free web hit counter Skocz do zawartości
anckor

Shock Loss po HT

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukałem forum i wciąż nie mam odpowiedzi na swoje pytanie. Jestem na poziomie mniej więcej NW2 i na HT byłem praktycznie już zdecydowany, ale czytając relacje ludzi to trochę zwątpiłem. Niektórym kilka tygodni po przeszczepie wypadają zdrowe (natywne) włosy i podobno nie ma gwarancji, że one odrosną. Tak więc na dzień dzisiejszy muszę sobie odpowiedzieć na 1 pytanie - czy warto ryzykować przy NW2 przeszczepem (pewnie coś koło 1000, 1200 max graftów na same zakola) i w razie gdyby natywne nie odrosły zostać z gorszym stanem niż przed zabiegiem? Czy takie zjawisko jest raczej rzadkie ? Dodam też, że nie chce wszczepiać nic między istniejące włosy, a jedynie na zakola. Aha z racji, że nie jest to duży zabieg w przeciwieństwie do niektórych tutaj po 3,4k graftów to HT byłby u dr Przybylskiego, podobno jedyna sensowna opcja w PL. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie da jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie bo to kwestia indiwidualna kazdego czlowieka , twoja genetyka + oczywiwscie skill lekarza/technika . Mowi sie ze przy shock loss w strefie donoru wlosy zazwyczaj odrastaja , za to w strefie biorczej czyli na gorze glowy zazwyczaj nie odrastaja niestety. Jezeli chcesz robic tylko lyse zakola bez wszczepiania pomiedzy istniejace wlosy to bym bardzo sie nie martwil i dzialal. Liczby typu 1000 graftow na zakola sa zazwyczaj niedoszacowane i pewnie powino byc 2000 graftow minimum ale bez fotek tego nie da sie stwierdzic. W jakim wieku jestes ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Mam 28 lat, zdjęcia wrzuciłem tutaj (mokrych, zaczesanych włosów):

 

viewtopic.php?f=23&t=3962

 

Prześwitów na głowie nie mam, jedynie te zakola. Sądzę, że około 1000 graftów starczy, bo nawet gdybym hipotetycznie zrobił HT jedynie na prawą stronę to już bym miał zadowalający rezultat. Ale z rachunku zysków i strat i z tego co napisałeś:

za to w strefie biorczej czyli na gorze glowy zazwyczaj nie odrastaja niestety.

 

Jezeli chcesz robic tylko lyse zakola bez wszczepiania pomiedzy istniejace wlosy to bym bardzo sie nie martwil i dzialal.

 

to mi wychodzi, że chyba jednak nie warto, bo jak po HT ma mi polecieć to co mam, a przeszczepione będą średniej jakości to będę wyglądał 10x gorzej niż teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ale Ty wkurwiasz bez kitu, zasmiecasz forum. Miałeś dodać tam inne zdjęcia i nie dodałeś a i już zaczynasz kolejny temat który nic nie wnosi bo mogłeś to napisać w tamtym temacie i tylko syf i śmietnik robisz.

I za karę nic Ci nie powiem, a Ht sobie zrób u Prandeckiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Człowieku ale Ty wkurwiasz bez kitu, zasmiecasz forum. Miałeś dodać tam inne zdjęcia i nie dodałeś a i już zaczynasz kolejny temat który nic nie wnosi bo mogłeś to napisać w tamtym temacie i tylko syf i śmietnik robisz.

I za karę nic Ci nie powiem, a Ht sobie zrób u Prandeckiego

 

Dopisałem coś do tamtego tematu i nikt nie odpowiedział, a temat spadł na dół, więc nie widzę sensu dopisywania tam mojego pytania, skoro i tak nikt go nie zobaczy. Po drugie nie wiem jakie inne zdjęcia mam ci wstawić, zaczesałem włosy do tyłu i nic innego ci nie pokaże, bo mam teraz za długą górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prześwitów na głowie nie mam, jedynie te zakola. Sądzę, że około 1000 graftów starczy

 

 

na jedno zakole wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomnij ze tam wystarczy 1000 graftow , jak wyzej 2000 moze byc ok , linia wlosow to obszar gdzie idzie najwiecej graftow na cm 2 bo najbardziej jest na widoku. Jak zrobisz te 500 grafts na zakole to moze sie okazac ze finalnie bedziesz gorzej wygladal niz teraz bez ht , przemysl to. A z zanizania ilosci graftow znani sa polscy lekarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej to zrobie 2000, ale i tak pozostaje pytanie czy finalnie po shock loss nie bede wyglądał gorzej niż bez ht. Rozumiem, że sam muszę zdecydować czy warto podjąc ryzyko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie , chirurgia plastyczna to nie komputer ze albo cos dziala albo nie , nikt ci nie da gwarancji ze wszystko bedzie ok. Ogolnie dobrze ze o tym myslisz bo wiekszosc ludzi jest tak zdesperowana ,ze dostaja klapek na oczach. Moim zdaniem 2000 graftow to nie jest duzo i ryzyko jest statystycznie mniejsze , to raczej mala operacja jak porownasz do tureckich klinik gdzie czesto sa robione po 5000 graftow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej. A gdybym to HT zrobił przykładowo w ścisłym TOP np dr Couto z Hiszpanii to ryzyko shock loss jest mniejsze? W takim wypadku wolałbym po prostu dozbierać kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sobie kupisz Maybach'a, to też ryzyko kolizji w ruchu drogowym będzie mniejsze niż w przypadku Daewoo Matiz'a ?

 

I w ogóle nie wiem co sobie wkręciłeś tak ten shock loss, tym bardziej, że zamierzasz robić tylko malutkie zakola i tylko na łysym obszarze nie wchodząc z przeszczepem w głąb.

 

Poza tym u Dr. Couto, czeka się podobno nawet 4-5 lat na zabieg od momentu konsultacji, bo tak daleko w przyszłość ma podobno terminy poobsadzane już.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkręciłem sobie, bo mam wrażenie, że ryzykuję, że będę wyglądał gorzej niż przed HT jak mi natywne włosy powypadają i nie odrosną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w twoim przypadku jest mala szansa ,ale jak pisalem , to zabieg i nikt tutaj ani tam w klinice nie daje 100% skutecznosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie to ryzyko jak się ma NW2, ponieważ nawet przy średnim donorze można zrobić sobie NW1-0 (wedle upodobań) pod warunkiem, że zabieg będzie udany. A jak nie będzie ? Spierdolić sobie stabilne NW2 ? To jest dopiero ryzyko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałem aby ktoś miał spie*dolony zabieg poprzez jakiś shock loss jeśli tylko koryguje linię a nie wchodzi w głąb istniejących włosów, a przejrzałem od cholery relacji takich, zarówno mężczyzn jak i kobiet, i rozmaitych korekcji linii albo wypełnienia małych zakoli. Już prędzej obawiał bym się przeorania donoru, albo, że będzie odrost do dupy, albo słabej gęstości - bo to wszystko się jednak zdarza nawet przy małych zabiegach, a nie shock loss'u, przy małym HT i na łysym nieowłosionym obszarze.

 

Co innego jednak jeśli ktoś nie bierze chemii i łysienie mu postąpi na ''języku'', i powie, że to shock loss, albo jeśli jakieś włosy są już tak słabe że rzeczywiście wypadną w skutek shock loss'u.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...