free web hit counter Skocz do zawartości
dandinho

HDC Dr Christina 2950 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie,

11-12 listopada mój zabieg w klinice HDC.

Poprawka po nieudanym przeszczepie 700 graftów STRIP-em u Kolasińskiego z 2007 roku.

Poniżej zdjęcia.

 

[attachment=6]1.jpg[/attachment]

[attachment=5]2.jpg[/attachment]

[attachment=4]3.jpg[/attachment]

[attachment=3]4.jpg[/attachment]

[attachment=2]5.jpeg[/attachment]

[attachment=1]6.jpg[/attachment]

[attachment=0]7.jpeg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dandinho zdrajco Hdc jest tu zbanowane

 

-- 13 lis 2019, 21:43 --

 

A czemu tego środka Ci nie ruszyli przecież tam już prawie nie masz włosów. Chodzi o kasę czy oni nie robią więcej niż 3k graftów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DA czemu tego środka Ci nie ruszyli przecież tam już prawie nie masz włosów. Chodzi o kasę czy oni nie robią więcej niż 3k graftów?

 

żeby kurwa później powiedzieć że łysienie postąpiło, i uprawiać tę propagandę przez następne 100 lat.

 

Jak większość tych pojebanych terrorystycznych klinik.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile kosztował zabieg? Jest jakaś znaczącą różnica w cenie między tą Christina a Marasem?

 

Hdc 2euro bierze, przynajmniej tak ogłaszają się na stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czemu tego środka Ci nie ruszyli przecież tam już prawie nie masz włosów. Chodzi o kasę czy oni nie robią więcej niż 3k graftów?

 

Miałem siano tylko na 3k gr

 

Ile kosztował zabieg? Jest jakaś znaczącą różnica w cenie między tą Christina a Marasem?

 

2,00 ojro/graft Christina

2,50 Maras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do życzeń poprzednika.

Ja też miałem zabieg w HDC, ale na razie efekt (ponad 3,5 miesiące po zabiegu) dupy nie urywa niestety. Niemniej czekam bo liczę na dalszy odrost.

W każdym razie powodzenia i jak najlepszych efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już nie masz strupow?

 

 

w klinice mnie tak myli od 2 dnia po zabiegu ze wrocilem do PL bez strupow, teraz pytanie jak dlugo pozostanie ten czerwony pasek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczerwienienie utrzyma Ci się do 2 miesięcy, wszystko zależy od Twojego organizmu. Też mnie zastanawia to, że myli Ci głowę tak, że nie masz już żadnych strupów ( mówiłeś coś, że chcesz szybko wrócić do pracy i coś z tym mają zrobić czy była to ich inwencja ?). Z jednej strony strupy usuwa się od 5 dnia ( kiedy zaczyna się myć głowę) i robi się to dlatego aby nie doszło do infekcji (najczęściej grzybiczej co wiadomo jaki ma wpływ na grafty). Z drugiej przez te pierwsze dni strupy stabilizują grafty i stanowią barierę przed infekcją (jak w przypadku każdej rany) a samych graftów nie powinno się ruszać. Widać mają jakiś inny protokół postępowania, jak się sprawdza to ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też mnie zastanawia to, że myli Ci głowę tak, że nie masz już żadnych strupów ( mówiłeś coś, że chcesz szybko wrócić do pracy i coś z tym mają zrobić czy była to ich inwencja ?)

 

to jest w ramach opieki pozabiegowej, kazdy pacjent ktory zostaje na tydzien w apartamentach kliniki wraca do domu bez strupow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi zaczeli myc leb caly w czwartek, a zabieg mialem poniedzialek-wtorek, pewnie dlatego ze moj pobyt na cyprze konczyl sie w sobote o 22:15 zapewne w innych przypadkach jest inaczej, ale tak czy siak z HDC wraca sie bez strupow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli myją 2 dnia po zabiegu. Bardzo szybko w porównaniu do innych klinik ale ważne aby efekt był czego życzę. Dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dalszą rzetelna relacje z Twojego zabiegu, interesujący post zważywszy na jakość i cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałem ostrzec przed kliniką HDC viewtopic.php?f=23&t=3449

 

A także, powiedzieć, że w tej klinice uprawiają też dyskryminację ludzi - kiedyś będąc jeszcze głupim w temacie i omamionym sporą ilością ''relacji'' na forum z HDC, konsultowałem się z panem Piotrem ich konsultantem w sprawie mojego przypadku, i otrzymałem natychmiastową odpowiedź, że Maras odmawia mi wykonania zabiegu, a konsultant nie poprosił mnie nawet o żadne fotki do oceny.

 

Także każdemu odradzam tę klinikę choćby z racji polityki tam stosowanej i chamstwa, a zwłaszcza ludziom z małymi ubytkami/zakolami, czy chcących sobie obniżyć/skorygować linię, gdyż moja linia (ani wizja poprawienia ubytków) nie podobała się konsultantowi ani Marasowi, a której nawet nie widzieli i nie wiedzieli o co mi chodzi. Zostałem potraktowany jak śmieć.

 

A co do ceny, to są na świecie też tańsze kliniki, w których też wykonują dobrej jakości zabiegi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie nikt tam nie dyskryminowal wrecz przeciwnie, to samo z linia zrobiono mi dokladnie taka jaka chcialem na podstawie zdjec z lat mlodosci, pierwsza linia zaproponowana w HDC na ktora sie nie zgodzilem byla niska i prosta

 

 

Także każdemu odradzam tę klinikę choćby z racji polityki tam stosowanej i chamstwa, a zwłaszcza ludziom z małymi ubytkami/zakolami, czy chcących sobie obniżyć/skorygować linię,

 

 

podczas mojegu pobytu widzialem wielu ludzi naprawiajacych zakola i obnizajacych lub prostujacych linie i nie bylo problemu, poprostu klinika nie wykonuje uszejpow

 

 

A co do ceny, to są na świecie też tańsze kliniki, w których też wykonują dobrej jakości zabiegi.

 

np jakie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie broń już tak tych szantażystów i terroru.

 

A z tańszych klinik, i mega efektami to chociażby ta Aisha i Hair of Istambul.

 

-- 24 lis 2019, 18:59 --

 

poprostu klinika nie wykonuje uszejpow

 

A to dlaczego? Z nienawiści do takich ludzi ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A z tańszych klinik, i mega efektami to chociażby ta Aisha i Hair of Istambul.

 

 

to sa tureckie budzetowki gdzie jada z koksem rowno, wyciagaja co popadnie i wkladaja co popadnie zwlaszcza w linie, donor traktuja po macoszemu, ja takich klinik nie bralem pod uwage bo nie zrobilbym tam zabiegu nawet za darmo

 

 

A ile trwał twoj zabieg?

 

 

okolo 6 h w jeden dzien i tyle samo w drugim dniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klinika HFE w Moskwie oferuje manualne FUE ekskluzywne za 1,5 € /graft .


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...