free web hit counter Skocz do zawartości
ewerthon

31 lat, NW5, prośba o ocenę

Rekomendowane odpowiedzi

6 miesięcy po przeszczepie. Poniżej zdjęcia z maja, z sierpnia po przeszczepie i z dzisiaj. Dałem jeszcze zdjęcie donoru z grudnia.

 

Po tym pół roku pierwszy raz widziało mnie kilka osób i ich reakcja to "Wow!!!!", "O kurwa!!!" "Jestem w szoku!!". Choć tutaj nie wygląda to dobrze. Jestem wysoki, więc mało kto mi się przygląda. Ważne, że jest linia włosów i kolosalna różnica co do stanu poprzedniego. Wiadomo, że nie jestem jeszcze do końca zadowolony, bo ubytki są spore, ale liczę, że coś tam jeszcze wyrośnie. Bo podobno na efekty czeka się do roku.

 

I co najważniejsze w porównaniu po poprzednich przypadków - nie brałem w ogóle fina, ale jestem po badaniach hormonalnych i chyba zacznę brać. Spróbuję, jak nie będzie działać lub coś będzie nie tak, to odstawię. Donor mam chyba nie najgorszy, więc zapewne pojadę na drugi przeszczep. Muszę tylko uzbierać kasę.

 

Hejterzy mogą sobie darować zapałki wbite w gówno itd. W poniedziałek pierwszy raz od 8 lat byłem w fryzjera i patrzenie na siebie w lustrze, kiedy ma się linie włosów i są niewielkie prześwity to coś, czego się nie da opisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziwny ten efekt, Dla mnie slaby. Gdzie miałeś zabieg i ile graftów

Pisałem już tutaj i nie zamierzam się powtarzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale jeśli dla Ciebie jest git to właśnie w tym miejscu należy postawić kropkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jak dr Sarken wykonywał zabiegi byłky w jego klinice super rezultaty od jakiegoś czasu jak oddał robotę technikom wszystko wygląda inaczej.

Przynajmniej tak mi powiedzieli w Turcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale jeśli dla Ciebie jest git to właśnie w tym miejscu należy postawić kropkę.

Gdzie napisałem, że jest git? Wiadomo, że nie ma cudów, ale poczekam jeszcze parę miesięcy z oceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten odrost jest bardzo dziwny w jednych z miejscach masz naprawdę bardzo gęste włosy a w innych miejscach nic - mówię tutaj o obszarze przeszczepu. Zrób zdjęcie z włosami zaczesanymi do przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno jak dr Sarken wykonywał zabiegi byłky w jego klinice super rezultaty od jakiegoś czasu jak oddał robotę technikom wszystko wygląda inaczej.

 

to on wogole wykonywal jakies zabiegi ? kiedy ? w 2014 uslyszalem o jego klinice i zabiegi wykonywali technicy on bada donor rysuje tylko pol lini, reszte robia technicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale jeśli dla Ciebie jest git to właśnie w tym miejscu należy postawić kropkę.

Gdzie napisałem, że jest git? Wiadomo, że nie ma cudów, ale poczekam jeszcze parę miesięcy z oceną.

Chodziło mi o to, że żali nie wylewasz, stąd dajesz akcept dla całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zostal zaktualizowany. Albo na tym forum zacznie byc porzadek, poszanowanie i stosowane normalne slownictwo ,albo wypociny ludzi beda usuwane a kontynuowanie zlego zachowania karane banami , ewentualnie usuwaniem uzytkownikow. Tyczy sie to kazdego bez wyjatku.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno jak dr Sarken wykonywał zabiegi byłky w jego klinice super rezultaty od jakiegoś czasu jak oddał robotę technikom wszystko wygląda inaczej.

 

to on wogole wykonywal jakies zabiegi ? kiedy ? w 2014 uslyszalem o jego klinice i zabiegi wykonywali technicy on bada donor rysuje tylko pol lini, reszte robia technicy

 

Tak mówił Turek, który wiózł mnie i hiszpana do kliniki. Podobno jak brał udział w zabiegu to efekty były naprawdę fajne, a teraz zajmuje się biurokracją.

Nie wiem ile z tego prawdy, ale ten hiszpan jechał właśnie na poprawkę, ponieważ nie był zadowolony z rezultatów u Sarkena. Nawet inną linię mu namalowali, a inną zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ten hiszpan jechał właśnie na poprawkę

 

 

poprawka za free ?

 

 

ponieważ nie był zadowolony z rezultatów u Sarkena.

 

 

tzn co dokladnie ? gestosc mu nie odpowiadala czy co ?

 

 

Nawet inną linię mu namalowali, a inną zrobili.

 

 

no to faktycznie kupa w majtach

 

narysowali mu nizsza a zrobili wyzsza czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechał na poprawkę do Aisha Hair, jechaliśmy z jednego hotelu, ja miałem mycie głowy 3 dnia, a on konsultacje przed zabiegiem i opowiadał o zabiegu u Sarkana.

Jak pokazywał namalowali mu linię delikatnego u-szejpa, a zrobili delikatne zakola

Zdecydował się na Aishe ponieważ dwóch jego kolegów miało tu zabieg i byli zadowoleni.

Niestety nie rozmawiałem z nim po jego konsultacji Aishy, ponieważ mnie zaraz po myciu odwieźli na lotnisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...