free web hit counter Skocz do zawartości
AmKon

Clinicana 3600 graft

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus !

A więc kiedyś już tu byłem na forum pod innym nickiem, miałem tylko zakola i dość młody wiek więc olałem sprawę bo psikanie loxonem to koszmar który robi z włosów siano (przez alkohol który ma w sobie oraz mycie głowy po takim zabiegu). Teraz sytuacja wygląda tak, że mam 30 lat i przerzedziła mi się czacha bardziej. Postanowiłem zrobić sobie przeszczep i trafiłem na Meditravel, pośrednik z Polski który współpracuje z klinką Clinicana w Stambule. Po konsultacji online, wyliczono, że będzie potrzeba 3600 graftów. Teraz pytanie do Was, czy ktoś coś słyszał, ma doświadczenie z tą firmą? Mam włosy, są rzadkie, ale przy zastosowaniu mikrowłókien jestem zadowolony z ich wyglądu, dlatego zależy mi na bezpiecznym zabiegu, aby nie narobili więcej szkód niż przeszczepili włosów...

I tak od czapy pytanie do tych co polecieli na własną rękę. Jaką polecacie klinikę, oraz czy znajomość języka angielskiego na średnim poziomie będzie dużym problemem gdy wybiorę opcję bez pośrednika który ma tłumacza, opiekuna na miejscu w Turcji

 

Zabieg planuję na początku roku, jak go wykonam będę tutaj wstawiał zdjęcia z postępów jakie dokonują moje nowe włosy.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było gdybyś wstawił zdjęcia obecnego stanu. Powiem Ci że jeśli twoje łysienie polega na przeżedzaniu całości obszaru NW7 to jest bardzo prawdopodobne że włosy te po przeszczepie bezpowrotnie wypadną. Innymi słowy zastąpią ci włosy natywne włosami z obszaru dawczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodaje foty

 

Bok

bokjpg_qsqsarr.jpg

 

Przód

przodjpg_qsqsarn.jpg

 

Gora

gorajpg_qsqsare.jpg

 

Tył

donorjpg_qsqsarw.jpg

 

Dodam, że obecny stan się drastycznie się nie pogarsza.

 

wizualizacja czego oczekuje

 

tak-bym-c_qsqsaxh.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donor wyglada dobrze ale niestety mam wrażenie że obszar biorczzy i włosy które tam zostały są już objęte miniaturyzacją i choć nie jestem zwolennikiem chemii to w twoim przypadku było by zasadne ją zapodac, co oczywiście nie przekreśla zabiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpuść sobie Turcję, tyle Ci powiem

Jakiś argument?

 

Donor wyglada dobrze ale niestety mam wrażenie że obszar biorczzy i włosy które tam zostały są już objęte miniaturyzacją i choć nie jestem zwolennikiem chemii to w twoim przypadku było by zasadne ją zapodac, co oczywiście nie przekreśla zabiegu

No właśnie! ja też nie jestem zwolennikiem. Dałem sobie ponad rok czasu dla kuracji farmakologicznej, czyli loxon + bloker dht. Niestety doszedłem do wniosku, że tym sposobem jedynie wzmocnie włosy, ale nie odrosną nowe. Nie wydaję mi się abym był w przyszłości totalnie łysy, patrząc na rodzinę to przeważają zakola oraz rzadzkie włosy w rejonie typowo androgenowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No Turcja to chyba lipa bo nie masz złego stanu i potrzebujesz głównie dogeszczenia a tam średnio to wychodzi.

Czyli potrafią tylko na gołą glace kłaść, a dogęszczając zniszczą te które są już ? 3600 graftów które polecają w moim przypadku myślę, że dałoby radę, tylko najbardziej boję się partaczy... choć cena 12 tyś ze wszystkim kusi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że na pewno zniszczą bo i wTurcji zdarzają się fajne efekty dogeszczenia ale na pewno nie tak często jak w tych droższych europejskich klinikach.

 

Druga sprawa gdybyś w temacie zapytał jaką klinikę w turcji polecacie to myślę że nikt by nie wymienił tej clinicany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz większość pacjentów lata do Turcji, powodem jest cena, a cena wynika głównie z dużej rywalizacji, więc na pewno jest tam klinika która zrobi to dobrze za rozsądne pieniądze, dlatego czekam na polecenia;) Co do Clinicany, mają pacjentów z Polski co prowadzą vblogi, oczywiście ich mogli lepiej potraktować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie Clinicana ? https://pl.trustpilot.com/review/www.clinicana.com tutaj piszą zupełnie co innego ? Nie bo nie czy ktoś jest w stanie to wytłumaczyć dlaczego nie?

 

Zalozyles dzisiajj konto i podpierasz się tu jakąś stroną gdzie nie ma żadnej ej konkretnej recenzji tylko sztuczne nabijanie 5 gwiazdek przez randomowych ludzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie Clinicana ? https://pl.trustpilot.com/review/www.clinicana.com tutaj piszą zupełnie co innego ? Nie bo nie czy ktoś jest w stanie to wytłumaczyć dlaczego nie?

