free web hit counter Skocz do zawartości
rafal28

Dr Przybylski 3000gr- 03.2019

Rekomendowane odpowiedzi

16-17 marca miałem zabieg 3001 graftów FUE u dr Przybylskiego.

 

Zdjęć dość sporo. Dzisiaj mija 3 tyg. Włosy w biorczym wypadają od kilku dni, ale jak narazie bardzo powoli.

Aktualizację będę robił jak będzie się coś zmieniać.

 

W miejscu gdzie jest ta sucha skóra na tym zdjęciu po 2 tyg- strupy odpadły na samym końcu, smarować jakimś kremem to miejsce czy tylko normalnie myć głowę i tyle?

 

Edit:

Bym zapomniał. Tak, linia mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz powiedzieć dlaczego tak mało graftów na tak duży obszar ?

 

Oszczędzasz donor na wypadek jakby łysienie postąpiło, czy pieniążków więcej nie miałeś ?

Czy doktorek tyle zarekomendował i się zgodziłeś?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej nie robi więcej niż 1500 dziennie a czasami podobno nawet tyle nie jest w stanie zrobić jednego dnia, więc 3k to u niego maksymalny zabieg rozkładany na 2 sesje.

Lini to nawet nie komentuje bo wolałbym łeb na lyso opierdolic albo kupić system. Twoja sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba wszystko poszło w koronę. Przynajmniej tak to wygląda. Kolejne 3000-4000 graftów na przód i powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem już w głowie ułożony plan na całość przed 1. zabiegiem.

Sam zdecydowałem, że chcę zacząć od korony. Bardzo śmiesznie wygląda koleś który ma gęstą linię bez recesji a na koronie całkiem łyse. Lepiej mieć zakola i gęstą górę i koronę. Z resztą to już jest kwestia gustu, a mój jest właśnie taki.

Mój plan na 1. zebieg był taki, że robimy koronę gęsto, a jak korona będzie gotowa i zostanie graftów to idziemy do przodu (też gęsto) tyle na ile starczy. Na tyle starczyło.

Cały przód zrobię w następnym zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie nie wiem czy to będzie gęsto te 3kgr na tak duży obszar (bo 3kgr to się wszczepia na małe zakola albo na juszejpa, żeby było gęsto), ale oby było zadowalająco.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem już w głowie ułożony plan na całość przed 1. zabiegiem.

Sam zdecydowałem, że chcę zacząć od korony. Bardzo śmiesznie wygląda koleś który ma gęstą linię bez recesji a na koronie całkiem łyse. Lepiej mieć zakola i gęstą górę i koronę. Z resztą to już jest kwestia gustu, a mój jest właśnie taki.

Mój plan na 1. zebieg był taki, że robimy koronę gęsto, a jak korona będzie gotowa i zostanie graftów to idziemy do przodu (też gęsto) tyle na ile starczy. Na tyle starczyło.

Cały przód zrobię w następnym zabiegu.

 

Według mnie plan dobry. Jestem bardzo ciekaw jaki będziesz miał rezultat. Masz bardzo dużo graftów trójwłosowych i całkiem sporo czterowłosowych, co znacznie poprawi efekt. Jakbyś do tego miał w miarę grube włosy to powinno być dobrze. Fajnie by było żebyś raz na czas wrzucał fotki i zdawał jakąś relacje.

 

Dodatkowo na pogrubienie włosów możesz sobie kupić dobrą biotynę w mega dawce np Biotebal (2,5 mg starczy) + B5 (calcium pantothenicum) + dobry cynk + MSM. Wszystkie te suple jak są dobrej jakości i w dużych dawkach poprawiają stan skóry i jakość włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
biotynę w mega dawce np Biotebal (2,5 mg starczy) + B5 (calcium pantothenicum) + dobry cynk + MSM.

 

Rzeczywiście 2,5 mg to jest bardzo mega dawka biotyny.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
biotynę w mega dawce np Biotebal (2,5 mg starczy) + B5 (calcium pantothenicum) + dobry cynk + MSM.

 

Rzeczywiście 2,5 mg to jest bardzo mega dawka biotyny.

