free web hit counter Skocz do zawartości
ellipsis

HT - prośba o pomoc w wyborze kliniki

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wiem że sytuacja na głowie już beznadziejna. Na codzień używam topiku i jeszcze w miarę jako tako to wygląda ale jest już coraz gorzej, dlatego postanowiłem że muszę już zrobić w końcu to HT, o którym tak na prawdę myślę już od dobrych kilku lat ale ciągle to odkładałem z przeróżnych obaw. Mam 29 lat, chemii żadnej nidy nie brałem, jeśli lekarz po HT by zalecił to mógłbym spróbować chociaż wiadomo że obawiam się skutków ubocznych.

Zastanawiam się czy przy takim ubytku HT robić tylko w Turcji i tu w grę wchodzi Maral lub Cinik, czy uderzyć do Przybylskiego i zrobić te Jego maksymalne 3000 graftów na sam przód a koronę zostawić na następny raz. Czy może wybrać jakieś BHR albo nawet Feriduniego. Chociaż do Feriduniego z tego co widziałem to jadą takie przypadki co potrzebują trochę linie naprawić, nie wiem czy on się bierze za takie przypadki jak mój. Albo może jeszcze jakaś inna klinika? Co do linii to preferowałbym linię z lekkimi zakolami żeby wyglądało to w miarę naturalnie na przyszłość, a poza tym ja nigdy nie miałem prostej ładnej linii, taka moja natura że nawet jako nastolatek miałem takie jakby małe zakola. Oraz chciałbym trochę skronie odbudować. Prawdę mówiąc kasa nie ma znaczenia chociaż też bez przesady, powiedzmy że takie 4,5 euro za graft u Feriduniego (czy ile tam sobie liczy) to max.

Fotki w załączniku, włosy lekko mokre po myciu.

Panowie, bardzo proszę o pomoc, przyjmę każdą krytykę i rozważę każdą radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie chemia w Twoim przypadku już nie ma sensu, jeśli masz możliwości finansowe to na twoim miejscu wybrałbym się Freitasa który z tego co wiem bierze 3 euro za graft. Patrząc na jego zabiegi cena jest bardzo niska. Jego rezultaty możesz zobaczyć na YT, on ma swój kanał także jest dużo filmów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes podobnym przypadkiem do mojego sprzed HT tylko na przodzie(jezyk) mialem jeszcze mniej wlosow.

 

chemia ma jak najbardziej sens i juz nie takie przypadki sie widzialo ze odrost ze zminiaturyzowanych wlosow na koronie byl bardzo dobry ale oczywiscie o wlosach z czasow liceum nie ma mowy. Jest szansa ze po finie po roku twoja korona nadal z gory bedzie wygladac srednio ale nacodzien nikt nie bedzie widzial ze tam lysiejesz , po chemie jak minox czy fin lini wlosow raczej nie odzyskasz i to na linie wlosow i gore glowy radzilbym zrobic HT , na korona dzialaj chemia . Kolejny argument za chemia jest taki ze HT i chemia ida w parze choc niektorzy boja sie to przyznac wlosy z wiekiem wiekszosci ludzie sie przezedzaja nawet na obszarze donoru i HT po kilku latach moze szczegolnie slabiej wygladac bo gestosc po ht prawie zawsze jest mocno srednia a co dopiero mowic jak wlosy naturalnie nam na calej glowie sa coraz bardzie zminiaturyzowane .

 

Jeszcze jeden argument za tym zeby na korone dzialac chemia a nie HT to taki ze jak tam zaczniesz robic przeszczep to tak naprawde jestees skazany na kolejne i kolejne HT bo korona znowu po kilku latach zacznie dalej wysiec i zostaniesz z przeszczepiona wysepka wlosow na koronie a dookola znowu bedzie postepowalo wysienie i bedzie to wygladalo komicznie wyobraz sobie to teraz i zobacz jak glupio by to wygladalo korona to najgorszy obszar do pokrycia i ht bo raz ze trzeba duzo graftow a dwa ze jak w tym wieku juz lysieje to jest duza szansa ,ze lysienie bedzie postepowalo i dlatego warto walczyc z tym obszarem chemia bo tam gdzie myslisz ze jest lysy placek to tak naprawde masz mase zminiaturyzowanych wlosow ktore po chemi wypadna i odrosna zdrowe i grube wlosy , czym dluzej bedziesz zwlekal tym chemia mniej bedzie dzialac bo zminiaturyzowane wlosy tez z biegiem lat znikaja.

