free web hit counter Skocz do zawartości
ola12327

Kobieta,zakola i wysokie czoło, przeszczep dr Przybylski.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam 25 lat i moja linia włosów wygląda właśnie tak od urodzenia. Zakola i do tego wysokie czoło. Nie mam problemu z wypadaniem włosów ani jakimkolwiek postępującym łysieniem. Kiedyś myślałam, że używanie wcierek pomoże wyhodować włosy na mojej łysej glacy jednak sposoby te okazały się bezskuteczne i z góry skazane na niepowodzenie. Pojawiła się zatem myśl o przeszczepie, raczej w Polsce. Pojawił się doktor Przybylski, który rodzi we mnie nadzieję, jednak chce poczekać na pełny odrost i efekt u tych, którzy poddali się u niego zabiegowi. Na forum widziałam tylko jeden przypadek kobiety po przeszczepie i chciałabym żebyście pomogli mi ocenić jaka ilość graftów byłaby wystarczająca na uzupełnienie zakoli i obniżenie linii o około 3,5-4 cm. Wiem, najlepiej udać się na konsultację i dowiedzieć u źródła, ale w końcu to forum też po coś tu jest Dodaję zdjęcia w mokrych włosach zaczesanych do tyłu, z mniej więcej zaznaczoną linią.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chciałabym żebyście pomogli mi ocenić jaka ilość grafów byłaby wystarczająca na uzupełnienie zakoli i obniżenie linii o około 3,5-4 cm

 

Jak mam być szczery to, aby obniżyć linię o 3,5 -4 cm oraz wypełnić zakola, przy zachowaniu naturalnej gęstości ok 100gr/cm2 na całym obszarze biorczym, to nawet i grubo ponad 4000 graftów, albo i 5000. 3500 graftów to już takie skrajne minimum dla dobrego efektu gęstości.

Dodam też, że wiele kobiet robi też redukcję czoła przed HT.

 

Ciekawe czy Przybylski będzie coś o kredkach ględził w przypadku kobiety.

 

I odległość od linii włosów do tej czerwonej narysowanej linii, to jest serio aż 3,5 -4 cm ? - To jakie masz ogólnie wysokie czoło ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie mam ogólnie wysokie czoło. A jak zmierzyć jego wysokość od brwi w górę? xD

Może przesadziłam z tymi 4 centymetrami ale mam obsesję na punkcie mega niskiego czoła i wydaje mi się, że chce mieć linię włosów jak Selena Gomez... co pewnie by mi nie pasowało. Najważniejsze są dla mnie zakola. Po dokładniejszych pomiarach stwierdzam, że odległość do zaznaczonej na zdjęciu linii wynosi 3 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie mam ogólnie wysokie czoło. A jak zmierzyć jego wysokość od brwi w górę? xD

 

Od linii brwi do linii włosów.

 

Może przesadziłam z tymi 4 centymetrami ale mam obsesję na punkcie mega niskiego czoła i wydaje mi się, że chce mieć linię włosów jak Selena Gomez... co pewnie by mi nie pasowało. Najważniejsze są dla mnie zakola.

 

Masz taką samą obsesję jak ja? - Masz szczęście że jesteś kobietą, bo Cię te wredne *uje lekarze, nie będą terroryzować pod tym względem.

Choć ja bym tego obsesją nie nazwał, tylko marzeniem.

 

Po dokładniejszych pomiarach stwierdzam, że odległość do zaznaczonej na zdjęciu linii wynosi 3 cm.

 

Tak myślałem, że mniej niż piszesz Ale i tak będzie potrzeba ok 4 kgr, i tak jak mówiłem 3,5 to skrajne minimum, bo ok 3 kgr liczy się się na obniżenie linii o ok. 2 cm.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od linii brwi do linii włosów około 7.5 cm. Czyli F16 spokojnie może lądować xD

Chciałabym po prostu mieć normalne czoło. Już nawet nie muszę być Seleną Gomez. Mam kręcone włosy, a przy takiej glacy jedyne wyjście to codzienne katowanie ich prostownicą, żeby to zakryć. Ile można

Wolę zainwestować w 4000 tysiące graftów, niż skończyć z efektem zapałek wbitych w gówno. Ale dam sobie jeszcze pół roku, może dłużej. Poobserwuje co dr. Przybylski zdziała na głowach innych. A nie powiem, że mnie kusi, bo mam niedaleko, a wyjazdy do Turasów średnio mi się widzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wolę zainwestować w 4000 tysiące graftów, niż skończyć z efektem zapałek wbitych w gówno.

