free web hit counter Skocz do zawartości
wojtek1302

3 Modeli do metamorfozy system włosów.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuje 3-4 modeli ( najlepiej Kraków i okolice) do wykonania zabiegu uzupełniania włosów przy użyciu systemu włosów.

Systemami włosów zajmuje się od ponad 3 lat i sam również używam tego rozwiązania. Efekty mojej pracy można oglądnąć na stronie hairline-system.com lub instagram https://www.instagram.com/hairline.by.wojciech.ksiazek/

 

Chętne osoby pokrywają tylko ceny logistyczne i część materiałów monażowych ( 10% - 25% ceny rynkowej zabiegu w zależoności od wybranej opcji) w zamian za zgodę na publikację wizerunku przy materiałach promocyjnych ( zdjęcia przed i po etc. ).

 

Przed zabiegiem umawiamy się na konsultację gdzie omawiamy szczegóły, a następnie po kilku dniach wykonujemy montaż i sytlizacjie włosów.

 

Zainteresowane osoby proszę o kontakt po adresem email.: hairlinesystem@gmail.com bądź telefonicznie 531-000-742

 

Pozdrawiam

 

Wojtek

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie:

 

A jakbym chciał ''przymierzyć sobie'' taki system ''na juszejpa'' - przyklejany do czoła (tzn. żeby z linii NW1-NW 0 - którą mam wykreować super niską linię w kształcie odwróconej litery U), to dałoby radę ?

Dodam, że mógłbym kupić tylko taki o długości włosów powyżej 50 cm (czym większa długość od 0,5 m tym oczywiście lepiej, może być nawet 1 metr), i oczywiście tylko w kolorze czarnym, ale jakby nie było to farbowanie nie jest problemem przecież.

 

-- 19 mar 2019, 18:11 --

 

Proszę odpowiedzieć Panie Wojtku - widzę, że czytał Pan mój post. Moje pytanie jest poważne. Interesuje mnie taki system, więc pytam czy są takie dostępne, oraz ew. w jakiej cenie byłby.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe przymierzenie systemu włosów na bazie siateczki podczas konsultacji jednak w standardowej długości ok 15 cm.

Włosy powyżej tej długości projetkuje się na indywidualne zamówienie (czas oczekiwania 2,5 -3 miesiące). Orientacyjna cena to od 4 tyś złotych za tą długość.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za odpowiedź. W razie bardziej szczegółowych pytań i/lub zainteresowaniem ofertą, będę kontaktował się mailowo, telefonicznie, bądź osobiście.

 

Pozdrawiam.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem od siebie, że fajnie, że ktoś się tym zajął profesjonalnie. W sumie to bardzo dobra nisza i potencjalnie świetny pomysł na biznes jeżeli ktoś będzie naprawdę dobrym specjalistą pracującym na najlepszych światowych systemach. W końcu dobrej klasy system to możliwość posiadania pięknych włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że system może być częściowy i skrojony na miarę pod indywidualne zamówienie, już wiadomo, ale ja mam jeszcze jedno ważne pytanie.

 

Czy taki system może być wykonywany z własnych włosów klienta, jeśli klient takie posiada ?

 

A ja akurat posiadam sporo własnych włosów i to zarówno tych wypadniętych w skutek łysienia/linienia, wyrwanych podczas mycia/czesania, jak i z odciętych końcówek po wyrównywaniu fryzury. Więc jeśli można by mieć taki system zrobiony z własnych włosów, to nie byłoby żadnej różnicy czy to w grubości, strukturze, czy kolorze włosów pomiędzy tymi rosnącymi na głowie, a systemem, co byłoby zaletą i wielkim plusem jeśli chodzi o naturalność ogólnego wyglądu całości.

 

Oto moje własne zgromadzone wypadnięte/wyrwane włosy, oraz końcówki po wyrównywaniu fryzury, które robię raz na jakiś czas - przeważnie co kilka lat.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Jest szansa na jakiś rabat dla forumowicza ? Robiłbym 2 systemy jednego dnia, jestem z Krakowa. Pozdrawiam ! 
Student 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...