 

Kolejna rzecz to taka ze dobrzy lekarze zalecaja branie chemii rok przed zabiegiem zeby zobaczyc jak dobrze bedziesz reagowal --- jaki bedzie odrost wlosow i czy bedzie brak ubokow . Po necie walaja sie fotki gosci ktorzy uwierzyli ze samo HT zalatwi sprawe z wlosami i potem widzimy na gorze wyspe przeszczepionych wlosow a dookola lyse obszary oczywiscie wiekszosc takich fotek nie zamieszcza w necie ale to chyba naturalne. Pisze ci to zeby mial jakas perspektywe i nie podejmowal dzialan ktore za 10 lat doprowadza do takich samych kompleksow jakie masz dzisiaj z powodu lysienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Matrix rozważę Freitasa, faktycznie fajne przypadki udokumentowane ma.

Samuel Ty w jakiej klinice robiłeś HT, jesteś zadowolony z efektu? Bierzesz chemię? Jest na forum udokumentowany Twój HT i późniejszy odrost?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie ponad 6 msc za mna po ht , odrost bardzo fajny jak na nerwooda 5 , odrost bez efektu lysawych dziur cale szczescie tak, chemie biore od 4 msc i pierwszy odrst na koronie po 2-3 miesiacach zaczal byc widoczny ( duzo malych brazowych wloskow 3 -5 mm) i caly czas sie polepsza. Po 12 msc moze pstrykne pare fotek. Robilem po taniosci w elitehairtransplant ,dr balwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna poprawka dobrzy lekarze nie zalecają chemii to jest wybór pacjenta, to słabi lekarze właśnie zalecają chemię żeby podbić efekt przeszczepu, ponieważ nie potrafią sadzić na tyle gęsto żeby dało to dobry efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie z tym co napisales. HT w wiekszosci przypadkow nie zapewnia dobrej gestosci - to iluzja , a juz napewno nie takiej zeby nie martwic sie co bedzie za 10 lat bo jak pisalem wlosy u wiekszosci ludzi robia sie z wiekiem coraz bardziej zminiaturyzowane(donor tez) i wizualnie najpierw zobaczymy to tam gdzie nam te wlosy przeszczepiono z wiadomego wzgledu i chemie tez sie bierze zeby ten efekty ,,gestej''' czupryny po ht utrzymac. Tak, tak , naganiacze od HT wam tego nie powiedza ze wlosy nawet w donorze robia sie z wiekiem rcoraz bardziej zminiaturyzowane choc tego tak nie widac . Wlosy przeszczepione z donoru na gore glowy beda to wizualnie ,,odczuwac'' jeszcze bardziej bo sa mizernej gestosci juz na starcie. Dlatego tez stwierdzenie ze HT jest do konca naszego zycia jest prawda i klamstwem bo jakies wlosy za 30 lat beda tylko ze beda one wygladaly gorzej niz jak mielismy 25 lat i w dniu przezczepu . Daltego tez chemie sie bierze tez z tego powodu zeby ten efekt miniaturyzacji troche opoznic a nie jak piszesz ,, podbic efekt '' Mowiac w skrocie dzis przeszczepione wlosy sa grube i zdrowe , za 20 lat prawdopodobnie beda cienkie i nie beda zapewnialy odpowiedniego pokrycia - tak wyglada naturalny proces miniaturyzacji ,,nielysiejacych'' Na forum baldtruth pisal koles ktory mial 25 lat temu ht i pisal ze po 25 latach wlosy po ht sa dwa razy ciensze i wygladaja slabo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej roz******la to, że ludzie mówią ''będę brał fina jak mi zaleci lekarz'', albo: ''no może spróbuję fina jak mi lekarz zaleci'' Lekarz to przecież Bóg jest, i jakże go nie słuchać. A poza tym, lekarz to dobry człowiek, który chce jak najlepiej dla pacjenta...

 

A co do tego, czy zalecają fina czy nie, i bez względu na to jakby tego nie interpretować, to faktem jest, że jednak lekarze od HT się cieszą jeśli pacjent bierze fina nawet przed HT. Zatem coś jest tego powodem.

