free web hit counter Skocz do zawartości
mati00700

Turcja która klinika??? Aktualne informacje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Planuję FUE W najbliższym roku, jestem po STRIPie w BHR więc linia już zarysowana, poza tym teraz głównie chodzi o zrobienie korony. Nie zależy mi specjalnie na donorze, bo to raczej ostatni zabieg, który planuje. W najgorszym wypadku w przyszłości zostanie mi jeszcze coś do wyciśnięcia z BHT z brody, a jest z czego brać. Zależy mi też na dobrej cenie, ponieważ nie stać mnie na kolejny kosztowny zabieg, ale jakość jednak też jest ważna więc wydaje się, że jedynym rozwiązaniem jest Turcja (Indie odpadają), Przybylski (po podwyżce cen już w zasadzie ma podobne jak w BHR).

 

Pytanie jest takie czy wybrać po prostu z dwóch najbardziej znanych Aisha czy Hair of Istanbul i czy one na pewno są warte zachodu. Cen jeszcze nie porównywałem.

Dostałem jedynie ofertę z Promed Hair Clinic (Turcja) na FUE 4000 gr za około 1500 eur Nie chce też patrzeć tylko i wyłącznie na cenę, ale mieć porządnie zrobione FUE i naprawdę efekty z tego.Była jakaś relacja z Emrah Clinic, całkiem niezły odrost. Pamiętam też że jakaś klinika miała ofertę 2500 eur i takie chyba są z grubsza ceny, niezależnie od liczby graftów, bo Turcy tego nie liczą tylko wszczepiają już w cenie ile wlezie.

 

Turcja słynie z dobrego serwisu, wydaje się, że kwestia doboru dobrej kliniki. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo i zadowolenie pacjenta wydaje się, że dbają o to naprawdę. Pomijam kwestie samego kraju, niektórzy boją się tam lecieć, bo ataki itp, no ale nie przesadzajmy. Jedynym tak naprawdę minusem może być to, że w przypadku jakichś komplikacji złożenie reklamacji na zabieg w kraju, który jest poza unią i walka o swoje prawa może być bardzo problematyczna lub niemożliwa.

 

Jest dużo postów o zabiegach w Turcji, ale nigdzie nie jest wszystko zebrane w jednym poście. Może tutaj się uda.

 

Chyba, że macie jakieś sugestie poza Turcją?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie jest takie czy wybrać po prostu z dwóch najbardziej znanych Aisha czy Hair of Istanbul i czy one na pewno są warte zachodu.

 

Moim skromnym zdaniem na pewno są warte ceny, sądząc oczywiście tylko po relacjach z neta. Jednak każdy chyba powinien sam przynajmniej trochę zrobić rozeznanie wśród tych tureckich klinik oraz innych konkurencyjnych tureckich klinik z tego przedziału cenowego, i sam dokonać wyboru.

 

A wiem, że jeśli będzie jakaś choćby tylko jedna relacja na forum z nieudanym zabiegiem lub z nie w pełni zadowolonym pacjentem z klinik, które wymieniasz, konsultant Maral Clinic wdepcze mnie w ziemie.

 

I pamiętajcie, ja wam kałacha do łba nie przystawiam i nie mówię, że macie pod groźbą kulki lecieć do Aisha czy Hair of Istanbul, czy do obojętnie jakiej innej kliniki, o których tu mówię/mówiłem, a mówił już nie będę, bo to nie ma sensu i uważam podobnie w tej kwestii jak @ElChapoGuzman.

 

A tak poza tym, to chętnie zobaczę fotki efektów STRIP'a z BHR'u, bo w poprzednim wątku nie wyświetlają się już.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 12 lutego mam zabieg w Turcji Stambuł klinika Esteworld.

Cena 2000eur w cenie chyba wszystko transfery hotel 3doby po zabiegu dodatkowo osocze. Polski opiekun na miejscu. Czy warto okaże się po. Ale jak na razie kontakt z nimi jest doskonały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem 3 tygodnie po zabiegu w Esteworld dobrze to wyszło u ciebie?

 

Ty nam powiedz jak to wygląda u Ciebie. Koledzy jak widać szukają odpowiedniej kilniki. Załóż temat i pochwal się swoją historią!

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę wysłać zdjęcia, ale na mesengerze. Nie lubię tu wstawiać.

 

 

 

A tak poza tym, to chętnie zobaczę fotki efektów STRIP'a z BHR'u, bo w poprzednim wątku nie wyświetlają się już.

 

-- 30 gru 2019, 0:04 --

 

Pomyśl jeszcze o Cinik-u.

 

 

Nie znam. Skąd wziąłeś info o niej?

 

-- 30 gru 2019, 0:05 --

 

Ja 12 lutego mam zabieg w Turcji Stambuł klinika Esteworld.

Cena 2000eur w cenie chyba wszystko transfery hotel 3doby po zabiegu dodatkowo osocze. Polski opiekun na miejscu. Czy warto okaże się po. Ale jak na razie kontakt z nimi jest doskonały.

