free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

Forum StopAGA

Rekomendowane odpowiedzi

To samo.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej fakt, że takie fora znikają, oznacza że są niepotrzebne.

 

Ja zawsze byłem pozytywny, i miałem (i mam) energię do walki, miałem też swoją relację oraz chciałem też zrobić relację z HT i relacjonować leczenie łysienia do końca, i co w zamian otrzymałem od forumowiczów ? - bluzgi, hejt, nienawiść, i wrogość, a także no trzeba powiedzieć że nawet szantaż i swego rodzaju prześladowanie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anty nie przejmuj się niczym, negatywni ludzie znajdą się wszędzie i zawsze i ich negatywny głos będzie zawsze i wszędzie słyszalny...pozytywni i życzliwi ludzie nie mają takiej siły przebicia, ale możesz mi wierzyć są tacy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anty, to pokazuje tylko jacy ludzie są zawistni i jak innym zazdroszczą. Ja mogę być kiedyś łysy i się z tym pogodzić, ale Tobie i innym życzę samych sukcesów w walce o włosy. Życzę też jednak realizmu tym, którzy myślą z NW6 zrobią przez HT gęste i nisko osadzone NW1. A myślę, że tacy marzyciele potrzebują czasem sprowadzenia na ziemię przez ludzi z wiedzą. Takich jak Ty, dlatego jesteś tu potrzebny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejmować, to się już dawno przestałem przejmować.

 

Mam też czyjeś łysienie i efekty jego leczenia czy nieleczenia głęboko w dupie.

 

Myślisz, że admini i mody, myślą inaczej, albo mają inne zdanie niż ja ? - żaden z Adminów nie ma tu swojej relacji i nigdy nie miał (oprócz @majette który kiedyś był adminem, i który teraz tu prawie w ogóle nie zagląda) od początku tego forum (bo pewnie wyciągnęli lekcje ze starego), a i moderatorzy też zdaje się powoli pie*dolą swoje relacje tu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jest jakieś inne, nie licząc PHG, gdzie dostałem bana za nic ?

 

Dostałeś tam bana, bo pewnie nic nie kupiłeś. Tam podobno jak się kupuje i bierze udział w GB i siedzi cicho, to się bana nie dostaje, a ktoś kto nic nie kupuje, albo pokazuje to samo taniej, a do tego nie jest jakimś wartościowym forumowiczem, zawsze dostaje bana. Tak mi mówiono nt. tego forum.

 

Z zamkniętych prywatnych to podobno jeszcze jakieś amerykańskie jest, ale to Angel powinien wiedzieć coś więcej nt. tego forum.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No miło powspominać forum łysienie info.

A pamiętacie wymiatacza Otis-a ?

Niestety opóścił forum po sprzeczne z moderatorem.

 

Bardzo szkoda że go tu nie ma.

On zawsze miał profesjonalną odpowiedz.

A może jest tu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety opóścił forum po sprzeczne z moderatorem.

 

I dobrze ku*wa zrobił, bo nie warto nikomu w tym kraju pomagać, ani w ogóle być dobrym człowiekiem dla nikogo. Wiele razy się o tym przekonałem na tym forum i ciągle przekonuję. Najlepiej to jest robić tak aby mieć jak najlepiej dla siebie, i mieć w dupie wszystkich dookoła i ich problemy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie istnieje juz. Poszlo w zapomnienie.

 

Tyle to i ja wiem.

 

Ale dlaczego ? I czy jest jakieś inne, nie licząc PHG, gdzie dostałem bana za nic ?

Szkoda, że gromadzą mimo wszystko dość rzetelne informacje, a potem kasują. Najpierw StopMPB, a teraz to.

 

Mogliby chociaż w formie archiwum zostawić, jak im się prowadzić już nie chce. Ale wiem, że myślę życzeniowo.

 

-- 22 sie 2019, 15:37 --

 

Myślisz, że admini i mody, myślą inaczej, albo mają inne zdanie niż ja ?

 

Tak, wszyscy się zniechęcają. Na całym świecie, to niemal reguła. Każdy chce mieć spokój.

 

Jednak stopaga było zamknięte, tam była inna kultura. Banowali kogo chcieli, ale to miało swoją zaletę, bo nie było krzykaczy. Stąd nie do końca rozumiem czemu zamknęli.

Albo jakiś troll znowu (jak było ze stopmpb), albo nikomu już nie chciało się tego dalej ciągnąć. Myślałem, że Angel coś naświetli, ale albo nie wie, albo nie chce.

 

Nie znam powodu znikniecia stopaga. Napisalem do jednego z forumowiczow na maila kiedys to odpisal mi ,ze nie dziala i sam nie wie dlaczego. Mam chyba gdzies maila do kogos z tamtego forum to moge popytac moze cos wie.

Co do PHG to sie nie przejmuj. Ja tez dostalem bana ,bo zalatwiam CB po 60$ za gram a nie tak jak oni tam za 200-250$ za gram!

Reszta na temat PHG jest wlasnie taka jaka opisaliscie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego lysienie.info zniknęło? Właścicielowi przestało się opłacać utrzymywać stronę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...