 

A co do wyboru kliniki dla autora tematu, to, jak masz kasę to z tych wymienionych bierz Feriduniego, przynajmniej na przód. A jakby coś marudził, to powiedz, że resztę zrobisz sobie w tańszej klinice bo nie masz pieniędzy - nawet jak masz.

 

A dlaczego tak uważam, bo linia jest linią i tutaj wymagana jest jakość pod każdym względem, czyli gęstość, odpowiedni kąt wszczepiania, grafty jedno-włosowe. A w przypadku male patients, i z tak dużym obszarem do pokrycia, to obszar korony i tak większość lekarzy zrobi w gęstości zapałek wbitych w gównie - także na pewno nie warto przepłacać, no chyba że w klinice

Antonio Alvi Armani, i jeśli donor pozwoli pobrać 10.000 graftów, i jeśli fundusze pozwalają.

 

I jeszcze co trzeba powiedzieć, w przypadkach dużego obszaru do pokrycia i w przypadku kiedy się przekreśla chemię, może warto byłoby rozważyć połączenie Strip'a i FUE.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antydhtor jesteś doświadczonym użytkownikiem forum, zatem jakie jest Twoje zdanie co do brania fina/duta przy takim stanie włosów jak mój. Co do kliniki to tak myślałem że będziesz polecał Feriduniego. A masz jakieś wyrobione zdanie o wspomnianym wcześniej Freitasie? Mam taki mętlik w głowie że na prawdę ciężko się zdecydować na konkretną klinikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii warto brać fina nawet przy takim stanie jak masz, bo w prawdzie nie masz jeszcze zupełnie łysego jaja rozmiarów NW 7 i jest co ratować, a przynajmniej utrzymywać, albo chociaż spowolnić proces łysienia na wiele lat - przynajmniej spróbować walczyć o to. Chociażby z tego powodu, że jak na chwile obecną utrzymał by się ten stan to mniej graftów ogólnie potrzeba - czyli mniej kasy, a w dodatku lepiej jest pokrywać mniejszy obszar niż pół makówy, po drugie fin wzmocni na pewno też włosy donorowe - a to bez znaczenia nie jest, po trzecie możliwe, że na finie/ducie będzie szybszy odrost i ogólnie wszystkie włosy na głowie lepszej jakości. A nawet jak się kiedyś mocniej posypie i obszar łysienia się powiększy, to następne HT i tak można zrobić, i następne - tyle ile się da wycisnąć z donoru jak i z BHT, i choć pewnie nie było by gęstości jak za gówniarza to i tak pod każdym względem warto robić wszystko aby mieć jak najlepszy stan w chwili obecnej i cieszyć się tym, a czasu nie cofniesz. Ogólnie moim zdaniem w każdym przypadku warto brać fina/duta - choć u jednego fina dać może nawet odrost, a innemu chociażby tylko wzmocnienie włosów donorowych. Ale wybór jest Twój.

 

Co do Freitas'a, to jest to dobry lekarz, i na pewno warty tej ceny za jaką robi, plusem może być to że większość roboty robi samodzielnie, ale i to może być minusem jeśli zależy aby większy zabieg na większą ilość graftów zrobić na raz. Na pewno warto też go rozważyć. A wracając do Feriduniego, to przy dużym zabiegu może wystąpić miła niespodzianka, że doktor ten zrobi przeszczepi więcej graftów niż oszacował, i zrobi to dla jak najlepszego efektu, i zrobi to w gratisie - jak też uczynił w przypadku jednego forumowicza, że tak kilkaset graftów zrobił w gratisie a pacjent dowiedział się o tym dopiero po zabiegu. Feriduni strasznie nie lubi lipy - widać to choćby po przypadkach kobiet, za pewne nieraz jest w stanie zrobić więcej roboty za te same pieniądze, aby efekt był jak najlepszy - i jak też było u wspomnianego przypadku z tego forum. I dlatego może warto mu powiedzieć, że się jest z biednej Polski i że to na prawdę spory wydatek robić HT u niego. Ten człowiek się ceni bo jest dobrym fachowcem, ale jak widać nie jest chciwy ani pazerny, bo jakby był, to mógłby jeszcze więcej brać oraz nikomu nic za darmo nie dorabiać, tylko postępować w myśl zasady ''płać *uju za każdy graft, który dodatkowo przeszczepiłem''. Ale oczywiście jak chcesz, bierz Freitas'a, to musi być Twój wybór, żeby nie było, że ''ktoś mi tak kazał'', ''ktoś mi tak doradził'' i tera mam lipę zrobioną. I tak masz za pewne większe pole wyboru, bo Ciebie żaden lekarz nie będzie dyskryminował. Poprzeglądaj jeszcze wiele relacji na różnych forach i na yt z różnych klinik. Ja tylko wyrażam swoją opinię co do kliniki/lekarza, a nie nakazuję nikomu robić akurat u tego lekarza czy tego.

