free web hit counter Skocz do zawartości
leolew

Która klinika w Turcji - rozpoczynam walkę

Rekomendowane odpowiedzi

A nie uważacie, że w takim przypadku jak się wchodzi na fina to dobrze byłoby dołożyć też minoksidil ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że Tobie gówno daję nie oznacza że na kogoś nie będzie działał. Jest kilka historii na forum gdzie minox połączony z RU lub finem powodował bardzo dobry odrost. Tylko jest jedno ale, gdy zaczniesz go używać i spowoduje odrost włosów musisz go cały czas smarować bo w przeciwnym wypadku wszystko wypadnie i wróci do stanu przed lub jeszcze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym to też różnie bywa. Znam kilka osób w realu, które stosowały minoks z blokerem i miały widoczne zagęszczenie włosów. Po np kilkunastu miesiącach stosowania stopniowo odstawiały minoksa i odrost utrzymywał się na blokerze. Także reakcje bywają różne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez mialem to szczescie. Po 12 latach stosowania minoxa odstawilem. Dzieki dutowi i CB na szczescie nic nie polecialo. Obawialem sie calkowitego odstawienia gdyz czytalem historie sporych linien po takim okresie stosowania minoxa. Na szczescie udalo mi sie go odstawic bez nieporzadanych efektow.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego leolew, nie mądrze się, nie powiedzialem ze wiem lepiej niż lekarz. Ty nie wiesz co to fin i miniaturyzacja a chcesz że mną porozmawiać o przeszczepach włosów?? Ja miałem 3 zabiegi i naprawdę trochę na ten temat wiem. Chciałem Ci doradzić i wciąż uważam że to co napisałem w Twoim przypadku ma sens a każda inna droga jest ( przy ograniczonym budżecie) nieosiągalna. Jestem więcej niż pewien że jak Ci technicy Marala zrobią górę to w dupie będą mieli te Twoje resztki włosów i sadzic będą za koleją tak jak by sadzili na kompletnie łysej pale. Tam się liczy prędkość a nie dokładność. 4k graftow w dobrej klinice robi sie w 2 dni po 8/9 godzin dziennie. Maral zrobi ci to w 6h. Jak myślisz: będą technicy starali się nie uszkodzić tych włosów które masz???

 

OK, rozumiem i szanuję Twoje zdanie i również biorę to pod uwagę, ale jak sam napisałeś na początku, że w moim przypadku to jedyny ratunek jakieś 2 zabiegi po 4 tys graftów u tego Marala. Czy sam miałeś u niego zabieg, że tak dobrze znasz jego metody działania czy u innych lekarzy lub czy wiesz to na podstawie oceny własnej zdjęć z forum ? Przy moim budżecie co mi pozostaje ? Jak mi wykosi te 4 tys to zostanie mi coś z tyłu głowy na powiedzmy następne 4 tys za 2-3 lata ?


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego metody działania w klinikach budżetowych są wszędzie takie same. Nie mam pojęcia czy jak Maral zrobi ci 4k graftów to coś jeszcze zostanie. Ze zdjęć ciężko to wywnioskować. Nie wiadomo jaki masz stosunek hair/graft a to w końcowym rozrachunku jest mega ważne. Ale to już może stwierdzić tylko lekarz albo trycholog. Jak nie masz kasy to zapomnij o zadbanym donorze. Coś za coś. Gdyby Maral dbał o szczegóły (czy tam jakiś inny kebab) to nikt nie płaciły by 8xwiecej za HDC, BHR czy innych drogich lekarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dlatego TŁUMACZE że zabieg u turasow jest bez sensu chyba że Koray za 2.5 euro bo on dba o donor a wy tu gadacie że 8k graftów lol

