free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Czy ktoś miał więcej gr. przeszczepione niż było ustalone ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy jest na forum jakiś męski pacjent, który miał podczas zabiegu przeszczepione więcej graftów, niż było pierwotnie oszacowane podczas konsultacji (oczywiście przy założeniu tej samej kliniki co do konsultacji i wykonania zabiegu) ?

Czy jednak same baby są takimi przypadkami ?

 

I oczywiście pytam w sensie czy ktoś miał zrobioną wyższą gęstość (chociaż na własne życzenie), a nie w sensie czy więcej graftów było zużyte niż pierwotnie oszacowane, bo większy obszar został uzupełniony niż było zakładane.

 

Bo wiadomo jak lekarze do tego podchodzą - male patient - o to można zrobić gęstość ''zapałek wbitych w gówno'', tak max 15 FU/cm2 i ew. może już skrajny max 35 FU w dwóch pierwszych rzędach linii - male patient i tak będzie zadowolony i to mu w zupełności wystarczy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nic dziwnego, w końcu kolega miał robione u doktora Przybylskiego w Kaliszu. I musiał kolega dopłacać 7 złotych do tego jednego dodatkowego grafta ?

 

-- 27 mar 2019, 18:06 --

 

Czy jeszcze ktoś miał więcej przeszczepione niż było oszacowane ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak dobrze wiesz Indinanin u mnie bylo oszacowane i ugadane 3000 a dolozyli mi w tej cenie dodatkowe 73grafty co w sumie dalo 3073.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem Angel, i pomogło Ci to bardzo na gęstość na zakolach.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to juz inny temat. Trzeba bedzie te dziury i gestosc dogescic ale sam fakt 73 niby dostalem gratis. Szkoda bo wolalbym 3000 a posadzone porzadnie niz pobierac kolejne 1000-1500,zeby bylo to nalezycie zrobione


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności:

 

- Bo jak nie napiszę encyklopedii i elaboratów, to widać jest ciężko zrozumieć nieraz sens moich zdań.

 

A zatem:

 

Nie chodzi mi o przypadki gdzie został/o jeden, kilka, czy kilkadziesiąt graftów więcej przeszczepione w skutek przypadku czy też zwiększenia obszaru biorczego!

 

TYLKO CHODZI MI O PRZYPADKI, W KTÓRYCH MĘSCY PACJENCI MIELI WIĘCEJ PRZESZCZEPIONE O PRZYNAJMNIEJ TE 500 - KILKASET ALBO TYSIĄC CZY GRUBO PONAD TYSIĄC GRAFTÓW, W CELU UZYSKANIA SPORO WIĘKSZEJ GĘSTOŚCI CZY NAWET NATURALNEJ GĘSTOŚCI I PRZY TYM SAMYM OBSZARZE BIORCZYM KTÓRY BYŁ OKREŚLONY PODCZAS KONSULTACJI. TAK JAK TO CZĘSTO MA MIEJSCE W PRZYPADKU KOBIET.

 

I nie chodzi mi o to czy ktoś dostał kilkaset graftów w gratisie, tylko o to czy zrobili mu dużo większą gęstość na całym obszarze biorczym - nawet na czyjeś własne życzenie, i nawet jeśli normalnie dopłacał za każdy graft więcej.

 

-- 28 mar 2019, 13:14 --

 

...ale sam fakt 73 niby dostalem gratis. Szkoda bo wolalbym 3000 a posadzone porzadnie niz pobierac kolejne 1000-1500,zeby bylo to nalezycie zrobione

 

A co do tego, to zwyczajnie było nie chcieć tzw. ''dogęszczenia futra'' - czyli posadzenia dużo za dużo w głąb gdzie miałeś stan super dobry, ale wtedy Twoja polityka była właśnie taka aby dogęścić na przyszłość jakby łysienie postąpiło. Oraz powodem tego jest wybór kliniki/doktora, który nie miał już wtedy dobrych opinii jeśli chodzi o robienie wysokich gęstości, i nie mówię w cale o późniejszym wysypie relacji spie****ych zabiegów. Powodem tego było też, że wierzyłeś doktorowi Koray'owi co do tego, że przerabia on przypadki kobiet i że gęsto sadzi czy ''sadzą'' w jego klinice, i że to musi być rzeczywiście bardzo eteyczny lekarz, skoro odmówił antydhtorowi suepr niskiej i gęstej linii w juszejpie, twierdząc jednocześnie, że kobietom jednak robi takie linie...

Jak od w *uj czasu oglądam relacje od Erdogan'a, to chyba jeszcze nie widziałem żadnej kobiety, a przynajmniej żadnej z dobrymi efektami HT. Pamiętam też, jak dumnie napisałeś w wątku Motylka, że Kora'y też przerabia przypadki kobiet, a nawet nie wiedziałeś czy faktycznie przerabia i czy rzeczywiście ma praktykę w dense-packing'u, bo nie rozglądałeś się nawet za tym w necie, ino powtórzyłeś to co doktor Koray Ci powiedział.

-Bo jakby Ci jakiś dobry lekarz w dobrej klinice wpakował te 3kgr w rzeczywiście łysy obszar to miałbyś gęstość na zakolach niczym Ian D'Sa na juszejpie. I to, że teraz uważasz jak uważasz, jest powodem tego co napisałem powyżej, i tylko tego, a nie tego, że przedobrzyli z gęstością i za dużo wpakowali na cm2 na zakola.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem (może nawet niedługo złamię stereotyp o upierdliwości Feriduniego), @dave.de dostał u Feriduniego o 500 graftów więcej niż było ustalone, i Feriduni mu wszczepił 2,9 kgr na nie aż tak duży obszar, ale to jest kropla w morzu tematów męskich przypadków na forum, jak i chyba ogólnie - dlatego m.in. pytam.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...