 

Zalozyles dzisiajj konto i podpierasz się tu jakąś stroną gdzie nie ma żadnej ej konkretnej recenzji tylko sztuczne nabijanie 5 gwiazdek przez randomowych ludzi?

 

Tu też są nabijane?

https://www.google.com/search?q=meditra ... 25C3%25B3w

 

I tu?

https://www.google.com/search?q=clinica ... 0Surgeries

 

I tu?

 

https://stykkultur.pl/przeszczep-wlosow-w-turcji/

 

Padło pytanie, zestem zainteresoany i chciałem się dowiedzieć dlaczego nie? Założyłem konto w celu uzyskania jakiś informacji m.in. czy ktoś miał doczynienia właśnie z Clinicana a nie brania udziału w towarzystwie wzajemnej adoracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli jesteś zainteresowany to szukaj relacji a nie opinii niepopartych żadnymi zdjęciami. Tutaj na forum chyba nikogo tam nie było.

Jakoś tydzień temu był tam YouTuber xadamz to będziesz miał dobra relacje na pewno a nie jakieś pisane pochlebne opinie które równie dobrze mógłbym i ja napisać nie mając żadnego doczynienia z klinika.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w towarzystwie wzajemnej adoracji.

 

A skąd znasz to stowarzyszenie ? - bo chyba nie z forum, skoro zarejestrowałeś się dzisiaj.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jeżeli jesteś zainteresowany to szukaj relacji a nie opinii niepopartych żadnymi zdjęciami. Tutaj na forum chyba nikogo tam nie było.

Jakoś tydzień temu był tam YouTuber xadamz to będziesz miał dobra relacje na pewno a nie jakieś pisane pochlebne opinie które równie dobrze mógłbym i ja napisać nie mając żadnego doczynienia z klinika.

 

Właśnie relacje są i to pozytywne a tu padaja stwierdenia, że nie bo nie. Nie poparte niczym. O forum dowiedziałem się z jakiegoś artykułu i liczyłem, że bedzie tu ktoś kto miał z Clinicana coś doczynienia lub znajomy itd. Chciałem zasiegnąć opini i tyle. Widzę, że się pomyliłem skoro dla "ekspertów" istotna jest data założenia konta. Jeszcze może ktoś pomyślał, że nie mam co robić tylko pouczać "doświadczonych forumowiczów". Żałosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc otrzymałeś już odpowiedź.

 

Uświadom sobie, że większość na tym forum idzie na totalną łatwiznę pod każdym względem, oraz lecą jak muchy do gówna do jakiejś kliniki jak tylko zobaczą, że sąsiad, albo dwóch innych z forum zrobiło w danej klinice, i dlatego 60% relacji z tego forum jest od Maral'a, 30% od Przybylskiego, i 10% z BHR - z BHR dlatego tak mało, bo cena.

 

Jeszcze masz jakieś obiekcje? I o towarzystwie adoracji wzajemnej, też pewnie wiesz z jakiegoś artykułu....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to forum było o wiele bardziej merytoryczne. Teraz jest tu paru "ekspertów" co po polsku nawet pisać nie potrafią bez błędów Z Clinicany są już 4 relacje na YouTube. Ogólnie to zwątpiłem i zrezygnowałem po przeczytaniu paru postów, a miałem ustalony termin na początku roku. No nic, zapisze się jeszcze raz;)

Kompletnie łysy nie jestem i nie będę, ale tak rzadkie włosy mnie wkur****ą. Nie chce się zastanawiać jak ułożyć włosy aby to jakoś wyglądało, chce wskoczyć do basenu i bez skrępowania z niego wyjść a przy mokrych włosach przerzedzenia widać o wiele bardziej . Wszędzie mogą gdzieś spieprzyc, no może poza kliniką gdzie za 3500-4000 graftów zapłacisz 100k.

Clinicana/Meditravel dają certyfikat na swoją robotę, więc z reklamacja nie powinno być problemów.

Interesuje mnie tylko kwestia dogęszczania włosów, czy oni na "oślep" walą te dziury na grafty i przy okazji zniszczą już obecne cebulki włosów czy jednak starają się je umieszczać bardziej precyzyjnie?

Ogólnie to wiem, że wszystko krąży wokół pieniądza, ( osoby które wstawiły relacje na yt z Clinicany mieli przeszczep sponsorowany).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy twoim stanie włosów najtańsza dobra opcja to Przybylski

Meditravel wyliczyło mi 3600 graftów.

3600grafts * 9pln= 32400

:o

13k a ponad 30k to znaczna różnica...... Stać mnie na to, ale czy warto, aż tak przepłacać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ok, Pan doktor Przybylski jest dobry i jest w Polsce, ale jest drogi. Szukam czegoś po środku i taką opcją jest właśnie Meditravel z Clinicaną w Stambule z polskim pośrednikiem.

Osoby które skorzystały z oferty której temat dotyczy:

A tu Pan Karol który robił poprawkę właśnie w Clinicanie z Meditravel:

 

Oczywiście można przyjąć, że te vblogi to reklama.

Przemawia do mnie fakt, że pośrednik jest z Polski i mają siedzibę w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...