiecy widzialem wystarczajaco, to tak jak dzieci pozostawic bez opieki rodzicow. Na pewno sie pokloca i pobija. Wiec musze tu sie wami opiekowac i zajmowac moje drogie bobasy.

 

-- 21 lut 2020, 16:54 --

 

Wielkie dzięki za relację.

 

Temat winien zostać podwieszony. Dlaczego?

Za kilka miesięcy relacja vivek2003, tak cenna, zginie przygnieciona przez nowsze tematy i posty, reklamy BHR będą aktualizowane.

Choćby teraz się na górze wyświetla reklama obniżania linii BHR.

[attachment=0]BHR.JPG[/attachment]

 

Nawet dość uważny czytelnik forum, który przyjdzie tu za 1-2 lata, zapewne niestety nie znajdzie tej relacji.

 

Ja rozważałem zabieg w tej klinice, pozytywnie nastawiony przez rzeczowe odpowiedzi obecnej tu przedstawicielki BHR, a przez ponad 1.5 miesiąca niemało przeczytałem i porównałem.

 

Mozemy zalozyc 2 tematy. W 1 dodawac linki bedziemy ze zwalonymi efektami a w 2 z powyzej srednimi i porzadnymi. Oczywiscie tylko z tego forum ,bo wklejajac tam linki z roznych for bedzie troche mijac sie z celem. W sumie nie potrzebujecie do tego moda, wystarczy 2 tematy zalozyc a reszta pomoze z selekcja. Nie mam az tyle czasu,zeby sam wszystko robic. W ogole to udalo mi sie to forum ogarnac tylko dzieki tej poprawce ht,bo mam ponad 10 dni wolnego i siedze w domu inaczej w zyciu bym 40h nie znalazl na naprawienie tego co tu sie powyprawialo a ponad 250tematow to niestety tyle czasu schodzi,bo niektore tematy po 10-20 stron maja a polowa z nich to wyzwiska i bezsensowne posty nie tyczace sie niczego szczegolnego oprocz dowalenia drugiemu

 

-- 21 lut 2020, 16:59 --

 

Z całym szacunkiem do wiedzy teoretycznej wszystkich którzy nie mieli zabiegu: to o czym mówicie nawet bardzo merytorycznie to fakty które wszędzie można wyczytać ale fakty wciąż teoretyczne. Forum tego typu ma służyć osobom które zamierzają zrobić zabieg i chcą usłyszeć szereg szczegółów od osób które to przeżyły jeden, dwa czy jak w moim przypadku trzy razy. Taka wiedza zakładając że przekazujący ją jest obiektywny i szczery jest nie do przecenienia.

 

Otoz to, dziwi mnie jeden najbardziej zaskakujacy aspekt. Otoz na tym forum najwiecej doradzaja oraz wypowiadaja sie ludzie odnosnie ht a nigdy takiego nie mieli. A jak mieli to wyzywaja ludzi nie chcac podzielic sie swoim wow efektem. To jest zalosne stad tez zaczalem interweniowac ,bo czesto juz noz w kieszeni sie otwiera jak to wszystko sie czyta. Tez pojecia przed ht nie mialem jak to wyglada ,bo teoria a praktyka to niebo a ziemia. Czytac i pisac mozna a przejsc przez to i doswiadczyc to zupelnie inna bjka. To tak jak przesledzic cala mape palcem i poczytaj w necie o danej miejscowosci a poleciec tam i pozwiedzac, zobaczyc na zywo.

Troche zasmiecilem postem i cytatami w temacie,ale tutaj tyle bylo nt moderowania itd,ze nie dalo sie do tego nie odniesc. A przenosic tematow gdzie indziej nie ma sensu teraz,bo caly temat straci sens a tego nikt by nie chcial.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do waszego ostatniego podpunktu. To nawet takie zachowanie zostało opisane w psychologii, a nazywa się to efektem Dunninga-Krugera – zjawisko psychologiczne polegające na tym, że osoby niewykwalifikowane w jakiejś dziedzinie życia mają tendencję do przeceniania swoich umiejętności w tej dziedzinie, podczas gdy osoby wysoko wykwalifikowane mają tendencję do zaniżania oceny swoich umiejętności.

 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Efekt_Dunninga-Krugera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...