free web hit counter Skocz do zawartości
Cezarot

przeszczep w klinice hairofistanbul prośba opinię,info?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może miał ktoś z Was do czynienia z kliniką https://hairofistanbul.com ?

Fotki ich pacjentów na ISTA są niesamowite ? Skłaniam się ,żeby zapytać o wycenę uzupełnienia mojego stanu.

Ciekawią mnie ceny zabiegów u Nich? Niestety nic na ten temat w necie nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo tu nie było ale jest to pod względem wyników jedna z najlepszych tureckich klinik na pewno.

A co do ceny to niewiadomo bo nie podają konkretnej ale z tego co gdzieś widziałem jak ktoś zdawał relacje z kilku zapytań do kliniki to cenili się minimalnie wyżej niż reszta z Turcji ale to wraz niewysoka kwota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo będę sledził więc info na forach zagranicznych skoro tu raczej nikt nie ma wiedzy na ten temat.

Dla mnie to ważne. Mogę zapłacić większą kasę, ale za dobrą robotę .

Wg mnie fotki i efekty na Ista są wybitnie rewelacyjne.

Myślę ,że będę potrzebował 2 razy po 4000 grafów .

Donor mam spoko 4, 5 włosów gęstych ciemnych włosów .

 

-- 02 gru 2019, 21:59 --

 

Ja pierdolę no nie wytrzymiee...

 

Matrix daj spokój nowy jestem ))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tanich tureckich klinikach watpie zebys po pierwszym razie mial nastepne 4000 graftow tam nie dbaja o donor i przy kolejnej operacji jak wyciagniesz 2000 graftow to moze byc dobrze. Jak Musisz miec 8000 graftow to strip a nie fue. Poczytaj o roznicach pomiedzy tymi metodami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za wskazówki . Ten strip trochę mnie przeraża tj blizna gojenie i reszta , ale może warto.

Jutro wrzucę fotki

Ale dobrze nie jest .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy w ktorym miejscu jestes i czy u ceibie przeszczep na przod i gore by zdal egzamin a korone chemia mozna odbudowac ale wszystko zalezy jaki masz stan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem u mnie stan łysiny dziś dość tragiczny. Nie wiem czy ktokolwiek zakwalifikuje mnie do operacji przeszczepu, żeby poniżej nie wyglądało to śmiesznie. Nie biorę nic tj fina, loxonu. Ze względu na wiek 38 łysienie praktycznie się zatrzymało, spowolniło.

Jednak jak 7 lat temu brałem przez pół roku finasteryd bardzo ładnie odbudowało mi to włosy/ zagęściło.

Z tyłu mam nadal gęste włosy ale czy to wystarczy na pokrycie glacy ?

 

Pytanie do Was czy dać sobie spokój w moim stanie i pomyśleć o mikropigmentacji , systemach ?

 

-- 04 gru 2019, 10:04 --

 

Pytanie czy warto robić przeszczep w takim zaawansowanym stadium duża glaca dość ?

W sumie zależy mi żeby mieć na głowie coś co mógłbym posypać dodatkowo mikrowłoknami ?

Napiszcie czy mój przypadek kwalifikuje się do przeszczepu ?:-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan nie jest mega tragiczny tu są na forum dużo gorsze.

Włosy z tyłu też masz dobre, musiałbyś wejść na fina

Na pierwszy zabieg dobry strip np 3.5k graftów a drugi zabieg drugie tyle fue i efekt będzie git. Tylko nie u tureckich partaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję .

Chciałbym mieć jakąś minimalna liczbę włosów i nadal używać jakiś posypek. Nie spodziewam się cudow w moim stanie zaawansowania łysienia oczywiście .

Myślisz , że powinienem wrzucić dutasteryd, żeby zagęścić koronę? Po fina 6 lat temu bardzo mi odrosły włosy . Brałem przez 6 miesięcy.

Od 5 lat sypię codziennie nanogen i nie stosuje nic poza. Widzę , że łysienie zahamowało od 2 lat .

Powiedz czy polecasz jakiś ośrodek w Polsce czy za granicą?

Chciałbym skonsultować temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem, że wybór kliniki z tytułu nie jest zły, a włosy i ich cechy wyglądają na bardzo dobre do HT. I tak jak powiedziano, stan nie jest jeszcze całkiem tragiczny, a fin/dut wskazany ZAWSZE.

 

W ogóle dlaczego odstawiłeś fina skoro bardzo dobrze działał w kwestii odrostów ? Jeśli ze względu na dziecko, to później i tak mogłeś zacząć go znów brać i stan był by na pewno dużo lepszy.

 

A jeśli chciałbyś jednak jak najwięcej wydobyć z donoru, to oczywiście STRIP obowiązkowo jako pierwszy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób dobrego stripa np w bhr. Jak będzie dobry odrost to zawsze możesz lecieć do tego hair of Stambuł, chociaż ja byłem w Turcji i wolę nie ryzykować, bierz pod uwagę że tam zabieg nie wykonują lekarze tylko technicy a stan i rezultat Twojego zabiegu może zależeć od ich dobrego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze twoj stan jest do ogarniecia biorac pod wage ze neidlugo cie czekaja 40 urodziny , na koronie widac to lysijace miejsce najbardzdiej na dole i do tego miejsca w przyszlosci korona ci bedzie lysiala wiec calkiem sie nie zatrzymalo jeszcze

Na przod i gore ci trzeba jakies 3500 graftow i nie licz ze bedzie mega gesto ale tez nie powino byc tragedi bo masz znosny donor mysle. Na korone to trudno powiedziec ,ale , moze 2000 graftow + jak kiedys postapi lysienie tam to moze nawet wwiecej wiec bym nie szalal z iloscia graftow na pierwszym przeszczepie.