 

I właśnie dlatego, zalecana jest też w takich przypadkach redukcja czoła. Ale to oczywiście Twoja decyzja.

 

Ale dam sobie jeszcze pół roku, może dłużej. Poobserwuje co dr. Przybylski zdziała na głowach innych.

 

Jasne, nie śpiesz się, poprzeglądaj wiele relacji różnych lekarzy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze zapytam, chcesz zobaczyć jak na prawdę wygląda trzy-centymetrowe czoło, i to moje czoło ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zacznijmy od tego że dr Przybylski nie robi więcej niż 3k graftów

Myślę, ze to wszystko kwestia dogadania się. 2000 tysiace w jeden weekend i dwa tysiące w kolejny. Ewentualnie zawsze mogę uzupełnić najpierw zakola, a potem obniżyć linię.

 

-- 15 kwie 2019, 23:03 --

 

A ja jeszcze zapytam, chcesz zobaczyć jak na prawdę wygląda trzy-centymetrowe czoło, i to moje czoło ?

Dostrzegam, że odczuwasz silną potrzebę podzielenia się tym ze mną, więc.. nie krępuj się.

 

-- 15 kwie 2019, 23:08 --

 

Jeszcze co do FR wydaje mi się bardzie inwazyjne, niebezpieczne i w ogóle.. To już raczej operacja, a tam zawsze wszystko może pójść źle. Jesteś pod narkozą, może zostać blizna. Chyba nie jestem gotowa na takie ryzyko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostrzegam, że odczuwasz silną potrzebę podzielenia się tym ze mną, więc.. nie krępuj się.

 

No wiesz, w końcu jestem mistrzem świata leczenia łysienia, ale to nie tak żeby Tobie dopiec - bo gdybym chciał Ci dopiec, to powiedział bym że 1,5 kgr wystarczy, a naprawdę życzę wymarzonego efektu, tylko ogólnie tak jak to wygląda Oraz dlatego, że bardzo lubię tego lekarza.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Muchos Gracias. Thanks so much.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję. Muchos Gracias. Thanks so much.

Masz może jakiś post gdzie udokumentowałeś historię swojego czoła i możesz podlinkować? Bo ciężko się przebić przez gąszcz postów w których się udzielasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był na tym forum mój osobisty temat z całą historią, dokumentowałem wszystko, (miałem zamiar też dokumentować absolutnie wszystko), ale była tam taka nienawiść do mnie, i taki śmietnik robili w tym wątku, że się wkurwiłem i go bezpowrotnie usunąłem raz na zawsze, i powiedziałem sobie przysięgając, że już nigdy nikomu nie pomogę, ani nic ciekawego nie pokażę na tym forum, a każdy przecież ma swój mózg i jest mądry w ryju.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Był na tym forum mój osobisty temat z całą historią, dokumentowałem wszystko, (miałem zamiar też dokumentować absolutnie wszystko), ale była tam taka nienawiść do mnie, i taki śmietnik robili w tym wątku, że się wkurwiłem i go bezpowrotnie usunąłem raz na zawsze, i powiedziałem sobie przysięgając, że już nigdy nikomu nie pomogę, ani nic ciekawego nie pokażę na tym forum, a każdy przecież ma swój mózg i jest mądry w ryju.

Nienawidzą Cię, bo masz czoło i gęstość jaką oni chcieliby mieć. Nawet jeśli komuś mogłaby nie podobać się tak niska i tak okrągła linia to zawsze jest 100% lepsza niż łysina, zakola i przerzedzona linia. Rozumiem, że na priv również nie można liczyć na wsparcie z Twojej strony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nienawidzą Cię, bo masz czoło i gęstość jaką oni chcieliby mieć. Nawet jeśli komuś mogłaby nie podobać się tak niska i tak okrągła linia to zawsze jest 100% lepsza niż łysina, zakola i przerzedzona linia.

 

Co prawda to prawda.

 

 

Rozumiem, że na priv również nie można liczyć na wsparcie z Twojej strony?

 

privy to ja nawet nieraz blokowałem, bo skrzynkę to mam zapchaną już od dawna.