 

A mętlik w głowie ma każdy, kto więcej się w to wtajemnicza, i najprostszy wybór, to mają ludzie, którzy mają w dupie aby robić rozeznanie, niestety ale tak jest. Choć czy dobrego wyboru dokonują czy złego, postępując w ten sposób, to już inna bajka, ale w każdym razie mają lepiej co do wyboru.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spróbować zawsze można, w takim razie lepiej byłoby najpierw wejść na fina/duta i po 6-12 miesiącach HT czy lepiej najpierw HT i po tym od razu fina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że HT na "przód" można od razu robić + jednocześnie zacząć zażywać duta + np biotebal + dobry cynk. Przód odzyskasz dzięki HT (tutaj jak Cię stać wybierz możliwie najlepszego fachowca) a korona może zagęści się dzięki farmakoterapii. Choć oczywiście nie ma na to żadnej gwarancji. To musi być tylko i wyłącznie Twoja osobista decyzja czy wchodzisz w chemię czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[attachment=1]Screenshot_2018-02-04-18-58-44.png[/attachment]W zyciu nie róbcie w HDC. Jeżeli nie chcie być wysyłani do psychiatry i by grożono wam sądami.

https://www.wykop.pl/link/4150289/klini ... nternecie/

viewtopic.php?f=23&t=3449

 

Internet nie zapomina, A sądząc po tym jak desperacko próbujesz pozyskiwać klientów. Coś czuję że ziemia pali ci się pod nogami.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w tej bajce były chociaz jednorożce??

 

Poleciałem ale po reprymende od szefa, za to że im się słupki w exelu nie zgadzaja. A nie na zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie piszcie do wszystkich pacjentów per Piotrek bo niedługo wszyscy tutaj będą Piotrkami

A to już będzie lekko niezdrowe

 

Wiemy chamie bezczelny, że założyłeś tutaj od groma i ciut ciut nowych kont. Ale poczekamy aż się napocisz aby jednym kliknięciem usunąć wszystko z forum co jest o HDC za wyjątkiem wątku Admina i @mal-now

 

A niezdrowo to ty się poczujesz jak forumowicze znowu ci dupę obsmarują, jednak tym razem może zrobią to wszędzie gdzie się da i we wszystkich językach świata!

 

BO NIE TYLKO POLSKA, ALE I ŚWIAT POWINIEN WIEDZIEĆ CO TO JEST ZA KLINIKA HDC I JAKIE NIEUCZCIWE PRAKTYKI STOSUJE, I JAK ZASTRASZA SĄDAMI, PRAWNIKAMI, I POZWAMI SWOICH PACJENTÓW ABY CI ZAWSZE WYRAŻALI POZYTYWNE OPINIE, ORAZ W JAKI SPOSÓB PRÓBUJE ZAMYKAĆ RYJE TYM PACJENTOM KTÓRZY NIE SĄ ZADOWOLENI I CO WYRAŻAJĄ NEGATYWNE OPINIE!

CAŁY ŚWIAT TEŻ POWINIEN WIEDZIEĆ O PRAKTYCE NIEUCZCIWEJ KONKURENCJI ORAZ PODSZYWANIA SIĘ KONSULTANTA POD PACJENTÓW W CELU DARMOWEJ REKLAMY NA FORACH INTERNETOWYCH I OGŁUPIANIA FORUMOWICZÓW! ORAZ O NIENAWIŚCI HDC DO KONKURENCYJNYCH KLINIK, ORAZ DO TYCH FORUMOWICZÓW, KTÓRZY PISZĄ PRAWDĘ NA TEMAT KLINIKI HDC I POLSKIEGO KONSULTANTA TEJ KLINIKI PANA PIOTRA!

 

 

A sądami jeszcze straszą czy już nie?