Z tego donoru to max 7 pod warunkiem że zrobi to dobry lekarz a nie rzeźnik Maral. Patrz jak u mnie wyglądał donor po 2 miesiącach a miałem gesty donor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym radzil zejsc na ziemie , 8000 graftow w taniej klinice gdzie ryja donor jak leci? dodatkowo masz na koronie nw7 pattern wiec nie moga za wysoko pobierac graftow..... prosze cie . On robi biznes i nawija ci makaron na uszy, najpierw zrobimy 4k a potem nastepne 4k jakbys mial ten biznes to tez bys mowil takie rzeczy klientom 8000 graftow to ci zrobia w trzech operacjach ,ale w topowych klinikach i bedzie ci to kosztowalo pewnie z 30 000 dolarow albo i wiecej. W tym biznesie jest masa haczykow ktorych sie nie mowi klientom bo wiekszosc jest zdesperowana i lyka wszystko jak pelikany a potem zdziwienie. I nie traktuj tego jakbysmy cie tutaj wszyscy chcieli dolowac bo prawda jest taka ze osoby na tym forum albo mialy albo duzo wiedza o HT i po prostu piszemy ci o rzeczach ktorych w klinice ci nie powiedza czesto bo chca zebys zostawil swoja kase. Chcesz miec robote na top poziomie ? musisz zaplacic topowe pieniadze - w kwestia HT ta zasada sie sprawdza bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samuel mógłbyś dokładnie wytłumaczyć o co chodzi z tym łysieniem korony ,,na godzinie 6", próbuje zrozumieć ale coś mi nie idzie, a trochę mnie to zainteresowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz na dolna czesc jego korony na fotkach , ma takie niby poziome odciecie od gornej czesci , pomiedzy tam gdzie sie zaczynaja jego geste wlosy i gdzie nie widac miniaturyzacji a gorna korona - maly wylysialy obszar albo z masa zminiaturyzowanych wlosyow - ludzie ktorzy takie cos maja w wiekszosci beda lysiec do gornych NW ,czesto nw7.Jak to jest to czesto tez boki sie obnizaja bardziej niz przy nw6. Nie potrafie sobie przypomniec teraz jak to sie po angielsku nazywalo w tekstach naukowych o lysieniu ktore czytalem i to jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matrix_neo94 a kto Cię operował ? Czy ja wiem, że tak przeorany... pokaż zdjęcie od tyłu, z boku osądzając wielu ludzi ma tak naturalny z tyłu.

 

Wiem, że nie piszecie po to by zdołować kogoś, ale takie pewne ocenianie z przekonaniem "że na pewno" po 3 zdjęciach to trochę przesada. Dla przykładu taki Karol Strasburger też ma NW6 i co, jakoś pomimo lat nie wypadło mu wszystko do NW7. Nie twierdzę, że u mnie też tak będzie bo tego nie wiem, ale zdaje się że niektórzy tutaj już to wiedzą bo mieli 1-2 zabiegi HT.

 

Ciekawe jest to, że w pierwszych postach te osoby, które teraz piszą że mogę pomarzyć o 8k u turasów same na początku wątku napisały, że 8k spokojnie się wyciągnie właśnie u tych turasów w dwóch zabiegach..

 

Jakby ktoś przeoczył to zdaję sobie sprawę z tego, że nie będę miał szopy zaczesanej jak jakiś Belmondo, bo jak napisałem i tak goliłem się na krótko, chcę tylko odzyskać linię a i tak będę się golił pewnie na 0,5-1 cm. Ale po co mi to w ogóle.. pier*olne se pigmentacje co do dupy niepodobne przy tak krótkim strzyżeniu bo i tak musisz zostać ogolony na zero..

 

Widziałem na tym forum osoby z podobnym lub gorszym stanem niż ja, które miały po 3-4 zabiegi i co najmniej jeden wykonywały u turasów...mniej lub bardziej zadowoleni ale wyglądają zdecydowanie lepiej teraz, i jakoś donoru im wystarczyło pomimo zabiegu u turasa...


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Matrixa z tego co pamiętam było niecałe 2,3-2,7k graftów przeszczepione i ten donor nie wygląda jakoś fenomenalnie. A w twoim przypadku to będzie 4k a to jest spora różnica tym bardziej, że nie wiadomo ilu włosowe masz te grafty bo jak będą to w większości 2 to będzie bardzo słabo to wyglądało.

Idealnym przykładem dla Ciebie jest użytkownik przemox78, kolega podobnie jak Ty startował z gównianym stanem i przeszedł kilka zabiegów HT, wydał mnóstwo kasy i efekt jest jaki jest. Druga sprawa jak chcesz nosić krótkie włosy to te po przeszczepie będą i tak zle wyglądać chyba, że wydasz z 100k na przeszczepy u mistrzów HT.

 

Ja już swoje zdanie wyraziłem na temat Turków, co z tego, że Ci teraz wybiorą 4k jak na następny raz może nawet 1k nie będziesz miał bo tak przeorają donor. Ja osobiście jestem przeciwnikiem robienia HT u Turków, wole wydać więcej kasy i mieć zadbany donor, w razie czego poprawkę za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BOOM dokładnie tego użytkownika miałem na myśli pisząc o osobach na tym forum. Mówisz, że efekt jest jaki jest. A moim zdaniem jego finalny efekt jest jak najbardziej na plus. I po raz kolejny tłumaczę nie chodzi tu o fryzurę gęstą jak Justin Bieber ale o akceptację samego siebie. Popatrz na jego zdjęcia sprzed (moim zdaniem na górze miał rzadsze od moich resztek) i na zdjęcia po i powiedz na których lepiej się prezentuje. Chodzi o akceptację samego siebie, nikt Ci kuźwa zaglądać na czub głowy nie będzie chyba nie Jak dla mnie jego efekt jest jak najbardziej na plus - fakt kosztowało go to dużo pieniędzy i cierpliwości, ale wg mnie było warto Przemox78

