free web hit counter Skocz do zawartości
leolew

Która klinika w Turcji - rozpoczynam walkę

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężka sprawa. Nie porównuj się do Turków czy Hiszpanów bo oni mają zupełnie inne włosy. Dużo, dużo grubsze i wielograftowe. W przypadku osób z naszej szerokości geograficznej i naszej urody nie znam przypadku w całym internecie by z NW5 czy 6 wyglądało to spoko. Nawet jak przeglądam bardzo dobre kliniki, które na prawdę szanują donor i mają doskonały procent odrostu, to zawsze gdy efekt jest "akceptowalny" to tylko z baaaaardzo długimi włosami.

 

Zobacz sobie np.

6302 na NW4, czyli stan wyraźnie lepszy niż Twój, donor 2x lepszy niż Twój, klinika o 3 poziomy lepsza niż Turek i co widać? Lepiej niż przed, ale szału nie ma mimo długich włosów. A teraz sobie wyobraż, że po 6k u Turka nie będziesz miał nawet 1/3 tej gęstości.

 

Jakbyś zadziałał finem 6-8 lat temu, potem przeszczep to jako tako by to wyglądało, potem tylko czekać spokojnie na jakiś nowy lek, a tak mi się wydaje, że już jest po zawodach. Nie chcę Cię niechęcać, ale wiedz, że nawet klinika biorąca 6-7 razy tyle co Turek wiele z tym nie zrobi. Po Maralu będziesz miał mniej więcej taki efekt:

userimage-9ce35acb-0d37-44d7-a8ad-b0cbb323345b.

 

Jak CIę to zadowala to rób HT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie skreslajcie go , zobaczcie ze na gorze glowy -widok z gory ma ,,mase'' wlosow jeszcze tylko jest zgolony i wyglada to ze tam nic nie ma. Napewno to nie jest wielka szopa ale cos jeszcze jest do odratowania chemia , jakby na fina dobrze reagowal i by gore odbudowal troche i korone w jakims stopniu to z przeszczepem na przod i troche na gore by to moglo nawet wygladac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na to szansa, ale musiałby wskoczyć na finasteryd albo dutasteryd + minoksidyl + dermaroller. Po roku zobaczyć efekty. To jest jedna opcja. Drugą opcją jest dobry system włosów.

 

HT bez kuracji farmakologicznej w tym przypadku chyba nie ma zastosowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, samuel. Ja nie wiem, czy wy ludzie nie widzicie, że jestem ostrzyżony na 5mm na zdjęciach ? Przecież ten gostek, którego zdjęcie wstawiłeś ludekk, ma gorszą sytuację niż ja obecnie, przed zabiegiem... a Ty twierdzisz, że tak będę wyglądał po 2 zabiegach u Marala... Jak zapuściłbym włosy dłuższe to miałbym podobny efekt do tego, którego podałeś w linku na youtubie, z tym że faktycznie on ma gęstszy donor. Jaki efekt osiągnął? Myślę, że chop się cieszy, że ma włosy i o to chodzi. Odnoszę wrażenie, że Ci którzy spisują mnie na straty, sądzą że zadowalający efekt to fryz jak lalka Ken albo Ci młodzi aktorzy od Disneya a mi zupełnie tego nie potrzeba. No to będę się golił, na 3mm i gitara, ale przynajmniej bez wstydu wyjdę na dwór bez czapki z daszkiem.

 

Ludekk w całym internecie nie widziałeś osoby z NW5 wyglądającej spoko, a ja w poprzednich postach przytoczyłem przykład kolegi z tego forum, który wygląda spoko. To co Ty byś chciał po zabiegu HT zostać aktorem w reklamie Head&Shoulders ?


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie znajdziesz i tak kliniki taniej i dobrej, dbajacej o donor. Takie rzeczy tylko w Lidlu ale na poważnie: w droższych klinikach zrobili by Ci najpierw linię i połowę głowy a w drugim zabiegu ile się da w "tył".

Ja będę robił u Serkana i taki jest właśnie plan. Czyli teraz linia, a za przynajmniej pół roku tył. A na tym forum też ludzie piszą, że to "turecki rzeźnik" i budżetowa klinika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na tym forum też ludzie piszą, że to "turecki rzeźnik" i budżetowa klinika.

 

bo to prawda, to jest taka sama turecka masowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na tym forum też ludzie piszą, że to "turecki rzeźnik" i budżetowa klinika.

 

bo to prawda, to jest taka sama turecka masowka

Jest jednak jakaś różnica pomiędzy nim a Maralem. Maral ora cały donor od razu i pobiera maksymalną ilość graftów, tutaj uważają, żeby nie wziąć za dużo i nie przesadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na tym forum też ludzie piszą, że to "turecki rzeźnik" i budżetowa klinika.

 

bo to prawda, to jest taka sama turecka masowka

Jest jednak jakaś różnica pomiędzy nim a Maralem. Maral ora cały donor od razu i pobiera maksymalną ilość graftów, tutaj uważają, żeby nie wziąć za dużo i nie przesadzić.

