free web hit counter Skocz do zawartości
lysoll

HT, a bardzo przeciętne zarobki

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie przypadki osób, które zarabiają 3 tysiące lub maks. średnią krajową i zdecydowały się na HT, biorąc np. na to kredyt?

Widzę tu sporo osób, które mają np. 26 lat i kasę na HT. Tak się zastanawiam: kim wy jesteście? Zaawansowanymi programistami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź przestań!

Większość z tych 25-7 latków tutaj, zrobiła HT u Maral'a za niecałe 10.000 PLN, a tyle to (choćby przez kilka lat) raczej większość (nawet z tych co robią za średnią krajową) odłoży, nawet jak sobie tam czegoś odmówi np. motora albo BMW ze szrotu.

A kredyt też by dostali, i może niejednokrotnie biorą, i nawet jeśli nie 10.000 PLN to chociaż 5.000.

 

Nie ma problemu finansowego w Polsce, żeby zrobić sobie najtańsze HT w najtańszych tureckich klinikach.

 

Uważam, że dla chcącego sobie zrobić najtańsze HT, nie ma problemu żadnego - chcieć to móc.

 

A Ty kim jesteś, fiskusem... ?

 

Albo zazdrościsz komuś posiadania 2000€ ?

 

A jakby byli zaawansowanymi programistami, to nie tylko mogliby zrobić HT u Maral'a ale i u Armaniego, w H&W Clinic, WHTC Clinic, L.A.HairClinic, ThePrivateClinic, itp. cenowo.

 

Temat w ogóle wzięty z dupy, albo z jakiejś zazdrości/zawiści typowo polaczkowej, lub z totalnej bezradności życiowej. -Sorry ale taka jest prawda. I nie wiem kto Ci tu więcej co odpowie jeszcze...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, rozgryzłeś mnie, jestem kontrolerem skarbowym i zajmuje się ściągalnością VAT i PIT, do tego zlecam kontrole do PiP i ZUS. Premier Morawiecki jest zaniepokojony liczbą transplantacji włosów w Polsce i uważa, że korzystają z nich młodzi przedsiębiorcy głosujący na Korwina, którzy pracownikom płacą częściowo pod stołem i handlują bez faktur, zaniżając dochód i VAT.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to oznacza zatem, że lepiej głosować na Biedronia?

 

I czy Ty wiesz, że niektórzy z takich przedsiębiorców będą niedługo płacili podatki tylko w Stanach Zjednoczonych ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ktoś załatwia sobie HT za granicą, jest w stanie ogarnąć to po angielsku, to zakładam że ma łeb na karku i np. pracuje w IT, a tam szybko zaczyna się dobrze zarabiać.

Zresztą jak 26latek choćby kopie rowy na akord, to ma więcej niż 40latek z urzędu, czy nauczyciel.

 

EDIT: ja jestem za obniżaniem podatków. Wolę też jak ktoś daje premię w kopercie, niż jak jej wcale nie daje. Natomiast nieuczciwej konkurencji i oszustów którzy nadal próbują omijać najniższą krajową (np. odciągając opłaty za ubranie robocze) nie trawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro ktoś załatwia sobie HT za granicą, jest w stanie ogarnąć to po angielsku, to zakładam że ma łeb na karku i np. pracuje w IT, a tam szybko zaczyna się dobrze zarabiać.

 

Dziu ju spik inglisz wery łel en anderstend ewryfing łot pipol tok tu ju?

 

Może źle zakładasz, bo angielski to teraz prawie każdy kuma w stopniu przynajmniej w miarę komunikatywnym, a zwłaszcza młodzi ludzie, oraz tacy w wieku ok 30 lat. A poza tym, na forum były też osoby, które ledwo co znały kilka słów po angielsku, a i tak jechały za granicę HT robić.

A jeśli zakładasz, że tylko ludzie z branży IT umieją perfekcyjnie angielski - to rzeczywiście współczuję, bo nie mogę tego inaczej skomentować.