 

No zobaczymy, wstawiaj na bieżąco. Cenowo się zgadza, bo wszyscy mają koło 2 tysi i wliczone wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie Turcję wybiłem z głowy jeżeli chodzi o HT. Jeżeli ktoś myśli, że za 1500-2000 eur dostanie jakieś "indywidualne" podejście do klienta i super jakość w Turcji to niech się puknie w czoło. Nie wiem dlaczego, ale HT jest na tyle ciężkim tematem dla doktorów( może dlatego, że mozolne i monotonne), że klinik na świecie które wykonują super efekt jest na prawdę mało. Dlatego odpowiadając na pytanie, nie ma praktycznie znaczenia którą Turecką klinikę wybierzesz. Maral, Cinik, Aisha Hair, i wiele inncyh, będziesz miał praktycznie to samo, ten sam efekt i szanse 50/50, że zabieg będzie bardziej lub mniej udany.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się @fruit tak to wygląda. A Aisha jest wyjątkowa tylko dlatego, że jak widać są tam normalniejsi ludzie i że zrobili tamtemu linię tak nisko jak chciał i taką jaką chciał. I że zamieścili na yt ten słynny film z tamtego niecodziennego obniżenia linii, i że mimo krytyki nie usunęli go. Za to ich szanuję. Bo to co część - być może nawet połowa lekarzy od HT odpierdala w kwestii tego narzucania pacjentom ich wizji linii, to po prostu rodzaj terroru, dyskryminacji, oraz stosowania przemocy psychicznej względem pacjenta/klienta. Inaczej tego nazwać nie można.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@antydhtor, to prawda szacun, że zgodzili się na jego zachciankę, ale moim zdaniem niektórzy dr. nie chcą się godzić na takie rzeczy ze względu na strach.

Jeżeli dr. nie chce się zgodzić na prośbę pacjenta o obniżenie linii o 0.5cm względem wizji doktora, mimo że nic nie stoi na przeszkodzie to rzeczywiście jest chamskie.

Natomiast zrobienie komuś linii takiej jak na tamtym filmie to już jest duże ryzyko. Załóżmy, że coś poszło by nie tak, jak np. w przypadku Marcinkaa w klinice BHR, że odrost był bardzo niewielki, a w skórze zostały jakieś dołki i inne blizny, wtedy taki człowiek jest po prostu OSZPECONY, i jednak ludzie powinnie się zastanowić i brać pod uwagę, że coś może pójść nie tak.

Również pacjent może doznać szoku, rozmyślić się lub nie wiadomo co i obarczać później winą doktora. Jak kiedyś pamiętam lata temu była głośna sprawa, jak jakaś dziewczyna chyba z Niemiec chciała sobie wytatuować gwiazdki na twarzy, a jak już to zrobiła doznała szoku, była zrozpaczona i obarczyła winą tego kto robił tatuaż, że ona niby zasnęła.

Doktorzy to też ludzie, każdy jest inny, ma jakieś swoje przekonania jedni mniej lub bardziej konserwatywne.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde ryzyko jest do podpisania przez pacjenta. I na tym się kończy i wyczerpuje ten temat.

 

A tak poza tym dołki na wyższym obszarze głowy spowodowane nieudanym HT czym to się niby różnią od tych na niskiej linii ? - myśląc w ten sposób nie należało by HT robić nikomu - także gargamelom.

 

I jeśli dla mnie (czy kogokolwiek innego niełysiejącego) ''NIE'', to dla gargameli też NIE! Bo przecież naturalna gładka łysina lepiej wygląda niż ta zjebana dołkami po nieudanym zabiegu HT.

 

A skoro już o szoku, to gargamele z wielką łysiną przyzwyczajeni do tej łysiny od lat, też nie powinni mieć robionego żadnego HT, bo też mogą doznać i dostać szoku bujną fryzurą.

 

A co jest dla kogo większym oszpeceniem to każdy wie sam i żaden lekarz nie może o tym decydować w kwestii czegoś takiego jak HT. Poza tym są ludzie którzy robią sobie celowo różne skaryfikacje i blizny na ryju i nawet nie łysieją, ale łysienie pewnie ich też by w jakiś sposób dotknęło jakby miało miejsce u nich. Ale to tylko na marginesie.

 

A ja jestem zrozpaczony że mnie traktują jak śmiecia i bezmózgie yeti niektórzy lekarze. Tym jestem kuhwa zrozpaczony i zdruzgotany i wysoce zszokowany zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

 

I to że raz ktoś miał dołki po HT to nie znaczy, że każdy ma czy będzie miał, i aby z tego powodu zaprzestać stosowania HT w celu 'leczenia'' / maskowania łysienia.

 

I fakt, każdy ma jakieś swoje przekonania, a moje są takie, że każdy lekarz od HT, który nie chce zrobić linii jak klient sobie życzy, jest zwyczajnym terrorystą, i nic ani nikt moich przekonań nie zmieni co do tego. Ale całe szczęście, ze są też lekarze od HT, którzy nie są terrorystami w tej kwestii.

