free web hit counter Skocz do zawartości
Kazi

Czy przeszczepione włosy wypadają?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Tak jak w temacie, czy one wypadają i nie odrastają? Jakieś historie?

2. Po co ludzie stosują sterydy po przeszczepach? Czy bez tego się nie obejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Tak jak w temacie, czy one wypadają i nie odrastają?

 

Jeśli przeszczepione włosy są objęte łysieniem, to tak, jeśli nie, to nie, - serio.... takie to jest niezrozumiałe i nieoczywiste?

 

2. Po co ludzie stosują sterydy po przeszczepach? Czy bez tego się nie obejdzie?

 

Bo chcą. A czy się obejdzie bez tego czy nie, to zależy od indywidualnego przypadku, stanu na głowie, rozmiaru łysienia, stopnia miniaturyzacji, poziomu hormonów, indywidualnych wymagań i oczekiwań każdego co do HT oraz stanu swoich włosów, a nawet od strategii i planowania HT, itp.

 

Poza tym, jeżeli myślisz, że donoru wystarczy aby wiernie odtworzyć owłosienie z naturalną gęstością (czy chociaż połową tej gęstości), na obszarze łysiny rzędu NW6-7 - to żebyś się nie zdziwił czasami po HT albo nawet po kilku zabiegach....

 

Takie to wszystko trudne do zrozumienia? Serio nie pojmujesz tego ? - Przecież czytasz forum nie od dzisiaj.

 

Jakieś historie?

 

A różnych historii masz jak nasrane. Aby forum czytać czytać i czytać...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! piszę pracę magisterską na temat leczenia łysienia i zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety na ten temat (poniżej podaję link). Jest to dla mnie bardzo ważne dlatego będę ogromnie wdzięczna za każdą pomoc

Link do ankiety:

https://forms.gle/nCwtUogrcMzF6qx28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...