free web hit counter Skocz do zawartości
Totenham

Czy nadaję się do przeszczepu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 24 lata od zawsze miałem linię włosów w litere M zamiast prostej nad czym zawsze ubolewałem jak również zawsze były suche, jednak ostatnio zakola zaczęły się powiększać. W internecie wyczytałem żeby kupić minoxidil 5% i wcierać we włosy jednak 4 miesięczna już kuracja nie daje żadnych efektów, a włosy są nawet bardziej suche. ( 2 lata temu przechodziłem kurację anty-trądzikową Izotekiem przy której zwiększyła się liczba wypadających włosów)

Jestem nowy w tym temacie, co możecie mi polecić, czy to nadaje się do przeszczepu ?

 

Dodaje zdjęcia mokrych włosów zaczesanych do tyłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogę specjalnie, ale wydaje się, że masz jeszcze całkiem dobry stan włosów. Na Twoim miejscu wygoliłbym boki na 0 i zaczesywał włosy na bok. Sporo lepiej będzie to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze bez problemu. Ale tylko jakis dense pack.

 

-- 29 kwie 2019, 20:53 --

 

i jak ta kurwa dandinio cos ci poleci to wyjeb w niego jaja. Bo to knur jebany co robil przeszczep u prandeckiego i kurwa jakby tego malo to na poprawke do niego poszedl i wlosy z dupy przeszczepial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze bez problemu

 

to nie mysl, bo myslenie nie jest twoja mocna strona

 

 

Ale tylko jakis dense pack

 

 

powaznie ? moze polecisz mu swoja klinike w ktorej zrobili ci efekt zapalek wbitych w gowno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dandinio ty piehdolony chuju do szczania. I

 

info mam dla ciebie takie kuhwo ze wlosy z dupy tez ci sie nie przyjma ty odciety naplecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha nie za bardzo jestem w temacie o co te spory

 

czyli nie polecacie, a zeby zostalo to co jest to te finasteryd czy cos polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dandinio ty piehdolony chuju do szczania. I

 

info mam dla ciebie takie kuhwo ze wlosy z dupy tez ci sie nie przyjma ty odciety naplecie

 

 

co innego moze napisac taki zjeb genetyczny na poziomie Iq 10

 

majowka sie zaczela i wies spiewa i tanczy

 

jak do mnie piszesz to wyjmij slome z gumofilcow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam 24 lata od zawsze miałem linię włosów w litere M zamiast prostej nad czym zawsze ubolewałem jak również zawsze były suche, jednak ostatnio zakola zaczęły się powiększać. W internecie wyczytałem żeby kupić minoxidil 5% i wcierać we włosy jednak 4 miesięczna już kuracja nie daje żadnych efektów, a włosy są nawet bardziej suche. ( 2 lata temu przechodziłem kurację anty-trądzikową Izotekiem przy której zwiększyła się liczba wypadających włosów)

Jestem nowy w tym temacie, co możecie mi polecić, czy to nadaje się do przeszczepu ?

 

A mnie ciekawi ile ku*wa jeszcze będzie takich tytułów wątków na tym forum....

 

Powinienem powiedzieć: ''Nie nie nadajesz się do przeszczepu włosów, musisz poczekać aż stan będzie NW 7 i do co najmniej 70-go roku życia, aby mieć efekt gęstości zapałek wbitych w gówno, linię w kształcie litery ''V'' - i to za połową czaszki, oraz 40 lat (w tym swoje najlepsze) przeżyć z łysiną i/lub z linią która się nie podoba, i nad którą ubolewasz''.

 

Chłopie, jeśli linia nie pasuje, to robisz HT - HT od tego jest! A jeśli to łysienie androgenowe, to tylko antyandrogenowe leki pomagają wraz z minoxem. I fina powinieneś brać - oczywiście jak chcesz w miarę skutecznie leczyć łysienie.

 

Ale mniej czytaj a więcej pytań zadawaj, i słuchaj tu forumowiczów, to żeby nie robić nic...., wygolić boki..., irokeza zrobić, itd..

Pamiętaj! ludzie którzy mają gorzej, specjalnie chcą ''dobrze'' doradzić, i dlatego piszą że oni na Twoim miejscu nic by nie robili, i że to jedyna słuszna droga. Myślisz, że Ci ktoś tu coś sensownego napisze.... - PO *UJU FEST!!!

 

-- 03 maja 2019, 18:13 --

 

A z resztą, róbcie se co chcecie, i martwicie się sami o swoje włosy. Ja mam już od dawna wy*ebane na łysienie, a poza tym *uj mnie obchodzą inni ludzie, nie mam też żadnego interesu żeby pomagać - mam to w dupie, bo szkoda strzępić ryja, a jeszcze do tego być bluzganym i opluwanym.... Nie warto się udzielać i nikomu w żaden sposób pomagać.

A poza tym, to trzeba powiedzieć, że:

Na tym forum... to szczerze mówiąc... to od samego początku w kwestii HT, to *uja mnie tu kto pomógł i *uja dobrze doradził, a nawet wielu piździło głupoty, że nikt mi nie zrobi HT (żaden lekarz w żadnej klinice) a nie tylko że się nie nadaję do HT. Dlatego teraz wszystko co tu do mnie pie*dolą dzielę przez 10, i patrzę na to przez palce.

 

-- 03 maja 2019, 18:17 --

 

Podzielam opinię noname.

 

A ja nie podzielam.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw zatrzymaj to co zostalo, bo to typowa androgenowa zaraza, jedno zakole zjedzone bardziej od drugiego, a progres bedzie postepowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecacie jakieś badania żeby się upewnić ze to androgenowe ?

 

-- 17 lip 2019, 3:18 --

 

no i patrząc na moje włosy jaką klinikę możecie polecić bo nie mam zupełnie rozeznania (klinika i ceny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co tam? Znalazłeś już jakąś klinikę dla siebie aby wypełnić gęsto całe zakola?

 

Konsultowałeś się już gdzieś?

 

Jeśli tak, to ile graftów szacują?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...