free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera sam nie wiem co o tym myśleć... bardzo chciałbym aby i mnie utrzymał przez te 10 lat conajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AKTUALIZACJA

 

Panowie wyszła jak zwykle głupia panika. Dobrze było tutaj pisane, źe to może być usuwanie słabszych włosów przez te mocniejsze rosnące już pod mniejszym wpływem dht. Wypadanie ustało i obserwuje wyrastanie mocnych i grubych włosów. Rośnie dużo w okolicy skroniowej aczkolwiek na odrost zakoli nie licze. Zagęszcza się mocno linia włosów w tamtym rejonie.

Nie radze panikować i jak zwykle zastosować się do wskazań i czekać ten rok minimum.

U mnie minął 6 miesiąc brania fina. Jakieś tam uboki na początku były, ale po tym czasie znikły lub osłabły na tyle, że ich nie odczuwam. Napewno poprawiło się samopoczucie i gęstość włosa. Oby trwało to jak najdłużej.

 

Jeśli ktoś chce poznać jakieś szczegóły to prosze pytać. Starałem sie prowadzić baczne obserwacje i notować co sie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie przechodzę przez drugie zrzucanie odkąd zacząłem brać fina. Pierwsze wystąpiło miesiąc po braniu fina i było to spore zrzucanie, warto było bo włosy odrodziły się grubsze, ciemniejsze dużo lepsze i takiego stanu dobrego to ja nie pamiętam. A teraz znów eh, nie wiem czy to od fina czy sezonowe zrzucanie, mam zdjęcie z marca czyli po zimie i tam lipa spora była, zacząłem suplementowac wit d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge jedynie zalecić to co reszta. Nie panikuj i czekaj. Efekty końcowe można oceniać po roku albo i dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hgk23 jestem dokładnie na tym samym etapie. Fina zacząłem brać podobnie jak Ty w sierpniu i po naprawdę dobrych odrostach od kilku tygodni włosy znów zaczęły się sypać. Jak na razie po kolejnych odrostach ani śladu, ale miejmy nadzieję, że wkrótce nastąpi poprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zglasza sie uzytkownik fina od konca lipca. U mnie tez byla poprawa a aktualnie trafilo na chujowy stan. U mnie glownie korona sie poprawila i to BARDZO ale teraz wrocilem do punktu startowego. Nie stresuje sie, zobaczymy za pol roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważasz powoli jakieś odrosty jak po miesiącu bądź dwóch kuracji, czy póki co wciąż samo wypadanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę Nezyr od 1.5 roku. Zacząłem w wieku 18 lat. Początkowo 1 mg wystarczył niestety wypadanie mocno się nasiliło, zmieniłem do 1.5 mg i dosłownie wypadały mi podczas mycia góra 3-4 włosy. Były bardzo grube i ogólnie gęste. Niestety od września do teraz widzę nieustanne wypadanie, włosy są cienkie i rzadkie, zakola są już bardzo widoczne. 2 mg nie pomagają. Wątpię, że to linienie. Czekam na RU może w połączeniu z 1.5 mg dziennie da jakieś efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radze cierpliwie czekać z normalną dawką. Ja spanikowałem w Listopadzie, a teraz w styczniu jest fajnie. Włosy napewno są w lepszej kondycji, a i odrost jest fajny. Cierpliwości panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...