 

Ile to ludzi w UK siedziało na paskudnych robotach całymi latami - i np. oni też nie potrafią angielskiego Twoim zdaniem ?

 

O czym Ty chłopie bredzisz, i w jakim Ty wieku żyjesz ?

 

I jeszcze dodam, bo może nie wiesz nadal tego, że w niektóre zagraniczne klinki mają polskiego konsultanta, albo i nawet kogoś z personelu np. technika i do takich klinik mogą jechać ludzie którzy nawet kompletnie ni w ząb angielskiego. Powiem też, że takimi popularnymi klinikami z polskim konsultantem do których jeżdżą ludzie z tego forum są: BHR - polski konsultant Jan i technik Justyna, oraz HDC z konsultantem Piotrem, które w tej chwili może nie jest już aż tak popularne, ale było z przed afery Piotrusiowej. A były tez czasy, że nawet indyjska klinika A's HRC miała tu przedstawicielstwo polskie.

 

Natomiast nieuczciwej konkurencji i oszustów którzy nadal próbują omijać najniższą krajową (np. odciągając opłaty za ubranie robocze) nie trawię.

 

A co do tego, to po prostu zmień pracę jak z jakiegoś powodu nie odpowiada i tyle, i pod*eb nawet nieuczciwego wyzyskiwacza jak chcesz. To nie PRL, że mentalnością jest siedzenie 30 lat na jednym zakładzie. Albo załóż swoją działalność jakąś, jak się nie podoba praca u kogoś i ''na kogoś''.

 

 

Skoro ktoś załatwia sobie HT za granicą, jest w stanie ogarnąć to po angielsku, to zakładam że ma łeb na karku

 

A łeb na karku to ma ten, co włada płynie przynajmniej trzema językami, oraz ma przynajmniej 50.000.000 € kapitału, i pracuje u siebie i na siebie, oraz zatrudnia tysiące ludzi, nad którymi panuje wykorzystując metodykę systemową. To tak na marginesie tylko...

 

 

Zresztą jak 26latek choćby kopie rowy na akord, to ma więcej niż 40latek z urzędu, czy nauczyciel.

 

To idź kopać te rowy na akord - przynajmniej muskularny się zrobisz, zamiast pierdzieć w stołek w Urzędzie Miejskim, czy w szkole użerać się z bachorami.

 

 

EDIT: ja jestem za obniżaniem podatków. Wolę też jak ktoś daje premię w kopercie, niż jak jej wcale nie daje.

 

To głosuj na JKM'a jak jesteś za obniżeniem podatków. A jak wolisz premie w kopercie niż wcale, to bierz jeśli dają - i proste.

 

 

:twisted: Tak, rozgryzłeś mnie, jestem kontrolerem skarbowym i zajmuje się ściągalnością VAT i PIT, do tego zlecam kontrole do PiP i ZUS.

 

Wolę też jak ktoś daje premię w kopercie, niż jak jej wcale nie daje.

 

A to nie ładnie jak na urzędnika skarbowego

 

-- 21 mar 2019, 22:30 --

 

Na wszystko jest jakaś recepta (no może poza przypadkiem wyjścia z dziada na pana) i jak to się mówi, chcącemu nie dzieje się krzywda, i tak jak mówiłem, zrobić HT gdzieś w Turcji, w najtańszej klinice, to nie jest żaden wyczyn dla Polaków, nawet dla zarabiających tę średnią krajową czy poniżej tego poziomu.

 

-- 22 mar 2019, 11:08 --

 

I dlatego, że uważam iż temat na prawdę jest z dupy, oraz, że użyłem tego linku już gdzieś tam na forum, oraz dla rozrywki, wklejam go też tutaj w tym temacie.

 

 

I jeszcze tak na chwilę wracając do kwestii języka angielskiego, to tutaj należy dodać, że Popek podobno nie skończył nawet podstawówki, a biegle mówi po angielsku


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...