free web hit counter Skocz do zawartości
dragoth22

Palma Sabałowa tabletki, zbijanie DHT bez Fina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakie są Wasze opinie na temat Saw Palmetto ? Jak można zbijać DHT bez udziału finasterydu? Czytałem sporo na temat tabletek palmy sabalowej i według badań redukują ilość szkodliwego DHT. Na pewno nie tak jak finasteryd, ale nie maja aż takich skutków ubocznych . Jakie są Wasze opinie na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem saw palmetto skrupulatnie i regularnie przez pół roku w ogólnej dawce dobowej 640 mg, i nie zaobserwowałem żadnej poprawy.

 

Jak można zbijać DHT bez udziału finasterydu?

 

Nijak. Finasteryd to już i tak najsłabszy lek do tego celu.

 

Czytałem sporo na temat tabletek palmy sabalowej i według badań redukują ilość szkodliwego DHT.

 

Jakich badań ?

 

ale nie maja aż takich skutków ubocznych .

 

A jakieś w ogóle mają ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem u dwóch lekarzy i twierdzili co innego na temat finasterydu. Uważają, że skutki uboczne jak najbardziej występuje, u małego grona ale jednak występują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem u dwóch lekarzy i twierdzili co innego na temat finasterydu.

 

A co takiego twierdzili ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co takiego ''innego'' twierdzili nt. Finasterydu? - bo napisałeś, że twierdzili co innego niż ja.

 

A jakie uboki może powodować fin i jak często, to wiem z ulotki tego leku.

 

Nie odniosłeś się też do żadnych konkretnych badań nt. tego, że palma sabałowa zbija DHT, a o takich badaniach wspominałeś....

 

 

Nijak. Finasteryd to już i tak najsłabszy lek do tego celu.

 

A do tego muszę jeszcze dopisać, że dutasterydem jeszcze można zbijać DHT, ale to mocniejszy lek bo blokuje dwa typy 5-alfa-reduktazy, i zbija mocniej DHT niż finasteryd.

 

 

Uważają, że skutki uboczne jak najbardziej występuje, u małego grona ale jednak występują.

 

A czy ja gdzieś napisałem, że finasteryd nie może i nie powoduje nigdy żadnych uboków, i u nikogo ? Stwierdziłem tylko, że to najsłabszy lek do zbijania DHT.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

palma nie dziala i nigdy nie dzialala. Dziala fiansteryd ,dutasteryd i minoxidil - sa na to badania ,tysiace relacji ludzi od poczatku lat 90 tych. Palma to kolejne lowienie jeleni , nie ma zadnych dowodow ,relacji ludzi ze palma kiedykolwiek dzialala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...