free web hit counter Skocz do zawartości
t0m3k4

26 lat pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zaczęły mi wypadac dojsc powaznie wlosy na czubku glowy wczesniej sie tym nie przejmowalem ale na to chwilę to tragedia mozecie mi cos doradzic czy da sie jeszcze z tym cos zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

finasteryd ,dutasteryd albo polaris 11 jak nie chcesz miec dluzszych wlosow i chcesz sie bawic we wcieranie. walka z lysieniem opiera sie na kilku lekach , nie ma w tym wielkiej filozofi , inna opcja to maszynka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt ci nie da odpowiedzi czy wystarczy bo kazdy inaczej reaguje , sprawdzisz na sobie to bedziesz wiedzial czy wystarczy , to nie matematyka ze dostaniesz odpowiedz tak czy nie . Wpisz sobie w google polaris 11 , bez recepty jest.

 

tu masz relacje goscia ktory na tym jedzie z bardzo dobrym wwynikiem:

 

viewtopic.php?f=6&t=4046

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten gość jedzie na NR 10.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...