free web hit counter Skocz do zawartości
cisowian

Finasteryd/ dutasteryd problemy przy dłuższym stosowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chciałem porozmawiać z osobami które stosują któryś z tych środków ( ja obydwa). Powiem szczerze nie pamiętam kiedy zacząłem brać po trochu zacząłem już koło 5 lat temu potem odpuściłem A na ostro codziennie na fina wszedłem około 2-3 lat temu. Od może roku drut. Nie mam żadnych problemów z libido. Jednak mam inne. Ostatnio w pracy załapałem ostrego brainfoga . Nie byłem w stanie zrozumieć własnego projektu zrobionego pare dni temu. Mniejsze też mi się zdarzają. Do tego często choruje na przeziebienie. Bóle żołądka również mam prawie codziennie. Pisze ponieważ dziś się obudziłem i czuje się okropnie osłabiony rozbity mam zawroty głowy. Nie przesadzam. Przez dłuższy czas nie odzywałem nic . Kiedy szukam po angielskich stronach hasło " finasteryd dizzynes" są wyniki i ludzie niby to odczuwają. Przyznam się że w młodości brałem ostro sterydy Ale wątpię żeby to coś z tym... Panowie może czas spojrzeć prawdzie w oczy że te leki nie sa do końca bezpieczne. ( palić licho potencję) . Jeśli nie znajdzie się z podobnymi przemyśleniami przeprowadze odstawienie I zbadam reakcje organizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie byłem w stanie zrozumieć własnego projektu zrobionego pare dni temu.

 

Ja też takie coś miewałem, ale to było i też już bardzo dawno temu, kiedy w ogóle żadnych leków nie brałem nawet fina. Myślę, że wysoce uczeni inżynierowie, wybitni badacze naukowcy, a nawet programiści - też takie coś nieraz odczuwają.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biore dutasteryd co drugi dzien i niestety z wzwodem bardzo slabo ;/ poza tym wszystko ok, choc ciagle zmeczony jestem i troche apatyczny, ale nie wiem czy to czasem nie wina minoxidilu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oczywiscie wina fina. Nie byles w stanie zrozumiec wlasnego projektu, ktory przygotowales bedac pod jego wlywem. Ma to sens.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mysle, jestem przekonany. Tylko dobrej firmy sobie zamow, nie jakies badziewie z apteki


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie polecam 50mg z firmy now food(zinc picolinate). Nie reklamuje nic,ale cena /jakosc tej firmy do mnie przemawia i wszystkie suple zamawiam wlasnie od nich.

Jednak wybierz sobie jaki Ci odpowiada , twoj wybor i kasa


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...