 

U ciebie idealne kombo to by bylo przeszczep na przod i gore a zageszczenie korony przez fina ,zwlaszcza ze piszesz ze dobrze reagujesz na niego i miales odrosty. Przeszczep na korone to ciagla walka bo widac ze ona ci nie skonczyla lysiec , wyrazny znak gdzie postapi lysienie - na godzinie 6 przezedzenie na koronie - typowa oznaka i powie ci to kazdy szczery lekarz od przeszczepow. Narazie masz lysienie na tzw malej koronie a znak ze lysienie bedzie postepowalo do ttzw duzej korony. Kiedy ? moze za 5 lat a moze za 15 tego nigdy nie da sie przewidziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziękuję . Nie ma jak fachowe forum i Waszą wiedza.

Nie liczę jak wspominałem na spektakularne cuda. Wiem, że słabo z łysiną i moim stadium łysienia bo jest dość zaawansowane.

Chciałbym mieć jednak jakaś lekką gęstość ,żeby móc dodatkowo używać nanogenu itp.

Myślę wrócić do fina i loxonu. W sumie może bez sensu, że przerwałem 6 lat temu kurację .

Nie próbowałem nigdy tego duta?

Czy to nie zabija na dłuższą metę ? Bierze ktoś z Was np 10 lat bez skutków ubocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w polsce tylko niektorzy wiedza ze lysienie mozna zatrzymac wiec nie licz na wiele relacji, na forach us jest masa ralacji z ludzmi co sa na finie 10 czy nawet prawie 20 lat.

 

mysle ze jak przeszczep na gore ci sie powiedzie to nie bedziesz musial zadnych posypek uzywac. Pytanie jak bardzo chemia ci teraz odbuduje korone i czy tam bedziesz musial uzywac nanogenu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cezarot dutasteryd Cie nie zabije. Jeżeli chodzi o potencjalne skutki uboczne w sferze seksualnej to szansa na nie jest porównywalna jak na finie. Jednak dutasteryd to lek znacznie skuteczniejszy jeśli chodzi o odrosty właśnie. Jedyne co jest negatywne na ducie to obniżona hipertrofia mięśniowa, ale to problem dla osób, które chcą mieć wysportowaną lub trochę muskularną sylwetkę.

 

Jak dorzucisz do dutasterydu jakiś dobry minoksidil to już w ogóle może się okazać, że cała korona i duża część góry Ci tak zarośnie, że wystarczy uzupełnienie języka i zakoli i może się okazać, że będziesz miał za kilkanaście miesięcy mocne NW2.

 

Z dutasterydem też jest tak, że możesz go brać z różną częstotliwością np raz na 3 lub 4 dni...jednocześnie jak się walczy o odrosty to można nawet codziennie. Na początek mógłbyś stosować np co 3 dni 0,5 mg przez 5-6 miesięcy i zobaczyłbyś jaki jest progres. Może wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję myślę, że dutasteryd będzie dobrym wyborem teraz . Skoro ma nawet większą skuteczność niż fina w moim przypadku powinien pomóc .

Dzięki za wskazówki z dawkowaniem

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nosisz taki stan jak teraz czyli na okolo glowy nie golisz sie do skory to robilbym stripa. Powod prosty zmaksymalizowanie efektu, mniejsze marnowanie graftow.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę strip to fajna sprawa , żeby uzyskać jakąś tam gęstość .

Budżetowo też chyba lepiej nieco?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj, jednak w wielu klinikach stawka za STRIP'a jest taka sama lub zbliżona, a nawet czasami wyższa niż za zwykłe mechaniczne FUE.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj, jednak w wielu klinikach stawka za STRIP'a jest taka sama lub zbliżona, a nawet czasami wyższa niż za zwykłe mechaniczne FUE.

Powiedz możesz polecić dobrą placówkę ?

W Polsce lub w Turcji ?

Dziękuję za pomoc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kliniki na świecie to: np. H&W - Kanada, Natural Transplants - USA, z Europy to Feriduni, BHR - Bisanga, Mwamba.

 

A w Polsce nie ma dobrych klinik HT w ogóle, a w Turcji z tego się orientuję jest tylko kilka oferujących STRIP'a na tle całej masy klinik FUE, ale nie zgłębiałem żadnych informacji na ich temat ani żadnych relacji ludzi z tych klinik.

 

Chyba gdzieś na forum wklejałem wyniki dla klinik oferujących STRIP'a w Turcji, jeśli chcesz mogę to zrobić jeszcze raz.

 

-- 07 gru 2019, 16:41 --

 

Here u r

 

https://www.best-hair-clinics.com/clini ... =1&pays=39

 

Oczywiście tych klinik oferujących STRIP'a może być więcej w Turcji, bo w bazie tej strony znajduje się tylko ok 250 klinik ogółem z Europy. Choć jak podejrzewam do STRIP'a musi być już autentycznie lekarz, a w Turcji podobno mało lekarzy w klinikach HT, a zabiegu FUE nie musi tam wykonywać lekarz.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...