 

nie wiem skad takie info masz ? obie kliniki to taniocha i zawsze jakies ryzyko.Obie kliniki robia to niechlujnie a jak masz farta to trafisz na technika w dobrym humorze i ci robi jak trzeba ale........ prawda jest taka ,ze w takich klinikach duza czesc wychodzi zadowolona ale jest tez spora czesc ktora ma mizerny odrost i dziury na zakolach zamisat wlosow. Nikt nie pisze tutaj ze tanie kliniki sa zawsze zle bo to nieprawda , jest duzo dobrych operacji ale chodzio to ze jednak ryzyko wtopy jest wieksze niz w drogich zachodnich klinikach. Nie ma co popadac w skrajnosci w tym temacie. Ale jak wiesz to operacja plastyczna i ryzyko zawsze jest i na pismie ci niekt nie da gwarancji. Paradoksalnie widze czesciej ,,udane'' zabiegi w tureckich klinikach na nw5 niz na gosciach ktorzy maja nw3 i zakola do zrobienia. Ci z tylko zakolami nadwyraz czesto musza miec poprawki i pisze ci z serca , twoj donor bedzie przeorany po turkach i ja bym radzil drugie podejscie zrobic conajmniej po roku . Po pol tak naprawde glowa nie jest w 100% zagojona , nawet czesto jakies male zaczerwienienie sie utrzymuje niektorym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skad takie info masz ? obie kliniki to taniocha i zawsze jakies ryzyko.Obie kliniki robia to niechlujnie a jak masz farta to trafisz na technika w dobrym humorze i ci robi jak trzeba ale........ prawda jest taka ,ze w takich klinikach duza czesc wychodzi zadowolona ale jest tez spora czesc ktora ma mizerny odrost i dziury na zakolach zamisat wlosow. Nikt nie pisze tutaj ze tanie kliniki sa zawsze zle bo to nieprawda , jest duzo dobrych operacji ale chodzio to ze jednak ryzyko wtopy jest wieksze niz w drogich zachodnich klinikach. Nie ma co popadac w skrajnosci w tym temacie. Ale jak wiesz to operacja plastyczna i ryzyko zawsze jest i na pismie ci niekt nie da gwarancji. Paradoksalnie widze czesciej ,,udane'' zabiegi w tureckich klinikach na nw5 niz na gosciach ktorzy maja nw3 i zakola do zrobienia. Ci z tylko zakolami nadwyraz czesto musza miec poprawki i pisze ci z serca , twoj donor bedzie przeorany po turkach i ja bym radzil drugie podejscie zrobic conajmniej po roku . Po pol tak naprawde glowa nie jest w 100% zagojona , nawet czesto jakies male zaczerwienienie sie utrzymuje niektorym.

Wiadomo, że ryzyko zawsze jest, ale ja jestem zdania, że jak istnieje szansa na zmianę obecnego stanu rzeczy, to należy spróbować. Jak nie wyjdzie, to będę się golil na zero i tyle. Miałem też na myśli to, że pisałem do kilku klinik i wszystkie mówiły, że zrobią od razu jakieś 4000 graftów, że wszystko się uda itd. A tutaj musiałem wysyłać zdjęcia kilka razy w odstępach czasu, powiedzieli, czego się muszę spodziewać, że może trzeba będzie stosować fina itd. Po prostu widzę inne podejście do klienta. Może to taki chwyt marketingowy, ale jakoś mam większe zaufanie do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Leolew zamierzasz rozpocząć kurację farmakologiczną ?

 

Kolego, myślę że tak. Spróboję zacząć jeszcze przed zabiegiem, ale jak będzie się ze mną działo coś niedobrego to odstawię natychmiast.


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wielowłosowe grafty w linii to gorsze jak łyse kolano. Ludzie litosci. Ktoś tu wystepuje na sciankach i jest jakims celebrytą. W normalnym swiecie kazdy ma to w dupie. Patrzy tylko, ze masz jakies wlosiny i nie nazwie Cie łysym chujem. Tylko tyle. Chyba, ze Tobie to przeszkadza to inna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te wielowłosowe grafty w linii to gorsze jak łyse kolano. Ludzie litosci. Ktoś tu wystepuje na sciankach i jest jakims celebrytą. W normalnym swiecie kazdy ma to w dupie. Patrzy tylko, ze masz jakies wlosiny i nie nazwie Cie łysym chujem. Tylko tyle. Chyba, ze Tobie to przeszkadza to inna sprawa

W sedno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty mówisz o przemox78 a ja o Matrixie

 

Tak dobrze czytasz tylko mówię, pierwszy zabieg miał w HDC gdzie w miarę dbają o donor a nie u rzeźników Turków gdzie pobierają Ci grafty jak od linijki i nie patrzą czy uszkodzą Ci sąsiednie włosy.

Pierwszy zabieg miałem w Getfue, następnie u marala, później HDC oraz u poswala.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, wczoraj miałem zabieg u legendarnego Marala Zasadzili mi na kopule 4 tysie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę opowiedzieć moje wrażenia i wstawić foty jak to wygląda dzień po. Tak jak słusznie zauważył chyba samuel przepisał mi fina na rok czasu i kazał brać by odbudować to co zostało na koronie, mówił że zobaczymy jakie będą efekty. Jak coś tam by odrosło to może się obejdzie bez drugiego zabiegu, a jak nie to na następnej sesji może mi z tego co zostanie ok 2,5 - 3 tys przeszczepić, ale oceni dopiero jak się zagoi donor, bo dzień po to faktycznie przerzeźbiony jest równo tak jak niektórzy ostrzegali No cóż.. poczekamy, zobaczymy na efekty Nie podpalam się na niewiadomo co jakie cuda, ale jestem dobrej myśli. Już sam widok, że będzie jakaś linia włosów wzbudza banana na twarzy.


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, tak pytam bo relacji z Marala jest sporo już, no a po 1 dniu to poza linią włosów trudno coś więcej ocenić. Wstawiam foty i pozdrawiam ze Stambułu


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinekk, 7h od początku ale była przerwa na obiad (najpierw mi dłubią w głowie a tu pyta się mnie techniczka do you like chiken ? cola, fanta ?) więc wychodzi tak jak mówiłeś około 6.


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matrix, wyczuwam ironię na pewno zjeb***i bo to z Turcji


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...