 

No z tą "mega dawką" to może nieco przesadziłem , ale to jest 2500 % albo 5000 % RWS ( nie pamiętam ), więc starczy. Cynku natomiast w dłuższej perspektywie nie powinno się brać więcej niż 500 % RWS-u czyli do 50 mg (byle tylko nie glukonian, bo to jest źle wchłaniana postać). B5 to można 5000-10000 % RWS-u łykać. MSM 1000-1500 mg powinno starczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłbym odwrotnie bo dla mnie korona jest mniej ważna od przodu, ale rozumiem.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam dwie osoby ktore maja niezla linie wlosow ale korona jest lysa o srednicy powiedzmy 3-4cm i jest to normalne w pewnym wieku. Prawda jest taka ze korona jak zaczyna lysiec to i niektorych bedzie szybciej lysiala a u niektorych wolniej ale bedzie i dlatego lekarze najpierw zalecaja robic gore i przod a z korona poczekac albo brac chemie na odrost albo jakas poprawe wizualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znam dwie osoby ktore maja niezla linie wlosow ale korona jest lysa o srednicy powiedzmy 3-4cm i jest to normalne w pewnym wieku.

 

Łysienie nie jest normalne w żadnym wieku. Wiek nie usprawiedliwia tej choroby, tak samo jak płeć.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ogólnie Twoje wrażenie po zabiegu? Jak oceniasz podejście i profesjonalizm doktora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doktor bez zarzutu. Podejście do pacjenta na wysokim poziomie. Po zabiegu, dzwonił i się pytał czy wszystko ok. Prosił o zdjęcia, żeby sprawdzić jak się goi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doktor bez zarzutu. Podejście do pacjenta na wysokim poziomie.

 

Jak na moje, to nawet do pięt nie dorasta Armaniemu i Baubac'owi, ani nawet jego konsultantom.

 

Beształ mnie nawet na forum i ''do psychiatry odsyłał'', bo chcę juszejpa sobie zrobić. Podczas gdy klinika AA zaproponowała mi luksusowy hotel nawet na tydzień a nie tylko na dwa dni, oraz nawet kredyt.

Serio bardzo mi się podobało królewskie traktowanie już nawet na poziomie konsultacji w przypadku tej kliniki, a bardzo mi się nie podobało podejście Przybylskiego, i to co wypisywał na forum.

 

No ale co tu w ogóle porównywać, Polska i Kalisz, a USA i Beverly Hills, to dwa odmienne światy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doktor bez zarzutu. Podejście do pacjenta na wysokim poziomie.

 

Jak na moje, to nawet do pięt nie dorasta Armaniemu i Baubac'owi, ani nawet jego konsultantom.

 

Beształ mnie nawet na forum i ''do psychiatry odsyłał'', bo chcę juszejpa sobie zrobić. Podczas gdy klinika AA zaproponowała mi luksusowy hotel nawet na tydzień a nie tylko na dwa dni, oraz nawet kredyt.

Serio bardzo mi się podobało królewskie traktowanie już nawet na poziomie konsultacji w przypadku tej kliniki, a bardzo mi się nie podobało podejście Przybylskiego, i to co wypisywał na forum.

 

No ale co tu w ogóle porównywać, Polska i Kalisz, a USA i Beverly Hills, to dwa odmienne światy.

 

Dr Przybylski takie rzeczy Ci pisał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dr Przybylski takie rzeczy Ci pisał ?

 

A zapomniałeś już? - przecież jesteś stałym bywalcem forum. Tak, dokładnie tak pisał (niczym Piotruś z HDC do innej forumowiczki). Przy czym był jeszcze bardziej bezczelny od Piotrusia, bo pisał to publicznie na forum. I nawet Piotruś z HDC akurat w moim przypadku nie mówił tego, choć mówił do forummowiczki która miała u nich zabieg.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem już w głowie ułożony plan na całość przed 1. zabiegiem.

Sam zdecydowałem, że chcę zacząć od korony. Bardzo śmiesznie wygląda koleś który ma gęstą linię bez recesji a na koronie całkiem łyse. Lepiej mieć zakola i gęstą górę i koronę. Z resztą to już jest kwestia gustu, a mój jest właśnie taki.

Mój plan na 1. zebieg był taki, że robimy koronę gęsto, a jak korona będzie gotowa i zostanie graftów to idziemy do przodu (też gęsto) tyle na ile starczy. Na tyle starczyło.

Cały przód zrobię w następnym zabiegu.

Wiesz, zakola jak dla mnie mogą być ok, o ile włosy są gęste i linia silna. Teraz musisz koniecznie uzupełnić ten przód, bo wyglądasz jakbyś lysiał w schemacie "A", a to moim zdaniem najbardziej paskudny typ łysienia, również przez ten kontrast w połowie łysej głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 tygodni zbieram się żeby wstawić zdjęcia, bo robiłem regularnie co 2 tygodnie. Dzisiaj lub jutro postaram się je wstawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...