free web hit counter Skocz do zawartości
pikeson

Czy ktoś jest zainteresowany zabiegiem u Marala w czerwcu?

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro już jesteśmy przy dziobach, to ja tylko powiem, że jeśli ktoś chciałby dzioba, to może powinien lecieć do kliniki Asmed (to też Turcja, tyle że to renomowana klinika) bowiem doktor Koray Erdogan specjalizuje się z dziobach, a oprócz tego, świetnie wykonuje imitacje efektu temporal recession dla męskich pacjentów. W tym ostatnim nie ma sobie równych w skali świata. Także jak kogoś stać, to może warto rozważyć zabieg u doktora Koray'a Erdogan'a.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia kolego ! Jak znasz coś więcej prócz hello po angielsku to śmiało możesz lecieć i żadnego dzioba ci nie zrobią. Mi zrobili minimalnie niżej od naturalnej ze względu na mikro. Powodzenia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jeżeli chodzi o Erdogana to czy ktoś wie dlaczego jest taka duża różnica w cenie między nim a Maralem? bo chyba nie chodzi o jakość wykonania zabiegu i efekt końcowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia kolego ! Jak znasz coś więcej prócz hello po angielsku to śmiało możesz lecieć i żadnego dzioba ci nie zrobią. Mi zrobili minimalnie niżej od naturalnej ze względu na mikro. Powodzenia !

 

 

Ty jesteś mądry bo na 90% masz zrobiona elegancka Linie po mojej interwencji i zjebaniu Marala jak psa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś mądry bo na 90% masz zrobiona elegancka Linie po mojej interwencji i zjebaniu Marala jak psa

 

Je*ać je*ać gnojków lekarskich terrorystów, którzy robią linię wbrew woli pacjenta, oraz każdemu narzucają te dzioby z wżerami sięgającymi za połowę czaszki, i którzy w dodatku chcą pieniądze z góry za to.

A tak swoją drogą, to dlatego teraz nie chcesz jechać na darmową poprawkę do Maral'a.

 

 

No właśnie jeżeli chodzi o Erdogana to czy ktoś wie dlaczego jest taka duża różnica w cenie między nim a Maralem? bo chyba nie chodzi o jakość wykonania zabiegu i efekt końcowy

 

Bo doktor Koray jest mistrzem i światowym liderem w odtwarzaniu naturalnego efektu temporal recession for male patient.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję u niego zabieg w październiku. Naczytałem się sporo pochlebnych recenzji, ale dokładnie nie jestem w stanie nic więcej stwierdzić. Jakiś koleś z Polsat Sport, chyba prezenter, miał u niego przeszczep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja też się zastanawiam nad tym magikem co prezenter Polsat sport robił, na Galileo była relacja z tego zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o dobrych opiniach o klinice Serkana, ale gdzie są te opinie? To jest chyba największe polskie forum dotyczące łysienia i ani jednej opinii, nikt tam jeszcze nie był?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema , ja miałem zabieg u Serkana , mysle ze to ta sama liga co Maral tylko drozej ok 3000euro (zabieg, kierowca,hotel)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości lub pytania do Marala to myślę że w tym filmie uzyska wszystkie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema , ja miałem zabieg u Serkana , mysle ze to ta sama liga co Maral tylko drozej ok 3000euro (zabieg, kierowca,hotel)

 

Napisz coś więcej, jesteś zadowolony z rezultatu czy czujesz że przepłaciłeś?

 

-- 19 maja 2019, 21:07 --

 

 

Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości lub pytania do Marala to myślę że w tym filmie uzyska wszystkie odpowiedzi

 

Nie mogłem włączyć funkcji tłumaczenia tekstu więc wątpliwości i pytania ciągle mam no chyba że byłbyś tak miły żeby przetłumaczyć ten bełkot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zainteresowany we wrześniu - październiku - listopadzie jakoś tak.

 

Chętnie wybiorę się z kimś bo sam się trochę boję jechać do tego dzikiego kraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzji oczywiście nie załuje , co do efektu zawsze mogłoby być trochę gęściej, mam cienkie włosy, Serkan mówił ze mam stosować chemie bo może polecieć reszta. Zeby to jakoś wyglądało włosy musze miec przynajmniej ok 6 cm długości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem wczoraj w Transes, beż żadnych pośredników, cena 1590Euro za DHI 5200graftów, (łącznie z blizną po stripie), cena tzw all inclusive z hiltonem itp bez przelotu, przelot 1300pln w obie str.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja robiłem wczoraj w Transes, beż żadnych pośredników, cena 1590Euro za DHI 5200graftów, (łącznie z blizną po stripie), cena tzw all inclusive z hiltonem itp bez przelotu, przelot 1300pln w obie str.

 

 

zrobisz foto relacje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...