free web hit counter Skocz do zawartości
Marcin1972

ZABIEG HDC MARAS 3000 GRAFTÓW

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

mój watek usunał administrator ponieważ od MARASA tematy sa usuwane ale może tym razem nie usunie.

 

Zabieg prawie 8 miesięcy temu

 

Wiem że wielu powie ze do dupy itd ale ja jestem bardzo zadowolony i czuje się z nowa grzywką rewelacyjnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego to ostatnie zdjęcie jest w cieniu?

 

I łamiesz forumowy zakaz umieszczania relacji z kliniki HDC.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przy najlepszym rezultacie jest najgorsze zdjęcie. Wstaw normalne zdjęcia i kilka a nie jedno bo wygląda to obiecująco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,

 

mój watek usunał administrator ponieważ od MARASA tematy sa usuwane ale może tym razem nie usunie.

 

A jest tu w ogóle jakiś admin jeszcze ? ps. zdjęcie z efektem końcowym zrobione w świetle... księzyca. Nie rób sobie jaj, jesli chcesz byc wiarygodny dodaj foto w świetle dziennym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że autor wątku ma to w dupie, bo jest reklama HDC ? - jest. I to wystarczy, może ktoś się napali na efekt futra w księżyca cieniu, i poleci daleko do ciepłego kraju na HT, a jesień powoli się robi, to wakacje za razem będzie miał.

 

Był wczoraj, był dzisiaj, czytał posty, a nie raczył odpowiedzieć nawet, a co dopiero wstawić jakieś lepsze fotki obecnego stanu czyli można powiedzieć efektu końcowego.

 

 

Wiem że wielu powie ze do dupy itd ale ja jestem bardzo zadowolony i czuje się z nowa grzywką rewelacyjnie .

 

To świetnie, cieszę się razem z Tobą, naprawdę to nie sarkazm ani żadna ironia, szkoda tylko, że klinika HDC nie chce dać (sprzedać nawet a nie dać) szczęścia każdemu klientowi, choć by mogła, bo przeprowadzić u mnie taki zabieg, to żaden problem. Inne kliniki nie widzą żadnych przeciwwskazań, a nawet twierdzą, że jestem wręcz idealnym kandydatem do takiego zabiegu i aby wykreować taką linię jak chcę, - a przypominam, że konsultant kliniki HDC Piotr powiedział mi, że doktor Maras odmawia, a nie chciał ode mnie nawet żadnych fotek do oszacowania. I w ogóle był do mnie bardzo niesympatyczny i wyjątkowo bezczelny.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3000 grafów? Wydaje się trochę mało jak na taki obszar. Spotkałem w HDC gościa z Izraela, który na podobny obszar miał zadane około 4000 grafów, a miał grube czarne włosy na obszarze dawczym.

Możesz zapodać zdjęcia z boku i z góry?

 

Jeżeli jest to efekt bez zagęszczaczy to całkiem fajny. Całkiem inny człowiek.

 

PS od kiedy wystąpił u ciebie poważny odrost?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3000 grafów? Wydaje się trochę mało jak na taki obszar. Spotkałem w HDC gościa z Izraela, który na podobny obszar miał zadane około 4000 grafów, a miał grube czarne włosy na obszarze dawczym.

 

Może dlatego, że to był klient z Izraela.

Obserwując poczynania kliniki HDC od lat wielu, nie da się nie zauważyć, że klienci z Izraela są tam traktowani lepiej niż cała reszta świata, a jak wiemy z naszych forumowych doświadczeń (co przykre) klienci czy potencjalni klienci z Polski są tam chyba traktowani najgorzej.

Ale wracając do klientów z Izraela oraz do faktu, że pan Piotr opisywał kiedyś na forum, że klinika HDC spełnia życzenia pacjentów/klientów, to trzeba potwierdzić to co napisałem powyżej, gdyż jak wiadomo mnie odmówiono tam zabiegu bez żadnego konkretnego powodu, a jedynie było jakieś ich głupie tłumaczenie i widzimisię, nie spełniono mojego życzenia (choć to żaden problem), nie spełniono też życzenia forumowiczki przez którą cała afera z tą kliniką w sumie się zaczęła, ale spełniono życzenia klienta z Izraela (był kiedyś temat na tym forum wklejony przez pana Piotra), który życzył sobie aby nie pobierać graftów z bocznych obszarów donoru ani nie golić tych miejsc, mimo że w jego przypadku powodowało to że tylny obszar donoru był o wiele bardziej przez to wyeksploatowany (mówiąc potocznie przeorany) bo ów pacjent potrzebował sporej ilości graftów aby pokryć obszar biorczy.

