free web hit counter Skocz do zawartości
piotrek944

Jak zdiagnozować łysienie androgenowe? 25 Lat (ZDJĘCIA)

Rekomendowane odpowiedzi

Więc pozostaje Ci cieszyć się życiem i nie myśleć za dużo o wlosach. Po prostu zareaguj jak cos się zacznie dziać. Łysym nie stajesz się z dnia na dzień. To proces , który z reguly trwa kilka lat a obecne środki są w stanie nawet te kilka lat odzyskać. Zobacz mój temat fibroza. Ja zauważyłem problem parę lat temu ale dopiero od czerwca wziąlem sie za to i efekt jest calkiem zadowalajacy na obecna chwilę

Dzięki Czytałem Twój temat, włosy Ci się super poprawiły !

Dzięki wszystkim za pomoc i opinie, zrobiłem jeszcze badanie genetyczne (wyniki do 20 dni) i dam wam znać co mi wyszło. W razie czego jak zauważę jakieś pogorszenie to będę tu pisał co i jak.

Dodatkowo na dniach idę do lekarza rodzinnego po receptę na fina żeby w razie czego od razu reagować.

Tu jeszcze jedno pytanko:

Jakbym zauważył za jakiś czas pogorszenie to dobrą kuracją byłby 1mg fina + szampon z keto bez minoxu(zakładając że nie chce nowych odrostów tylko utrzymać stan włosów przez 5 lat+)? Przeczytałem duuuużo tematów odnośnie leczenie ale wole się upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie uzywaj tego nizorala za czesto bo bedziesz mial wlosy tak suche ze beda wygladaly jak suche siano i a w dotyku to juz tragedia suche i jakby ich bylo dwa razy mniej objetosciowo. Moim zdaniem dwa razy w tygodniu to max. Nawet raz starczy jak nie masz duzych problemow ze skora. Oczywiscie fin to podstawa jak juz chcesz cos dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ostatnio skończył mi się normalny szampon i myłem włosy przez 3 dni z rządu Nizoarelm, efekt był taki że włosy wyglądały dosłownie jak siano, nie dało się ich nawet rozczesać, dlatego Nizoral to max 2 razy w tygodniu, ja jeszcze dorzuciłęm Pirolam do leczenie ŁZS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan masz niezły, jak Ci zależy na włosach to walcz o niego. Ja też miałem niezłe NW2 z mocną linią, ale jednak proces postępuje i teraz idę w stronę NW3 lub NW2A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...