free web hit counter Skocz do zawartości
dandinho

HDC Dr Christina 2950 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Tamte grafty rosna normalnie tylko je regularnie przycinam maszynka poniewaz sa to w wiekszosci grafty kilkuwlosowe, sa posadzone pod zlym katem przy skroniach, zaburzaja wyglad twarzy podobnie jak zakola i wogole nie pasuja do nowej lini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno lepiej niz przed ,bo masz linie i wlosy na calosci. Jednak zbyt mala ilosc graftow na taki obszar. Potrzeba by bylo z 4500-5000 graftow ,zeby fajna gestosc wyszla. Wiem po swoim 1 ht ,ze niestety przeszczep jest strasznie graftozerny jezeli chce sie miec w miare naturalnie i bez przeswitow. Jakbys w ten obszar z 1500 walnal jeszcze byla by igla,ale i tak spoko. Najwazniejsze, jezeli Ty jestes zadowlony.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlosy jeszcze jakies kielkuja, jesli chodzi o dokladke graftow to nie wiem czy jest to dobry pomysl, mam mcno ograniczony donor tym kolkiem na nw 6 mysle ze kolejne 3000 gr to max co mozna wyciagnac z mojego donoru, mysle ze do 10 lat bede potrzebowal uzupelnic dalsze ubytki i wtedy te ostatnie 3 k graftow dobrze bylo by miec, zreszta zobacze jaki bedzie efekt koncowy, jak mnie cos jebnie to wyloze te 3 k gr w ten sam obszar co teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaplanujesz lysienia. Nie wiesz czy 10 lat czy za rok czy w ogole bedziesz potrzebowal kolejne ht. Jezeli stosujesz kuracje i dziala to podstawa tej calej zabawy. Na pewno jeszcze sie poprawi ,ale 7 miesiac to praktycznie odrost sie zakonczyl teraz poprawiac sie jakosc i struktura wlosa bedzie. Niestety widze tu ten sam problem co u siebie po moim 1ht. Gestosc slaba(zbyt duzy obszar a mala ilosc graftow) przez co widac przeswity szczegolnie w swietle sztucznym czy slonecznym mega sie to ujawnia.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego ze wlosy sa nadal cienkie i mi sie nudzi postanowilem skrocic gore na 4 mm a boki na zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze to wygląda przy takiej długości, lepiej niż na dłuższych. I to pokazuje, że zabiegi przeszczepów mają jednak sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również uważam że przy tej długości to wygląda lepiej A gdyby zrobić do tego mikropigmentacje to myślę że w ogóle byłby Sztos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie sa dziury widze czarne kropki wzrost wlosow jeszcze sie nie zakonczyl, te cienkie odrosty jak nabiora ostatecznej jakosci mysle ze bedzie to lepiej wygladalo przy kazdej dlugosci, zreszta czas pokaze, zdjecia bede wrzucal co jakis czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz czy te 2950 graftów na Twój obszar to max. co byli w stanie posadzić czy ograniczyłeś się ze względu na fundusze?

Wygląda to całkiem przyzwoicie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciala 3500 gr posadzic lub wiecej ale zaznaczylem od razu ze mam siano tylko na 2700 reszte dostalem w gratisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyjasnia dlaczego nie jest i nie moze byc gesto. Tzn super jak na tyle graftow,jednak 4000 byla by igla.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kolego motywujesz mnie do tego żeby się na nich zdecydować. Mam niemalże identyczny obszar łysienia do Twojego, włos kręcony. Szykowałem się na 4k przy takiej powierzchni. Chyba zacznę rezerwować termin na grudzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Margo jak taki obszar podobny to laduj 4000 i bedzie miazga.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok donor wygolony na zero czy dluzszy ?

 

Możesz taki i taki jak masz czas

 

A z depilacją poprzednich to, zapytaj w jakiś salonach gdzie usuwają włosy, może ci pykną laserem te miejsca, gdzieś czytałem, że robią takie rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ci tej blizny nie naprawili po stripie, ale i tak wygląda to bardzo ładnie jak nieruszony. A blizna jest tylko przez kawałek głowy więc jak bym cię zobaczył na ulicy to wżyciu nie powiedziałbym że to po HT.

 

I teraz inne pytanie, a jaką kuracje stosujesz.

 

700 graftów w zakola - tylko w polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na blizne poszlo by min 200 gr a i tak nie mialem juz kasy, poza tym przyzwyczailem sie do niej

 

co do kuracji to od 3 lub 5 lat tylko fin 1 mg (jem go juz ponad 10 lat) reszte uciazliwego czaradajstwa typu minox i inne wcierki rzucilem tak dawno ze nawet nie pamietam kiedy to bylo i jestem z tego powodu bardzo szczesliwy

 

 

po dzisiejszej sesji w plenerze mam jeszcze takie zdjecia lepszej jakosci niz poprzednie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie relaksuje tak jak ruchanie na polanie, przy okazji pomyslalem ze wkoncu mozna by zrobic zdjecia tego donoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli mikropigmentacje czyli SMP, szczerze nie przeszkadza mi ta blizna, po tylu latach przyzwyczailem sie do niej, a nawet polubilem, SMP jest max na 2 lata potem czar pryska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...