free web hit counter Skocz do zawartości
ewerthon

Czy jest sens robić przeszczep bez brania fina?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule. Jeśli mam zamiar zrobić przeszczep, a potem następny, to czy jest sens je robić, jak nie będzie się brało fina? Czy są w ogóle jakiekolwiek skuteczne sposoby na utrzymanie włosów bez brania fina? Nie mam ochoty się tym truć do końca życia.

 

Czytałem wiele tematów, ale wypowiedzi są różne. Jeśli ktoś widział już taki temat, to proszę o informację, a potem zamknięcie tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zalezy od rodzaju lysienia. Jak ktos lysieje powiedzmy do nw3 i reszta się dobrze i gęsto trzyma to nie musi nic brać i się truć tylko uzupelnia ubytki przeszczepem. Są skuteczne sposoby na zatrzymanie jeśli nie chcesz brać fina ale to wtedy będą jeszcze mocniejsze leki ;> także fin jest najlżejszym z tych wszystkich cukierków.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak w tytule. Jeśli mam zamiar zrobić przeszczep, a potem następny, to czy jest sens je robić, jak nie będzie się brało fina?

 

Na to pytanie to już se powinieneś..., i raczej musisz sam odpowiedzieć, bo każdy może tu pierdolić inne bzdury, poza tym każdy przypadek jest inny.

 

Czy są w ogóle jakiekolwiek skuteczne sposoby na utrzymanie włosów bez brania fina?

 

Kastracja - sprawdzona, przez wieki potwierdzona, i skuteczna.

 

Czytałem wiele tematów, ale wypowiedzi są różne.

 

Bo różni ludzie tutaj są. Różne przypadki z różnym stopniem łysienia, z różnym zaawansowaniem łysienia, z różnymi oczekiwaniami i wymaganiami od przeszczepu włosów, z różnym statusem finansowym, z różną mentalnością itp. itd...

 

Czy to wszystko na prawdę jest tak trudno zrozumieć ?

 

I czy serio aż tak bardzo trudno samemu podejmować decyzję ?

 

Na te tematy było setki razy właściwie na całym forum w różnych wątkach. A jak chcesz aby ktoś ocenił Twój stan i możliwości , to załóż własny wątek odnośnie swojej osoby, swojego stanu i swoich wymagań oraz preferencji, i wstaw jakieś swoje fotki pokazujące stan na głowie.

 

EDIT:

 

Choć wątek taki już masz, więc tam pytaj czy w Twoim przypadku jest sens robić HT bez brania fina.

 

-- 06 lip 2019, 18:00 --

 

Po obejrzeniu Twoich zdjęć tutaj: https://imgur.com/a/SF8RtFV , stwierdzam, że bez chemii przy tym stanie i z tym donorem, łącznie z BHT, masz szansę na podobny efekt co @przemox78, choć możliwe, że tańszym kosztem robiąc zabiegi tylko w tanich klinikach - taka moja opinia, i możesz się z tym zgodzić lub nie. Możesz się zapoznać z tematami Przema.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , z twoim stanem i bez fina oznacza pewnie ze zamiast cieszyc sie zyciem to bedziesz latal co dwa lata do turcji i sie meczyl zamiast zyc a po ktorejs operacji pewnie nie starczy ci donoru bo niewykluczone ze korona dalej bedzie lysiala w nastepnych latach. Gdyby byly jakies naturalne sposoby to by ludzie nie byli lysi. Jak myslisz o latwych i przyjemnmych sposobach to walke z lysieniem przegrasz . tu masz przyklad gorszego stanu od twojego i gosc ma teraz wlosy i wyglada jak 25 latek a nie 50 latek ale on ma glowe na karku i wie ze musi byc na finie, zreszta fajny odrost na koronie ma po nim:

 

viewtopic.php?f=23&t=4020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...