free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Najlepsze donory po STRIP'ie (Blizny najlepszej jakości)

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo nie od dziś, że przeszczep włosów metodą STRIP / FUT zostawia blizny w donorze, i z tego powodu najwięcej ludzi decyduje się na FUE. Wiadomo też, że blizna bliźnie nie równa i są różne przypadki. Wiadomo także, że oficjalnymi mistrzami świata w STRIP'ie, są lekarze Hasson i Wong z kliniki H&W, którzy poprzez specjalną technikę specjalnego cięcia pod odpowiednim kątem już na etapie cięcia, ułatwiają sobie i naturze, zmagania z zamknięciem rany, aby uzyskać jak najlepszej jakości bliznę, tzn. m. in. jak najcieńszą. Nie jest też tajemnicą, że takim bardzo dobrym czy wyjątkowym lekarzem jeśli chodzi o STRIP'a jest Feriduni, a także Bisanga nie jest zły. Naoglądałem się też wielu relacji (zarówno fotograficznych jak i video) ze STRIP'a odnośnie pozostawianej po tej że ingerencji chirurgicznej bliźnie, w tym także po robocie lekarzy z kliniki H&W.

Ale to co zobaczyłem ostatnio i to zupełnie przez przypadek, po prostu zniszczyło najlepszych mistrzów STRIP'a i zaczęło wyznaczać zupełnie nowe standardy podnosząc poprzeczkę najlepszym lekarzom od STRIP'a o 300%. Ja rozumiem, że w tym przypadku rodzaj, typ i jakość włosów oraz ich kolor, podbija efekt i maskuje bliznę, nie mniej jednak według wszelkich niepodważalnych prawideł włosy po prostu na takich bliznach po STRIP'ie nie rosną i nawet przy najlepszym i najgęstszym donorze, i przy najlepszej jakości włosach, blizna jest widoczna i wyraźnie rzuca się w oczy - choćby najcieńsza tylko łysa kreska - widać to u każdego. A tutaj w tym przypadku zwyczajnie po prostu dosłownie nie widać blizny i to przy króciutkich włosach dwa tygodnie po zabiegu. I sama pacjentka jest tym faktem bardzo zaskoczona. Z resztą sami oceńcie. I żeby nie było, że rasa, bo oglądałem też wiele STRIP'ów u czarnych. I powiem szczerze, że chyba lepszej jakości blizny po STRIP'ie nigdy wcześniej nie widziałem.

 

https://i.ytimg.com/vi/elT2m-HLGCU/maxresdefault.jpg

 

A dokonano tego w mało znanej na forach, klinice. Ta klinika to klinika z USA na Florydzie https://naturaltransplants.com/location ... ransplant/ w której przerabiają także osobistości VIP.

 

Prezentowany zabieg był wykonany we wrześniu b.r.

 

I żeby nie było, że to tylko zdjęcia, jest też film na yt, na którym ta kobieta pokazuje donor z każdej strony i pod różnym kątem, i w dobrym świetle. Jak znajdę znowu, to wrzucę link.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Prandeckiemu trzeba by to pokazać, ale pewnie musiałby lupę wziąć, albo mikroskop - i to elektronowy!

 

Swoją drogą doktor Juliusz świetnie wyszedł na tym zdjęciu - gdzie to, u niego w klinice w mieszkaniu w bloku ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego uważam że strip jest ciągle starą, bardziej poważną metodą transplantacji włosów ale i lepszą. Tak jak mówisz: jeśli robi ją odpowiedni chirurg to blizna będzie mniej upierdliwa niż po FUE. Włosy moim zdaniem po każdym przeszczepie lepiej nosić dłuższe dla lepszego efektu. Sam bym chyba teraz wybrał Stripa choć nie pluje sobie w brode bo na tamten czas nie miałem i tak na topowe kliniki a W takiej należy to wykonać. Od dawna to rozkminilem że FUE błędnie jest propagowane jako ta lepsza metoda.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że uznali FUE za zabawę, a nie za poważny zabieg, i to dlatego jest obecnie tyle partactwa i z*ebanych zabiegów, bo przecież kiedy FUE było nowością i sami najlepsi lekarze się tym zajmowali, to nie było takich tragedii jak przedstawiłem w temacie ''Najbardziej przeorane donory po FUE'' - viewtopic.php?f=23&t=4107 . Tak samo jest tyle klinik FUE bo to prosta robota, którą wykonują na odpierdol, a w takiej Turcji, to podobno nie trzeba być nawet lekarzem aby wykonywać zabiegi FUE - i pewnie dlatego tam tyle klinik.

