free web hit counter Skocz do zawartości
anckor

Proszę o poradę w sprawie przeszczepu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post, góry przepraszam jeżeli wybrałem zły dział i proszę o ewentualne nieusuwanie tematu. Chciałbym się was poradzić odnośnie swojej sytuacji. Krótko o mnie 28 lat, zakola po ojcu widoczne na zdjęciu. Chciałbym wykonać przeszczep włosów (na zdjęciu zaznaczyłem czerwoną linią jaki efekt chciałbym osiągnąć). Pytania które mnie nurtują to:

 

1) Czy około 800 graftów wystarczy ?

2) Chciałbym uniknąć takiego efektu jak ten gościu:

 

 

Bardzo słabo to wygląda, pytanie czy można być 100% pewnym, że nie skończy się w ten sposób ?

3) Rozważam 2 opcje: metoda SAFER (Klinika w Szczecinie, nazwy nie podam żeby nie reklamować, ale mam nadzieję, że wiadomo o którą chodzi) oraz robot Artas u doktora T. Katowice/Warszawa. O robocie naczytałem się w komentarzach na Youtube, że potrafi konkretnie skopać sprawę - zastanawiam się ile w tym prawdy. Co do metody SAFER to tutaj polegam wyłącznie na umiejętnościach chirurga, znowu pojawia się pytanie czy to wystarczy. Chyba, że ktoś poleci inną - trzecią opcję.

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

 

Screenshot-20190416-205101.png

 

Screenshot-20190416-205112.png

 

Screenshot-20190416-205140.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku przejrzyj forum, nie truj dupy. Jeśli "CHCESZ" osiągnąć efekt tego gościa co na filmie to Artas to chyba najlepsza metoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo słabo to wygląda, pytanie czy można być 100% pewnym, że nie skończy się w ten sposób ?

 

 

wybierajac polskie kliniki mozesz byc 100 % pewny ze tak wlasnie to bedzie wygladalo jak na filmie ktory wrzuciles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dr Przybylski ? Teraz o nim na forum przeczytałem. wygląda na to, że ma pozytywne opinie. Poza tym przeglądam zdjęcia z tego forum ludzi, którzy robili przeszczep i nie zawsze źle to wygląda. Prosiłbym o rzeczową poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a dr Przybylski ? Teraz o nim na forum przeczytałem. wygląda na to, że ma pozytywne opinie. Poza tym przeglądam zdjęcia z tego forum ludzi, którzy robili przeszczep i nie zawsze źle to wygląda. Prosiłbym o rzeczową poradę.

 

No widzisz przejrzałes forum co pewnie nie zajęło Ci więcej niż 5 min i od razu znalazłeś odpowiedź na swoje pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze te zdjęcia są z dupy. Dodaj normalne zdjęcia całej głowy, jakieś przód, góra i profile na (twarz możesz zamazac) i wtedy będzie można coś ocenić

Pytanie też czy bierzesz chemię i od kiedy zaczęło się łysienie, Masz "fajny stan" nie jeden tutaj chciałby wyglądać tak jak Ty teraz w tym wieku co nie zmienia faktu że lekkie zakola masz. Dodaj te foty najpierw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po drugie ta linia co narysowałeś to gówno. To musi wyglądać tak jak na 2 zdjęciu, linia na 1 i 3 zdjęciu w Twoim przypadku nic nie zmieni i nie jest warta Ht.

 

Ogólnie na wyprostowsnie tej Lini 800 graftów spokojnie stsrfxy pod warunkiem że dalej nie masz przerzedzonych włosów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą linie narysowałem w ten sposób bo nigdy nie miałem włosów z przodu jak od linijki. Już od gówniarza miałem milimetrowe zakola, a z wiekiem zrobiły się centymetrowe, więc chcę uniknąć czegoś co wyglądałoby w moim przypadku nienaturalnie. Na głowie nie mam przerzedzonych włosów, ani prześwitów. "Jedynie" te zakola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie na wyprostowsnie tej Lini 800 graftów spokojnie stsrfxy pod warunkiem że dalej nie masz przerzedzonych włosów

 

Wątpię, że 800 graftów wystarczy na wyprostowanie tej linii, chyba, że nie będzie wyprostowana, tylko tak jak sam zaznaczył.

 

A przerzedzony to jest już trochę cały przód, i kuracja byłaby wskazana.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tą linie narysowałem w ten sposób bo nigdy nie miałem włosów z przodu jak od linijki. Już od gówniarza miałem milimetrowe zakola, a z wiekiem zrobiły się centymetrowe, więc chcę uniknąć czegoś co wyglądałoby w moim przypadku nienaturalnie. Na głowie nie mam przerzedzonych włosów, ani prześwitów. "Jedynie" te zakola.

 

 

Skoro Ci się to podoba to może Maral??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tą linie narysowałem w ten sposób bo nigdy nie miałem włosów z przodu jak od linijki. Już od gówniarza miałem milimetrowe zakola, a z wiekiem zrobiły się centymetrowe, więc chcę uniknąć czegoś co wyglądałoby w moim przypadku nienaturalnie. Na głowie nie mam przerzedzonych włosów, ani prześwitów. "Jedynie" te zakola.

 

 

Skoro Ci się to podoba to może Maral??

 

Nie wiem, jestem nowy w temacie. Co do chemii to nic nie biorę.

 

-- 17 kwie 2019, 16:09 --

 

To w sumie napisze jeszcze ktoś swoją opinie gdzie najlepiej ten zabieg zrobić i ile graftów byłoby optymalnie? Mój budżet na łeb widoczny w pierwszym poście to około 15k. Przeczytałem jeszcze na forum jakieś opinie, że Belgia jest okej. Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...