free web hit counter Skocz do zawartości
vivek2003

Dr Feriduni, 1800 gr, 03.2019

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym powiedział nawet, że 6 - tzn. po 2 kgr na każdy zakres skali NW - co pokazują pacjenci niestety nieżyjącego już wybitnego i wyjątkowego pod każdym względem lekarza Dr. Alvi Antonio Armani'ego. I mówiłem już o tym w innym wątku gdzieś, z czym się zgodziłeś.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego podkreśliłem dobry i że jest to minimalna ilość, jeżeli proponują mniej to znaczy że chcą cię naciągnąć i wykorzystać twoją niewiedzę.

A z tym że na każde nw potrzeba minimum 2000 zgadzam się i podpisuje w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio, dobrze że ten Feriduni poprawił po Ouriaghli BHR, bo byłaby kicha.

 

Moim zdaniem powinieneś przesłać fotki teraz do tej całej Ouriaghli i pokazać, że i tak masz zrobione (i efekt zajebisty), to co Ci nie chcieli zrobić w BHR.

 

Ale tak jak mówiłem już wcześniej, jeśli miałbyś tylko jeden zabieg bez względu na klinikę, to za chuja nie przeszczepiliby Ci na ten obszar tyle graftów co w tych dwóch zabiegach razem (no chyba, że był by to Alvi Armani - co niestety już jest niemożliwe) - zatem ciesz się tym.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś napisać jak długo czekałeś na konsultację u Feriduniego i jak długo od niej do zabiegu? Trudno o aktualne informacje na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie czekam na odpowiedz z kliniki, pierwszego maila wysłałem w połowie maja, Pani sekretarka poinformowała mnie że trzeba czekać na rozpatrzenie przypadku przez doktora i wycenę do 3 miesięcy. Po 3 miesiącach kontaktowałem się kolejny raz i otrzymałem wiadomość że nadal trzeba czekać ponieważ doktor obecnie jest na urlopie a na sam zabieg czeka się od 12 do 15 miesięcy od momentu wyceny, chociaż podobno można się też tam ubiegać o wpisanie na listę rezerwowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że coraz więcej ludzi leczy łysienie i robi HT.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem, że teraz coraz więcej ludzi leczy łysienie i robi HT, a nawet korygują linię ludzie niełysiejący.

 

I bardzo dobrze


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a na sam zabieg czeka się od 12 do 15 miesięcy od momentu wyceny, chociaż podobno można się też tam ubiegać o wpisanie na listę rezerwowych.
Odpowiedź dostałem po tygodniu razem z wyceną. A zabieg miesiąc później.

Rozpiętość dość duża ale dziękuję za odpowiedzi. Resztę trzeba będzie ustalić u źródła ewentualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwo... Jak zapuscisz wlosy do tych co miales dlugich to bedzie mega wygladac... Z 'ciekawosci' przegladam czasem forum, myslac ze to "za duzo" zeby robic takie rzeczy ale twoj efekt mi namieszal w glowie! czekam na kolejne foto-raporty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda na dzień dzisiejszy czyli po ponad roku od zabiegu. Wszczepione po bokach włosy na zakolach są troszkę grubsze od mojego meszku na zakolach, dlatego wygolony na 3 mm widać lekką różnice, przy dłuższych włosach, już od 1....1,5 cm jest to niewidoczne. Linia zrobiona jest bardzo fajnie. W BHR nie chcieli mi takiej zrobić. Po zabiegu u Ferudiniego nie mam żadnych blizn z tyłu i boków po pobraniu włosów. Po BHR do tej pory mam blizny widoczne, niepozwalające na sciecie poniżej 4 mm. Przy 3 mm są już widoczne, a przy podgalaniu na 1..2 mm wygląda jakby mi ktoś gwoździe wbijał w głowę.

Cieszę się że wybrałem Ferudiniego. Jest drogi, wziąłem trochę kredytu na zabieg, już spłaciłem. Drugi raz zrobiłbym to samo.

Pozdrawiam wszystkich

Konrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki stary tfu młody za dokończenie relacji i wydaniu końcowej opinii. I tak Feriduni jest warty ceny - to jest potwierdzane od lat. Wszystkiego dobrego na nowej lepszej drodze życia z włosami i bez łysienia!!!!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po BHR do tej pory mam blizny widoczne, niepozwalające na sciecie poniżej 4 mm. Przy 3 mm są już widoczne, a przy podgalaniu na 1..2 mm wygląda jakby mi ktoś gwoździe wbijał w głowę.

 

 

tymi bliznami nie musisz sie przejmowac nikt nie zwraca na nie uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi mi tyko o kształt linii, ale samo jej wykonanie żadnego śladu że gość łysieje, linia świetnie wypełniona bez "poszarpania" jak u Angela czy u kolegi https://ibb.co/N3d2gDT, (podobne efekty masz u marala, getfue itd.) linia jaką chcesz to jedno ale ważniejsze dla mnie byłoby jej wypełnienie a turaski niestety nie robią tego dobrze. Tutaj jakość włosów podbija efekt. Ale podobnie miał marcinekk pełne wypełnienie bez poszarpania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o selekcję i dobór graftów, oraz technikę sadzenia na linii. I nie mów, że nie widzisz różnicy po Turasach a np. po Feridunim...

 

-- 08 lip 2020, 20:49 --

 

Taki efekt po ht ma sens, a przede wszystkim linia która CHCĘ KLIENT!

 

Tak jest. To jest w sumie najważniejsze, bo inaczej na *uj w ogóle robić HT skoro ma się być i tak niezadowolonym czy nie w pełni. Uważam, że nie ma sensu płacić ani złotówki lekarzowi, który nie chce wykonać linii jaką chce klient, zwłaszcza w przypadkach gdy jest to pod każdym względem możliwe i uzasadnione, oraz nawet łatwe do zrobienia.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...