Innymi słowy: jak pan Żyd powiedział, tak było robione, na jego osobiste życzenia, a inni klienci/pacjenci nie mają widać takich możliwości, aby w klinice HDC robiono zabieg po ich myśli.

Także wobec powyższych faktów, można stwierdzić, że nie każdy człowiek jest tak samo traktowany w klinice HDC.

 

A może po prostu zabiegi są tak wprost proporcjonalnie robione w tej klinice jak czyjś ryj podoba się Maras'owi, a raczej Piotrusiowi, bo zdaje się, że on tam rządzi i on decyduje o tym kogo zakwalifikować do zabiegu, a kogo nie, i jak komu to HT zrobić, a nawet sam odpowiada (załączając przy tym fotkę selfie i pokazując język) na skargi na niego, pisane do oficjalnego szefa i właściciela kliniki HDC.

 

Tutaj więcej o tym wszystkim viewtopic.php?f=23&t=3449

 

 

Możesz zapodać zdjęcia z boku i z góry?

 

 

Może nie może, bo może to pan Piotr znowu leci w ciula i podszywa się pod pacjentów kliniki (i w tym przypadku nie dysponuje innymi zdjęciami tego pacjenta), aby robić tu reklamę, tak jak miało to miejsce ostatnio kiedyś.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest tak jak piszesz to klinika sama sobie szkodzi, bo jak sadzę klienci z Polski są w takim samym stopniu wypłacalni jak ci z Izraela. A będąc w klinice miałem wrażenie, że mają dużo większe moce przerobowe niż ilość pacjentów, a co za tym idzie chętnie zagospodarowaliby więcej pacjentów min. z Polski.

Zobaczymy jak będzie w moim przypadku. Jeżeli zabieg okaże się niewypałem to nie będę owijał w bawełne. W końcu kosztowało mnie to sporo mojej krwawicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak nie jest... same fakty napisałem. Sporo ludzi na pewno pamięta masę tematów wklejanych przez Piotra na forum, w tym temat tamtego Żyda, o którym mowa, oraz opis ''najlepszej'' kliniki na świecie - jacy to oni są porządni, jak to o wszystko dbają i jak to spełniają każde życzenie pacjenta.

 

@Atarski, tak z ciekawości zapytam, czy Twoje życzenie zostało spełnione w tej klinice, bo wiem że miałeś takie życzenie aby nie pobierać i nie przeszczepiać siwych włosów z donoru ?

 

 

A to, że klinika HDC sama sobie szkodzi i że bardzo zaszkodziła, to nie unika nawet najmniejszej wątpliwości.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego życzenia to trudno powiedzieć na tym etapie po zabiegu. Niemniej doktorek powiedział, że pobierali (w granicach błędu) wyłącznie grafy nie objęte procesem siwienia. Jak na razie (jestem 1,2 miesiąca po zabiegu) pojawiają się pierwsze odrosty i wiedze, że nowe włosy są dużo ciemniejsze niż te natywne.

Co mnie niepokoi, że na lewym zakolu proces odrostu jest jakby bardziej zintensyfikowany niż na prawym (tutaj widać zaledwie klika nowych włosów). Jest to o otyle dziwne, że na prawym grafy wsadzała Janet (która jest chyba alfą i omegą) jeżeli chodzi sadzenie grafów. Inna sprawa, że mam wrażenie, że ona (nie jestem specjalistą) wsadzała te grafy jakby głębiej niż jej kolega (miałem wrażenie, że stosuje inną technikę niż jej kolega). Ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A linię chociaż zrobili taką jak chciałeś, czy było jakieś zbędne pitolenie, albo czy nie zrobili tak jak chciałeś ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pizgniętym w łeb terrorystą jak Koray Erdogan i Andrzej Przybylski.

 

Czyli mam rozumieć, że nie zrobił tak jak chciałeś ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca bo zanim przystawi ci pistolet do głowy (czytaj narysuje linie) to przedstawi jakieś argumenty . Niemniej jednak w moim przypadku 9to muszę przyznać) już w trakcie zabiegu (po przeglądzie grafów) nieco skorygował linie na mniej konserwatywną i zapytał czy mogę pozwolić sobie na nieco większą ilość grafów. Ostatecznie wyszło około 2500 (a przy rysowaniu linii była mowa o 2000) na zakola i niewielkie dogęszczenie języka. Dlatego dziwi mnie, że u kolegi poszło zaledwie 3000 grafów na dużo większy obszar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie do końca bo zanim przystawi ci pistolet do głowy (czytaj narysuje linie) to przedstawi jakieś argumenty

 

 

Te argumenty którymi się kieruje niech sobie wsadzi w tyłek - Piotruś mi właśnie przedstawiał te argumenty.