 

Podobno tylko tych niegrzecznych

 

No już bardziej niegrzecznych niż konsultanci kliniki HDC, to chyba nie ma na tym świecie wśród innych konsultantów innych klinik.

 

 

Widzę na ich stronie, że teraz cena za graft nawet spadła do 2 eur.

 

I pewnie jeszcze spadnie, jak będziecie nadal tak odstraszać klientów, a tych już jakimś cudem pozyskanych, terroryzować, i zastraszać sądami, pozwami, prawnikami, itd. oraz tak wybitnie bezczelnie, podstępnie, i po chamsku zachowywać na forach, jak do tej pory praktykujecie i jak zawsze żeście praktykowali.

 

 

Poza tym, dzięki temu, że ta pacjentka pokazała w końcu finalny rezultat wcześniej narzekając, poleciałem do HDC

 

No i ona nie jest jednak do końca zadowolona z efektu końcowego, bo uważa, że co najmniej o 1000 graftów ma za mało przeszczepione do uzyskania w pełni satysfakcjonującej gęstości.

 

Robicie gęstość zapałek wbitych w gówno i tyle, a taka gęstość to jest dobra tylko jak ktoś się zgadza na kompromis, idąc na HT przy stanie łysienia NW 5-7, a nie dla niełysiejącej osoby obniżającej tylko linię zaledwie o 2 cm.

 

 

A do HDC poleciałeś na wezwanie szefa. - jak ktoś tam już wspomniał uprzednio.

 

 

Sam jestem po zabiegach w BHR i HDC i wybrałbym HDC ze względu na opiekę pozabiegową i lepszą gęstość jaką robią na przodzie moim zdaniem.

 

Gówno robią lepszą gęstość na przodzie. W ogóle nie potrafią gęsto sadzić, w przypadku potrzeb osób niełysiejących i małego obszaru do pokrycia, i nawet nie kwalifikują takich osób na zabieg - jak też było w moim przypadku, a konsultant Piotr pewnie nawet nie pytał się doktora o mój przypadek, bo nawet zdjęć ode mnie nie chciał, które są potrzebne i niezbędne na potrzeby konsultacji i oszacowania przybliżonej ilości potrzebnych graftów. Jak jestem obecny kupę lat na tych różnych forach i stronach, to jeszcze nie widziałem aby w HDC zrobiono jakąś super wybitnie wysoką gęstość (a nie mówiąc już o gęstości naturalnej czy zbliżonej do naturalnej) komukolwiek i w jakimkolwiek przypadku.

 

 

Czo ten pjoter

 

To normalne w jego przypadku, Zawsze się tu podszywał pod pacjentów i uporczywie nachalnie nagabywał na HDC, jak żadna inna klinika której pracownicy, się przez to forum przewinęli, w całej historii tego forum


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za wszelkie rady i uwagi. Nie ukrywam że ten Freitas mi spasował. Kontaktowałem się z kliniką i najbliższy termin to połowa 2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam jestem po zabiegach w BHR i HDC i wybrałbym HDC

 

Jak ludzie mogą wybierać, skoro HDC wyboru nie daje, bo odrzuca bardzo dużo przypadków - często zupełnie bez powodu (tak jakby konsultantowi Piotrowi czyjś ryj się nie podobał), i często bardzo dużo zupełnie beznadziejnych przypadków - bo nie chcą aby zaś tacy ludzi pokazywali kiepskie efekty z tej kliniki, oraz przypadków osób niełysiejących którzy chcą tylko obniżyć bądź/i skorygować sobie linię - bo jak wspomniałem w poprzednim poście, w HDC nie potrafią gęsto sadzić graftów, i nie potrafią sprostać wymaganiom takich osób, więc ''odsyłają takich do psychiatry'' Śmiech. klinika godna wyśmiania.

 

-- 25 kwie 2019, 12:27 --

 

Dzięki panowie za wszelkie rady i uwagi. Nie ukrywam że ten Freitas mi spasował. Kontaktowałem się z kliniką i najbliższy termin to połowa 2020

 

U Dr. Couto ten termin jest jeszcze dłuższy, ale przyczyną tego nie jest tylko fakt dużego zainteresowania, bo także prawdopodobnie że ten lekarz nie wykonuje HT codziennie, a być może tylko w weekendy.

 

Ale jeśli jesteś zainteresowany, to bookuj termin sobie już teraz.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...