free web hit counter Skocz do zawartości
pikeson

Czy ktoś jest zainteresowany zabiegiem u Marala w czerwcu?

Rekomendowane odpowiedzi

ja robiłem wczoraj w Transes, beż żadnych pośredników, cena 1590Euro za DHI 5200graftów, (łącznie z blizną po stripie), cena tzw all inclusive z hiltonem itp bez przelotu, przelot 1300pln w obie str.

 

Dlaczego się zdecydowałeś tam zrobić? czym się sugerowałeś? czy ktoś ci polecił tą klinike?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja robiłem wczoraj w Transes, beż żadnych pośredników, cena 1590Euro za DHI 5200graftów, (łącznie z blizną po stripie), cena tzw all inclusive z hiltonem itp bez przelotu, przelot 1300pln w obie str.

 

Dlaczego się zdecydowałeś tam zrobić? czym się sugerowałeś? czy ktoś ci polecił tą klinike?

 

 

No może chociaż by dlatego że zrobił sobie 5k graftów za 1600 euro?

 

Ja pierdolę pytania zadajecie kurwa jak dzieci z przedszkola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja robiłem wczoraj w Transes, beż żadnych pośredników, cena 1590Euro za DHI 5200graftów, (łącznie z blizną po stripie), cena tzw all inclusive z hiltonem itp bez przelotu, przelot 1300pln w obie str.

 

Dlaczego się zdecydowałeś tam zrobić? czym się sugerowałeś? czy ktoś ci polecił tą klinike?

 

 

No może chociaż by dlatego że zrobił sobie 5k graftów za 1600 euro?

 

Ja pierdolę pytania zadajecie kurwa jak dzieci z przedszkola

 

Myśląc takim tokiem myślenia można trafić na jakiegoś tureckiego partacza jak się jedzie w ciemno bez rozeznania jak tam robią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśląc takim tokiem jak Ty można być ograniczonym umysłowo nieznającym jeżyka frajrerem który korzysta z usługi pośrednika i płaci x2 lub x3 bo potrafi przeczytać tylko polską stronę pośrednika i komentarze na niej i potrzebuje być prowadzonym za rączkę przez amatora który z tą branżą ma tyle wspólnego co ja z pieczarkami, wystarczy pouczyć się języka, poczytać prawdziwe opinie na międzynarodowych forach i wybrać się samemu bez pośrednika (no ale trzeba mieć też jaja). Wszystko jest kwestią wyboru, na rynku działa pośrednik polski który oferuje usługi transes za 2x wyższą cenę więc powodzenia (a może jesteś właśnie pośrednikiem który chce wystraszyć innych, tak podejrzewam hahaha)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pikeson a czego ty się spodziewasz że Ci zrobią za tą cenę jak Couto czy Freitas?

W tanich tureckich klinikach pobierają szybko, sadza szybko, nie dbają o donor, sadza byle jak i często grafty wielowlosowe w Lini i nie ma w tym zupełnie nic dziwnego, taniej nie znajdziesz chyba że w kambodży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pikeson a czego ty się spodziewasz że Ci zrobią za tą cenę jak Couto czy Freitas?

W tanich tureckich klinikach pobierają szybko, sadza szybko, nie dbają o donor, sadza byle jak i często grafty wielowlosowe w Lini i nie ma w tym zupełnie nic dziwnego, taniej nie znajdziesz chyba że w kambodży

 

Ok Twoja odpowiedz jest sensowna bo to co napisał Miklosz nie chce mi się komentować, gość w ogóle nic nie wie o mnie i zarzuca mi korzystanie z usług pośrednika, póżniej twierdzi że nie znam jakiegoś języka (chyba angielskiego?) a na koniec sugeruje że jestem pośrednikiem

Założyłem tego posta bo zawsze lepiej lecieć na zabieg z kimś kto ma ten sam cel niż samemu, a nie dlatego że jestem pośrednikiem Marala. Brałem pod uwagę też inne kliniki tureckie Koraya, Serkana bo na tej stronie można znależć opinie na ich temat, natomiast o Transes nic tutaj nie słyszałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok Twoja odpowiedz jest sensowna bo to co napisał Miklosz nie chce mi się komentować, gość w ogóle nic nie wie o mnie i zarzuca mi korzystanie z usług pośrednika, póżniej twierdzi że nie znam jakiegoś języka (chyba angielskiego?) a na koniec sugeruje że jestem pośrednikiem

 

 

Takie rzeczy, tylko w Polsce.

 

 

Założyłem tego posta bo zawsze lepiej lecieć na zabieg z kimś kto ma ten sam cel niż samemu, a nie dlatego że jestem pośrednikiem Marala.

 

Oj nie zawsze, istnieje bowiem ryzyko że Polak rodak robak Cię jeszcze zabije albo coś, bo będziesz miał przeszczepione więcej 2 grafty na ten sam obszar, co towarzysz, albo lepszy stan ogólny od niego, czy linię zrobioną niżej od niego.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzę od czasu do czasu artykuły na tym forum. Ale wypowiedzi użytkowników bardzo często sięgają dna. Często strach się o coś zapytać albo pochwalić efektami bo za chwile leci fala hejtu. Straszni jesteście naprawdę. Zamiast się wspierać nawzajem bo problem jest duży, u niektórych osób bardzo depresyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Straszni jesteście naprawdę. Zamiast się wspierać nawzajem...

 

Bardzo mnie wsparli, wsparli mnie na tym forum że hej. Tak mnie wspierali, że ja piehdole... ale jesteś na forum od 2016 roku, to pewnie pamiętasz jak mnie wsparli i wspierali....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie na tym forum najgorsze jest to że większość TO KURWY. Proszą się o pomoc, zadaja setki pytań a 80% relacji na forum jest NIESKOŃCZONYCH. iWARTO POMAGAĆ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pikeson a czego ty się spodziewasz że Ci zrobią za tą cenę jak Couto czy Freitas?

W tanich tureckich klinikach pobierają szybko, sadza szybko, nie dbają o donor, sadza byle jak i często grafty wielowlosowe w Lini i nie ma w tym zupełnie nic dziwnego, taniej nie znajdziesz chyba że w kambodży

 

Ok Twoja odpowiedz jest sensowna bo to co napisał Miklosz nie chce mi się komentować, gość w ogóle nic nie wie o mnie i zarzuca mi korzystanie z usług pośrednika, póżniej twierdzi że nie znam jakiegoś języka (chyba angielskiego?) a na koniec sugeruje że jestem pośrednikiem

Założyłem tego posta bo zawsze lepiej lecieć na zabieg z kimś kto ma ten sam cel niż samemu, a nie dlatego że jestem pośrednikiem Marala. Brałem pod uwagę też inne kliniki tureckie Koraya, Serkana bo na tej stronie można znależć opinie na ich temat, natomiast o Transes nic tutaj nie słyszałem

 

tu się wyrzygałeś na mnie ale na priva potem piszesz i dopytujesz....ehhh mam dobre serce i odpisałem najlepiej jak mogłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...