 

 

Dlatego dziwi mnie, że u kolegi poszło zaledwie 3000 grafów na dużo większy obszar.

 

A to to też nie jest dziwne, bo w dzisiejszych czasach w większości klinik trzeba wręcz pluć się o to aby ''naciągnęli na grafty''.

 

 

Niemniej jednak w moim przypadku 9to muszę przyznać) już w trakcie zabiegu (po przeglądzie grafów) nieco skorygował linie na mniej konserwatywną i zapytał czy mogę pozwolić sobie na nieco większą ilość grafów.

 

Ale rozumiem, że ta jego wyjątkowa dobroć i chęć do tego, wynikała z tego, że linia i tak jest zrobiona w dziobie tylko nieco bardziej płaskim ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

przesyłám zdjecie lepszej jakosci.

 

Nie jest to reklama tylko predstawienie wyników ale niektórzy maja z tym problem.

Jestem na forum od kilku lat i pierwszy przeszczep miałem u Bisangi korone.Wtedy rónież uważano że jest to reklama i zdjecia sa z innego zabiegu ale widze ze wielu na tym forum tylko torpeduje i szuka podstepu .

 

viewtopic.php?f=23&t=2815

 

Zdecydowałem się pokazac na forum wyniki zabiegu na Cyprze bo kilka lat temu to forum uratowało mnie przed zabiegiem w Warszawie chociaż miałem umówiony juz termin.

 

Po zrobieniu przodu czuję się zajefajnie a znajomi mówia że wygladam pare lat młodziej i nikt nie jest mi wstanie popsuć samopoczucia ale oczywiście przyjmuje krytykę.

 

 

Nie zamierzam na forum udowadniac że nie jestem wielbłądem więc jak ktoś ma pytania to Proszę na prywatnego maila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po zrobieniu przodu czuję się zajefajnie a znajomi mówia że wygladam pare lat młodziej

 

Fakt, bo na tym zdjęciu z HDC wyglądasz na 70+ , a masz jak pamiętam coś koło 40ski.

 

Jestem na forum od kilku lat i pierwszy przeszczep miałem u Bisangi korone.Wtedy rónież uważano że jest to reklama i zdjecia sa z innego zabiegu

 

Wtedy było tak dlatego, że twierdziłeś, że włosy Ci rosną 4 cm na miesiąc.

 

 

ale widze ze wielu na tym forum tylko torpeduje i szuka podstepu .

 

 

Podstępu, to zawsze szukał tu pan Piotr - konsultant kliniki HDC, i z tego tak zasłynął, że chyba nie dziwne, że ludzie teraz myślą co myślą, jak tylko pojawia się relacja z HDC czy jakiś nowy forumowicz/nick który zdaje relacje ze swojego zabiegu w HDC.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli chodzi o przód to jest jak najbardziej spoko. Kwestia tego jak gęsto odrosły za linią włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy moglbys wstawic zdjecie bez pochylu na bok tylko calkowicie zaczesane do tylu ? przy takiej dlugosci nie powinno byc z tym problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A jest tu w ogóle jakiś admin jeszcze ? ps. zdjęcie z efektem końcowym zrobione w świetle... księzyca. Nie rób sobie jaj, jesli chcesz byc wiarygodny dodaj foto w świetle dziennym

 

Jest jest. Nic sie nie przejmuj forum zostalo oczyszczone i naprawione. Tymczasowy brak admina/moda udowodnil do czego forum by zmierzalo.

 

-- 23 lut 2020, 14:41 --

 

Dlaczego to ostatnie zdjęcie jest w cieniu?

 

I łamiesz forumowy zakaz umieszczania relacji z kliniki HDC.

 

Mielismy wszystkie watki HDC usuwac, jednak zrobilem 2 wyjatki.

1. Autor tematu bedacy na forum dlugo ,robiacy oraz przedstawiajacy swoje wczesniejsze ht w BHR.

2. Darko , mlody chlopak ktory ma depresje. Nie chce usuwac jego tematu ,bo moglby jego stan psychiczny bez naszej pomocy ulec pogorszeniu. Widac ewidentnie ,ze zadnymi naganiaczami nie sa obydwaj panowie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel robisz dobrą robotę i z tego co widzę, jesteś bardzo pozytywnym człowiekiem . Musiałem to napisać, bo czytając Twoje posty aż się samo to ciśnie na język.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...