free web hit counter Skocz do zawartości
Zakolinho

Krótka fryzura po transplantacji

Rekomendowane odpowiedzi

Czynnik ludzki odgrywa tutaj kolosalną rolę - umiejętności, ambicja, motywacja, chęć zadowolenia klienta, koncentracja i wiele innych - rzeczy, które robią różnicę w końcowym efekcie.

 

Dokładnie tak! Dlatego ja pytam nawet o to lekarzy czy jest jakaś dyskryminacja albo rasizm w klinice itp. rzeczy. I czy moja płeć jest jakimś problemem do takich wymagań i oczekiwań jakie mam co do HT, itd.

 

I oprócz ogólnego rozeznania co do efektów w danej klinice, po upewnieniu się do co szczegółów, itd. dla mnie kluczowe są także zapewnienia jakie otrzymałem np. od Armaniego czy z BHR-u wobec powyższego.

 

Bo wiadomo, że jak ktoś cię nienawidzi i nie toleruje, to nie będzie chętny ani skłonny do pomocy, i do dania (nawet sprzedania) tego zadowolenia nawet jeśli przyjmie do zabiegu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@antydhtor

 

Czyli jest decyzja? Smigasz do Armaniego? Wycenili dość porządnie jak na U-szejpa...25.000 USD... Ładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest cena za to że chcę juszejpa, tylko standardowa cena dla każdego klienta tam, bo cena jest tam 10 USD za graft ''executive FUE''. Zrozumcie to.

 

I nie za 25.000 USD bo za 22.500 gdyż rabatu mi udzielono jako biednemu Polakowi z Polski i dlatego, że polska waluta jest gówno warta. Oraz zaproponowano PRP w gratisie, za które normalnie w tej klinice życzą sobie 2.500 USD.

 

Nie śmigam tam, bo zdecydowałem się jednak na STRIP'a - pisałem wiele razy w swoim wątku, czy nawet we wątkach, oraz na czacie. Nie chcę żadnego FUE nawet najlepszego i takiego bez golenia donoru, a dlaczego, to też tłumaczyłem to w swoim wątku.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beverly Hills...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusy też jakie widze w razie nieudanego, niezadowalajacego, cokolwiek przeszczepu są takie, że jeśli mial robiony przód głowy to przy krótkiej fryzurze linia będzie widoczna i są przypadki, że ludziom to pasuje niż glowa jak kolano

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzcie pod uwagę to że czy to FUT czy FUE to jak się będziecie golić na łyso to będzie widać blizny czy to kropki czy poziomą kreche. Moim zdaniem jeśli po przeszczepie rozmawiamy o naturalnym wyglądzie nie powodujący m miliona pytań z serii "a co masz z tyłu na glowie" to poprostu taka fryzura odpada.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrące sie bo niewiem czy dobrze to sobie planuje w przyszlosci, chciałbym zacząć przygode z HT od przodu głowy (Język i delikatnie pomniejszyć zakole (Tak, mam tylko jedno zakole, nie pytajcie) A potem gdy donoru wystarczy machnąć jako tako środek głowy, oczywiscie cały czas biorę DUTa i całą reszte chemii Myślicie że przy czarnych, grubych włosach 3k Graftów wystarczy na jako tako przód? Przyjmując że jeszcze kompletnie nie wyliniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie cały czas biorę DUTa i całą reszte chemii

 

To zależy jaka to reszta.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bierzcie pod uwagę to że czy to FUT czy FUE to jak się będziecie golić na łyso to będzie widać blizny czy to kropki czy poziomą kreche. Moim zdaniem jeśli po przeszczepie rozmawiamy o naturalnym wyglądzie nie powodujący m miliona pytań z serii "a co masz z tyłu na glowie" to poprostu taka fryzura odpada.

 

Zależy jak były pobierane grafty z tyłu. Takie jest.moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy blond wlosach blizn po fue ledwo co widac chyba ze ktos trafil na pijanego technika z turcji przy ciemnych oczywiste jest ze bedzie bardziej widac np na 3mm bo po prostu mamy kontrast z jasna skora i ciemnymi wlosami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bierzcie pod uwagę to że czy to FUT czy FUE to jak się będziecie golić na łyso to będzie widać blizny czy to kropki czy poziomą kreche. Moim zdaniem jeśli po przeszczepie rozmawiamy o naturalnym wyglądzie nie powodujący m miliona pytań z serii "a co masz z tyłu na glowie" to poprostu taka fryzura odpada.

Zawsze mozna w donor w kropki walnac mikropigmentacje i po problemie. W razie braku donoru kiedys i przymusu golenia na 0 to wlasnie takie rozwiazanie planuje. Ale to ostatecznosc, oby nie musiala wchodzic w gre, ale zawsze jakies ciekawe wyjscie jest


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boki tyl sciete zupelnie do lysej glowy, jak widac, blizny sa widoczne przy dobrym swietle. Jak wlosy podrosna do 3-5mm to nic nie widac zupelnie

 

Osobiscie mi to nie przeszkadza i nikt nie zwrocil na to uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ingerencja w skore glowy musi zostac jakos widoczna. Ladnie jest zrobione. Az tak krotko nie musisz sie scinac a jak chcesz to i tak nikt 1m za Toba nie bedzie stal i ogladal Twojej glowy a z dalsza nie widac. Ogolnie tez zauwazylem,ze te white dots z czasem troche objetosci nabieraja, skora sie regeneruje, rozciaga i stad tak.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...