free web hit counter Skocz do zawartości
pozdro600

23 lata zakola - jak to ogarnąć?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Za parę miesięcy skończę 23 lata. Szczerze to nienawidzę moich włosów. Walczę z układaniem ich w zasadzie od gimnazjum. Są to typowe włosy typu lata 70 tymczasem ja zawsze chciałem mieć proste i sztywne włosy i tylko taka fryzura mi się podoba. Dlatego włosy myje codziennie, codziennie traktuje je też suszarką. Rok temu zgolilem się na jeża ale przez właśnie zakola wyglądało to fatalnie - taki zaokrąglony wystajacy placek na głowie. Wyglądałoby to jako tako tylko przy regularnym goleniu na zero. Całe układanie mojej fryzury byłoby pewnie nie takie trudne gdyby nie wlasnie zakola. Już nie pamiętam ile razy to się spóźniłem bo układałem włosy po czym stwierdzam że wygląda to mega słabo i myłem głowę jeszcze raz żeby zmyć wszystkie pasty i lakiery. Są dni że włosy układają mi się dobrze i fryzura wygląda super, są dni takie jak te że mam dość i pragnę zgolić się na łyso żeby problem pożegnać raz na zawsze. Na ten moment jednak wiem że jestem trochę za młody na lysą glace i nie jest to dobre wyjście. Być może po 30. Pozostaje mi walka z tym co mam. Dałbym wiele żeby mieć prostą linię wlosow, z tego powodu rozważam przeszczep. Fin i wszystko inne co wchodzi w gospodarkę hormonalna odpada z miejsca. Czy mój wiek i włosy kwalifikują mnie do przeszczepu? Od kiedy zauważyłem problem czyli jakoś ponad rok temu zakola wydają się nie powiększać ale nigdy nic nie wiadomo. Pracuje w IT a mieszkam jeszcze z rodzicami także na sam przeszczep mógłbym przeznaczyć większą kwotę nawet więcej niż 20k PLN jeśli byłby to chirurgktóry zrobi mi naprawdę naturalnie wyglądająca linię wlosow i gęsta. Co możecie polecić? Co byście zrobili na moim miejscu?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszczep to imitacja u turków jest najtaniej i robią to lepiej niż polskie rzeźnie, ale w linii mogą się znaleźć wielowłosowe, gęstość nie powala itd.

A Armani to klinika w USA, która jeśli chodzi o naturalność wyników to przoduje, ponieważ gościu ładuje tyle ile potrzeba graftów, a nie tyle żeby to jakoś wyglądało jak w większości, więc jeżeli nie obawiasz się dalszego postępowania łysienia i masz hajs to tylko tam lub pogadaj z antydhtorem (nie wiem czy dobrze odmieniłem) z tego forum on szuka dla siebie kliniki z prawdziwym dp,

 

https://www.alviarmani.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zadnej chemii z czasem moze byc kolejne i kolejne ht az zabraknie wlosow do przeszczepu i kolo 30-40 zostaniesz w polowie lysy jezeli twoje lysienie jest zaprogramowane na nw5-7

Co do tego,ze kolo 30 przestanie Ci zalezec na wlosach to jest wrecz odwrotnie moze tak by sie stalo kolo 50-60 najwczesniej ,ale 30 to zapomnij.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to nie wiem co jest gorsze , jedzenie ktore jest pelne chemii , np kurczaki i reszta miesa czy branie fina i wtedy mozna zaczac debate nad tym co bardziej wplywa na nasza gospodarke hormonalna , rodzina jest w tym biznesie i wierz mi ze gdybys zobaczyl co sie daje do miesa to bys wolal wcinac fina i minoxa na sniadanie zamiast szynki . Radze nie sluchac ludzi ktorzy fina widzieli tylko w.... google - czesto sa to po prostu drama boy'e ......sa ludzie ktorzy biora go od prawie 20 lat i gdyby tak niszczyl ludzi to firmy ktore go robia by juz dawno zbankrutowaly przez pozwy zbiorowe Bez chemi trudno jest wygrac to walke jezeli ma sie predyspozycje do wiekszego lysienia , w takich wypadkach najlepsze efekty daje przeszczep + branie chemi . Sama HT nie jest magicznym rozwiazaniem. W topowych klinikach w stanach to i 30000 trzeba zaplacic ...ale dolarow

 

na fotkach widac ze wlosy na zakolach masz mizerne i moze byc tak ze za kilka lat z przodu niewiele zostanie. Racze wskoczyc na fina na 6msc i potem podjac decyzje czy odstawic czy dalej brac. I nie wierz z bajki ze od branie fina przez pol roku reka ci odpadnie i zmienisz sie w jesiotra Radze ratowac sie jak najwczesniej bo czym szybciej zaczniesz kuracje tym wieksze szanse na dobry odrost. Jezeli chcesz tylko HT to tylko topowe kliniki za ktore trzeba placic bo w turcji srednio bym ryzykowal i sadzil wlosy pomiedzy twoimi natywnymi. A i tak nie masz gwarancji ze bez chemii za co nastepne dwa lata nie bedzie trzeba powtarrzac kolejnego i kolejnego zabiegu bo wlosy nadal beda lecialy w twoim wieku mialem podobne wlosy a nawet moze lekko lepszy przod, potem byla juz tragedia. Jak widzisz sam przeszczep czesto nie jest rozwiazaniem problemu a tylko uzaleznia cie od walki z lysieniem i wtedy juz trudno sobie odpuscic. Kolejna sprawa o ktorej duzo osob nie mowi to fakt ze nasz donor nawet jak nie lysiejemy to jest z wiekiem coraz bardziej mizerny w porownaniu do 20 latka. Te wlosy ktore przeszczepia ci z donoru beda mialy coraz gorsze i z wiekiem bedzie to widac , w szczegolnosci ze przeszczepy maja mizerna gestosc i jest to jeszcze bardziej widoczne niz z tylu glowy gdzie mamy geste wlosy i tego tak nie widac - kolejny argument zeby chemia ten proces zatrzymac/spowalniac i utrzymac wygladac przeszczepu na lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...