 

PS: a i jego donor pomimo 2 zabiegów u turasów wygląda naprawdę przyzwoicie. Gdybym miał taki efekt po 2 zabiegach byłbym jak najbardziej zadowolony z życia


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zabieg robisz dla siebie i to Ty masz zadowolony. Pierwszy zabieg to on miał robiony w HDC gdzie zadbali ten donor na kolejne przeszczepy, a Maral wyjął mu resztki z tego donoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób nie patrz na nic. Włóknami posypiesz i bedzie dobrze. Donor i donor wkolo kurwa. Bylem u Turasa Cinika 3200 i nic na donorze nie widac a ciapaty i budżetowy. Zrób sobie jakis zarys linii a twoja jakosc zycia sie na pewno poprawi. Facet lysiejacy lecz z wyraznie zarysowana linia wyglada lepiej niz lyse kolano. Oszczedzaj donor a jutro kurwa Cie samochod pierdolnie albo raka dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co on tymi włóknami posypie gęsty przód a z tyłu będzie miał rondo. Tutaj nie chodzi o oszczędzanie donoru za zaś tylko autor tematu chce całą łysinę pokryć a mając zorany donor po pierwszym zabiegu nie zrobi tego czego oczekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej nie robić nic ? albo nie, zbierać 100tys zł, może za jakieś 30 lat jak już spłace wszystkie kredyty się uda mieć zaczes jak Bieber tylko wtedy jako 60 latek pewnie już mało mnie to będzie interesować

 

PS: Maral tak wyorał, że teraz widzę normalne włosy z tyłu aż strach patrzeć na ten tył, po prostu jak kosmita


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nie mówi Ci co masz robić, każdy wyraża swoje zdanie na ten temat. Ty widzisz donor z którego wzięto 2,3-2,6k graftów a w twoim przypadku to będzie 6-7k w dwóch sesjach, ale to nic. Tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.

 

A nie 8896 ? Chyba, że nie potrafię czytać, ale wg niego przeszczepiono mu ogółem 11235 z czego 2339 bht a więc wynik to 8896?

Patrzyłem i miałem na myśli donor na ostatnich zdjęciach po wszystkich zabiegach.


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty mówisz o przemox78 a ja o Matrixie

 

Tak dobrze czytasz tylko mówię, pierwszy zabieg miał w HDC gdzie w miarę dbają o donor a nie u rzeźników Turków gdzie pobierają Ci grafty jak od linijki i nie patrzą czy uszkodzą Ci sąsiednie włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zgoda, ale to o co mu zadbali to potem zooperowało 2 Turków a jakoś nie widzę na ostatnich zdjęciach jakieś rzeźni z tyłu .. bez przesady!

 

Zresztą, fajnie by było gdyby Przemox78 sam się wypowiedział na ten temat.


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez wiekszego sensu te dywagacje. Nie znajdziesz i tak kliniki taniej i dobrej, dbajacej o donor. Takie rzeczy tylko w Lidlu ale na poważnie: w droższych klinikach zrobili by Ci najpierw linię i połowę głowy a w drugim zabiegu ile się da w "tył". Maral natomiast niech zgadne zrobi ci linię w miarę gęsto a potem rozjebie włosy po całej glacy. To w sumie dla Ciebie lepiej bo jak się nie zdecydujesz na kolejny zabieg z nieważne jakich przyczyn to spokojnie dalej się będziesz golił na 3 mm i już. A jak byś miał połowę głowy zrobioną i od linijki łyso dalej to wssystko byś zrobił żeby mieć 2 zabieg na resztę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że zabieg robisz dla siebie i to Ty masz zadowolony. Pierwszy zabieg to on miał robiony w HDC gdzie zadbali ten donor na kolejne przeszczepy, a Maral wyjął mu resztki z tego donoru.

 

Stad moim zdaniem warto zaplacic za lepsza klinike bez 2 zdan.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całej łysiny nie pokryjesz to na 100 procent. Boki trzeba bedzie golić caly czas na zero. Góra na 3 mm. Wybierz klinike gdzie poboerają również z boków głowy nie tylko z potylicy i tak trzeba bedzie to golić żeby sie strasznie nie odcinało. I tylko taka opcja do konca zycia. Lepsze to niż Gargamel lub kolano. Donor wyeksploatowac na maxa i golic az do śmierci. Amen

 

-- 17 lip 2019, 6:02 --

 

I na fina obowiązkowo musisz wskoczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...