free web hit counter Skocz do zawartości
edi86

Skóra glowy po zabiegu u Koraya

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich Jestem 10 dni po zabiegu i mam strupki ktore nie za bardzo schodza nie , pisałem do koraya kazał mi moczyć i masować ale nie za bardzo pomaga czy ktos mial podobny problem jak moge sobie najlepiej bez poniesienia jakiekolwiek ryzyka poradzic z tym ? pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstawiłem fotkę porostu jak to pisałeś to ja bylem w trackie wstawiania foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namaczaj tak jak ci mówił. Potrzymaj z 15 minut cos czym tam myjesz na wlosach a potem obficie splukuj. Mozesz tez delikatnie sciagac to grzebieniem. Zreszta wydaje mi sie ze po przeszczepie bys nie ruszal lba cale 6msc, nie myl itp i i tak co ma wyrosnac by wyroslo a jesli nie to nie. Takze nie ma co panikowac nic sie zlego nie dzieje.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Kolego tak tez zrobię, myślałem tez o oliwce dla dzieci bambino która nawilża natłuszcza i pielęgnuje co o tym myślisz ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie po 10 dniach normalny stan. Ja przy myciu raz dziennie 3 tygodnie po zabiegu jakies ostatnie strupki jeszcze miałem. Moim zdaniem lepiej przy tym wiele nie grzebać, raz na dzien dobrze umyc odczekac jak wyzej ktos napisal niech zmokna te strupki chwile i splukac. No chyba ze Ci bardzo zalezy zeby sie tego jak najszybciej "pozbyć" to gdzieś na forum ktoś używał osceniseptu i podobno przyspiesza gojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki stan po tylu dniach to stanowczo za długo. Strupy ograniczają dostęp powietrza, są nieestetyczne i moim zdaniem na tym etapie już nie powinno być ich wcale. Tak Jak mówili przedmówcy, niezależnie od tego czym myjesz głowę, zostaw pianę na 10 minut, spłukuj a potem możesz przyłożyć papierowy ręcznik i lekko wytrzeć nim głowę. Podejrzewam że większość rozmoknietych strupów zejdzie a włosy są już bezpieczne i zostaną zakotwiczone w skórze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuje tego przez 2 najbliższe dni a jak nie bedzie rezultatów użyje Tego srodka "osceniseptu" dzięki Panowie za pomoc , pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie sol fiziologiczna w aptece i namaczaj to cale dnie (spryskuj z rozpylacza). Tak zeby glowa w tych miejscach byla ciagle wilgotna. Powinno sie zmiekczyc bedzie miekkie to naprawde delikatnie grzebieniem o szerokim rozstawie igiel ale tylko te co czujesz ze sa jak galareta. Przejzyj moj temat tez mialem podobne problemy.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do autora z innej beczki. Czy będzie pełna relacja zabiegu od doktora Koray'a Erdogan'a ? Bo faktycznie mało jest na forum relacji pacjentów od doktora Koray'a Erdogan'a, a te co są i to te najpopularniejsze, raczej do udanych nie należą.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dodam e dopiero jestem miesiąc po zabiegu niebawem zacznę coś tu wstawiać. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...