free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szykuje się może jakieś grupowe zamówienie bo środek wydaje się być interesujący?

 

Czy chodzi chodzi o ten środek- http://www.extremepeptide.com/store/pep ... 0-2mg-usa/ ?????

 

Znalazłem jescze to http://www.prospecbio.com/Thymosin/?gcl ... nAodbSI6Iw. Jak widać róźnica w cenie jest ogromna, o ile są to te same środki.

 

Czy ktoś w ogóle drąży temat? Środek wydaje się być niezmiernie interesujący, działanie poparte jest badaniami i istnieje bezproblemowa możliwość jego kupna. Nie znalazlem natomiast informacji co do dawek jakie nalezy stosowac i ewentualnych skutków ubocznych, choć wiadome jest to, że należy go wstrzykiwać w skóre głowy. Napisałem do peptydy.pl pytanie o możliwość wyprodukowania tego środka.

 

Odpowiedz ze strony peptydy.pl:

Szanowny Panie

 

Dziekujemy za zapytanie, jednakże w chwili obecnej nie wykonujemy syntez na zamówienie, spowodowane jest to duzym zleceniem projektowym, w którym jest zaangazowany cały zespół.

 

Z poważaniem

Daria Grzywacz

 

---

Lipopharm.pl

ul. Kościelna 16A

83-210 Zblewo

tel. 0587322364

fax. 0587322366

e-mail: [email protected]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to właśnie to

 

ale niestety kupowane w sklepach w USA z peptydami wychodzą bardzo drogo. Co innego ściągane z Chin. Jedynym problemem jest to że samo pakowanie w 5-10mg jest czasochłonne i drogie. Dostałem kilka odpowiedz z laboratoriów i cena oscyluje w granicach 2000-4000USD / g (5-10mg we fiolce) - 100-200 fiolek. Czystość ~99% (załączam HPLC, które dostałem w odpowiedzi na zapytanie).

 

Zastanawiam się czy byłyby osoby chętne? Zbieram też osoby na forach zagranicznych, liczę że znajdzie się 10-20osób i wtedy każdy otrzyma paczkę bezpośrednio z laboratorium (nie będą one rozsyłane przeze mnie). Ja osobiście jestem zainteresowany 100-200mg które wystarczy mi kilka lat kuracji (injekcji).

77591-33-4(Thymosin beta 4 acetate)HPLC report.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mam nadzieje że każdy z chętnych zdaje sobie sprawę że Tb4 trzeba sobie wstrzykiwać w głowę. Ma on zbyt duże molekuły żeby miał jakiekolwiek szanse na przejście przez skórę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko w jaki sposob wstrzykiwac. Czy wystarczy jeden strzal w centrum korony czy może konieczne jest zrobienie kilku zastrzków. Dla mnie forma iniekcji jest nawet atrakcyjnijesza- mniej brudzenia. W mojej opini thymosin wydaje się pewniejszą inwestycją niż neosh. Ten drugi środek jest wielką tajemnicą-niby działa ale efektów nikt nie widział. Natomiast to co widać na http://www.hairlosshelp.com/forums/mess ... adid=95453, w szczególności chodzi o drugi przypadek, jest niczym innym, jak wygraną z łysieniem. Teraz kilka pytań(wiem, że szukanie nie boli ale zebranie podstawowych informacji w tym wątku przyczyni się do podjęcia decyzji przez pozostale osoby i tym samym wpłynie na szybszą finalizację zamówienia):

1. Czy udokumentowane są jakiekolwiek skutki uboczne?

2. Jakie dawki nalezy stosować i w jaki sposób dokonywać iniekcji?

3. Jak wygląda kwestia przechowywania fiolek, z tego co czytałem problem tkwi w tym, że produkt szybko się "psuje" dlatego dla europejczyków zamawianie produktu z USA jest mało atrakcyjne.

4. Z jaką częstotliwością należy używać peptydu(codzienny zastrzyk czy raz na jakiś czas) i jakie są konsekwencję zaniechania jego używania(tu wyczytałem, że po odstawieniu bardzo szybko wraca się to punku wyjściowego)

5. Ostatnią kwestią są finanse- jaki wychodzi koszt miesięcznej kuracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na HLH masz mnóstwo wątków na jego temat, jest tam opisane wszystko, stosowane dawki, sposoby injekcji itp.

 

W każdym baz razie jeśli chodzi o koszty to wychodzi taniej aniżeli NEOSH, bo 100-200mg wystarczy na długi okres czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecierz wiadomo ze nic nie dorowna injekcji ,nie ma nic lepszego wchlanialnosc substancji jest na poziomie 0,3 % do 2.1 % i tyczy sie to kwasu retinowego, a co do reszty wiadome jest wielkoczasteczkowa jedynie to z najlepszych substancji transportujacych sa zele i opare na bazie carbopolu i hpmc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...