 

Poza tym swoje już powiedziałem odnośnie Twojego przypadku, oszacowałem przybliżoną ilość graftów, a jak chcesz to czytaj moje posty. Powiem tylko tyle, że w Twoim przypadku skoro masz taką linię od zawsze, nawet najlepsze leki raczej niewiele pomogą, a HT to raczej pewniak, poza tym szkoda się truć lekami oraz kasy na nie. Bardzo dużo kobiet robi sobie HT (albo FR i HT) korygując swoją naturalną linię, także rób i będzie ok. Tylko ważnym jest dobry lekarz/klinika który/a ma w tym wprawę.

 

-- 16 kwie 2019, 0:17 --

 

A co jeszcze mogę doradzić, to chyba tylko tyle, żebyś wysłała te fotki do co najmniej kilku klinik zagranicznych - choćby tak dla ciekawości, co powiedzą i na ile oszacują. Np. do BHR i do Feriduniego. Nie śpiesz się. Nawet jeśli nie masz pieniędzy na lepszego lekarza, to za jakiś czas pewnie będziesz mieć. HT to poważna sprawa, a nie zakup chińskiego telewizora, srajtfona, czy bułki na śniadanie. Obejrzyj relacje kobiet z podobnych zabiegów z lepszych klinik, i przemyśl wszystko na spokojnie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz robić fue to wygolą Ci tył głowy i trochę boków. Dla kobiet bardziej sugerowałbym stripa. Nie wiem jak stoisz z pieniędzmi, ale dr Feriduni robił bardzo wiele takich przypadków.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz robić fue to wygolą Ci tył głowy i trochę boków. Dla kobiet bardziej sugerowałbym stripa. Nie wiem jak stoisz z pieniędzmi, ale dr Feriduni robił bardzo wiele takich przypadków.

Wygolą to wygolą trudno. Wołosy nie ręka, odrosną. Stripa raczej nie biorę pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, jak można to wygolić nie? Tak żeby można było maskować i tak jakby nic nie było grzebane.

 

 

A Strip nie jest tylko z tego powodu lepszy, że nie wymaga golenia donoru, tylko także z tego powodu, że grafty ze stripa są mocniejsze co w sumie gwarantuje lepszy odrost, oraz fakt, że z wąskiego paska wyciągane jest wszystko, czyli bez problemu ponad 3-3,5 nawet 4 kgr. A obszar reszty donoru ma pozostawioną niezmienioną naturalną gęstość. Bliznę po Stripie w razie potrzeby można też później zagraftować. Ale oczywiście to Twoja decyzja.

Ja kiedyś też byłem nastawiony tylko na FUE, teraz wolałbym Strip'a, zwłaszcza po tym jak widzę przeorany donor u wielu ludzi po pobraniu zaledwie 2 kgr i w dodatku po zrobieniu takiego przeorania gdy nie było żadnych utrudnień bo cały obszar był zgolony.

A dla ciekawostki powiem, że celebryci, ludzie którzy mają miliony i stać ich nawet na najlepszych i najdroższych lekarzy, którzy potrafią robić FUE bez golenia donoru (w ogóle bez żadnego golenia ani w żaden sposób skracania włosów na donorze), najczęściej i tak z jakiegoś powodu wybierają jednak Strip'a, co jest też trochę zastanawiające.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie Ci celebryci i milionerzy strasznie mnie zastanawiaja dlaczego w wiekszosci przypadkow wybieraja stripa. Przeciez stac ich na najlepszych lekarzy od fue a ida mimo wszystko w stripa wiec to mowi samo za siebie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jestem świeża na forum. Mam podobny problem i właśnie rozważam przeszczep w klinice Ambroziak(w-wa). Z tym, że ja chcę uzupełnić zakola, bez obniżania linii czoła. Właściwie już jestem zdecydowana bo zależy mi by zrobić to szybko na miejscu. Aż się boję ile mi zaśpiewają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałam jestem tu świeża na forum, a na temat przeszczepów wiem tyle co nic. Widzę, że sporo osób poleca dr Przybylskiego. To już chyba wiem, gdzie się zgłoszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że sporo osób poleca dr Przybylskiego

 

moze poczekaj na efekty koncowe doktorka zeby nie okazalo sie ze jest to typowy polski "spec"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...