A do STRIP'a musi być już autentycznie chirurg i to doświadczony.

 

No i fakt, że FUE jest przereklamowane i stale propagowane. A przecież nawet Feller mówił gdzieś na yt, że złotym standardem w HT jest STRIP - o tutaj:

 

Niestety od STRIP'a też są partacze i też jest sporo z*ebanych zabiegów.

 

-- 12 paź 2019, 23:12 --

 

Tutaj też blizna dosyć ładnie wygląda po STRIP'ie megasesji na prawie 6kgr. BHR DR. Bisanga. I teraz sobie wyobraźcie jakby donor tego faceta mógł wyglądać po ekstrakcji 6000 graftów w jednej sesji w technice FUE, i do tego gdyby był jeszcze zabieg przeprowadzany gdzieś w sporo gorszej klinice...

 

Link do relacji https://forum.hairsite.com/t/5928-one-s ... sanga/1560


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tutaj w tym przypadku zwyczajnie po prostu dosłownie nie widać blizny i to przy króciutkich włosach dwa tygodnie po zabiegu. I sama pacjentka jest tym faktem bardzo zaskoczona. Z resztą sami oceńcie. I żeby nie było, że rasa, bo oglądałem też wiele STRIP'ów u czarnych. I powiem szczerze, że chyba lepszej jakości blizny po STRIP'ie nigdy wcześniej nie widziałem.

 

Tylko lepiej byłoby sprawdzić jak to wygląda po roku dwóch, bo mniej więcej do tego czasu to blizna się rozchodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę jeśli tylko będę miał taką możliwość tzn. jeśli ona będzie prowadzić w dalszym ciągu relacje, bo odrost mnie też interesuje na biorczym. Jednak w wielu przypadkach po lekarzach pyprokach, ''blizna'' od razu po zamknięciu rany, mówi sama za siebie... chyba się zgodzisz?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ale zauważyłem że nawet po fue masz od razu po zabiegu pięknie ładnie, ale jak widziałem tego pacjenta jeszcze raz obciętego na łyso ze względu na kolejny zabieg to często zdarzają się białe punkty jak by się trochę trochę się porozciągały, więc wydaje mi się że i w tym przypadku może być podobnie - i było to nawet u tych uważanych za najlepszych, ale nie proś mnie o foty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że z czasem blizny mogą się trochę rozchodzić, i mogą być nieco większe, bo skóra regenerując się w tym miejscu niestety ma już takie właściwości i tę przypadłość. Ale nie mów o tym za głośno, bo jeszcze pyproki lekarskie podchwycą i nawet przy wyjątkowo z*ebanych FUE będą mówić, że wszystko jest ok i że tak ma być i że to normalne. Po prostu będą mieć wymówkę dla każdego z*ebanego czy to Strip'a czy FUE.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wyszukiwarce klinik znalazłem tylko 5 klinik w Turcji, w których robią STRIP'a;

 

https://www.best-hair-clinics.com/clini ... =1&pays=39

 

A która z nich jest najlepsza i najbardziej polecana, to już musisz sobie sam to zbadać. Ja nie biorę Turcji pod uwagę, więc nie będę się tym niepotrzebnie zajmował.

 

A tak na marginesie, to bardzo skromna ilość klinik z ofertą STRIP'a na taką ilość klinik HT w skali tego kraju, a to o czymś świadczy, o czym było już mówione na forum...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...