 

I o jakim strachu lekarzy mowa, skoro przed HT podpisuje się stosowane oświadczenia tak czy inaczej i bez względu na linię włosów. I choćby nie wiem jak lekarze oszpecili nieudanym zabiegiem HT ''medycyny estetycznej'' czy ''chirurgii plastycznej'', to prawo i tak ich chroni, i było wiele orzeczeń sądowych nt. takich spraw, że skutków takich zabiegów nie można do końca przewidzieć a każdy godzi się dobrowolnie na taki zabieg, wyraża jego chęć, i pospisuje też stosowne oświadczenia.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@antydhtor- nawet podpisując papierek przez pacjenta, doktor wciąż podejmuje ryzyko. Nie chodzi już nawet o reputację. Pacjent wciąż może się sądzić, mimo, że podpisał jakąś zgodę, lub inne zaświadczenie. Prawnicy mogą skarżyć doktoro np. o celowe wprowadzenie w błąd.

 

Myślę, że dołek na górze głowy oszpeca mniej, niż na twarzy.

I tu nie chodzi o to, że "NIE", każda operacja, jaka kolwiek, wiąże się z ryzykiem, więc idąc tym tokiem myślenia to wgl. powinno się zaprzestać jakichkolwiek operacji.

 

Jeżeli chodzi o skaryfikację to oglądałem wywiad z Popkiem, który zapytany o to, czy chciałby, aby jego córka sobie zrobiła coś takiego odpowiedział ze smutkiem, że nie, bo chciałby, żeby miała normalne życie.

 

Nie można nazywać każdej osoby która mówi "nie" terrorystą, rasistą, czy też czymkolwiek innym w żadnej dziedzinie życia.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy co chce się zrobić czy Fue czy stripa. Bo piszecie ogólnikowo, a tu trzeba rozgraniczyć, bo różnica jest spora.

Zwłaszcza jeśli chodzi o Turcję, gdzie stripa nie robią lub robią rzadko lub źle i fue gdzie robią to wszystkie kliniki.

 

Mi na linii nie zależy bo już ją mam zrobiona w BHR. A to tez ma znaczenie.

 

Te dziury, o których piszecie to po Fue czy stripie? I czy ktoś widział te dziury u kogoś kto robił przeszczep w Turcji?

 

Będziemy śledzić relacje tych osób co robią sobie zabiegi w Turcji teraz na początku roku. Zobaczymy efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fruit wierz mi.

 

Nie nazywam każdej osoby terrorystą i rasistą, tylko aby te osoby które zasługują aby być tak nazwane. Czasami mówię ogólnie w kontekście białych ludzi, ale to pod wpływem wkurwienia i wrażenia z zaobserwowanych faktów z życia i z Historii świata.

 

A czy ja chcę włosy na twarzy sobie wszczepić ? Czy na linii którą mam ? U mnie nawet nie potrzeba tyle obniżać co u tamtego. A co do tamtego, to wątpię aby tamten miał przeszczepione włosy na twarz na wzór małpiszona. Dla mnie wygląda ok i normalnie, ale najważniejsze, że sam jest szczęśliwy i zadowolony.

 

No i co z tego, że prawnicy mogą sobie skarżyć lekarza, skoro sprawa i tak jest oczywista ?

W USA każdy może każdego skarżyć o wszystko i jakoś to na nikim żadnego wrażenia tam nie robi, a ewidentnie bezpodstawne czy nawet durnowate i głupie lub/i złośliwe sprawy są zamykane i z zakazem ponownego skarżenia o to samo tych samych osób, przez te same osoby czy ich prawnych reprezentantów.

 

-- 02 sty 2020, 19:51 --

 

Te dziury, o których piszecie to po Fue czy stripie? I czy ktoś widział te dziury u kogoś kto robił przeszczep w Turcji?

 

 

To bez znaczenia, mówimy o dołkach po HT/FUE z wyjątkowej sytuacji jednego forumowicza.

 

-- 02 sty 2020, 19:57 --

 

a tu trzeba rozgraniczyć, bo różnica jest spora.

Zwłaszcza jeśli chodzi o Turcję, gdzie stripa nie robią lub robią rzadko lub źle i fue gdzie robią to wszystkie kliniki.

 

Wiem o tym. Sam nawet o tym już tu kiedyś pisałem. Ja preferuję STRIP'a i chciałbym aby to był bardzo dobry STRIP.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tylko do tego dwie rzeczy, pierwsza i najważniejsza moim zdaniem to indywidualne wymagania. dla kogoś kto był łysy pół życia i nagle znalazł oferte gdzie w Turcji zrobią mu znowu fryzure mimo że niezbyt gęstą i raczej pod "Zaczeske" Dla takiego kogoś takie włosy będą spełnieniem marzeń w dodatku za cene dobrych wakacji. Druga sprawa to to jak do wytycznych po HT przykładają się poszczególni pacjenci no i jak zareaguje organizm a to mało kto bierze pod uwage, nie zawsze nieudany zabieg to wina lekarza, gdy pacjent zlewa zalecenia lub uszkadza sobie łeb a potem płacze że efekt marny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każde ryzyko jest do podpisania przez pacjenta. I na tym się kończy i wyczerpuje ten temat.

 

Gdybyś Ty jeszcze miał jakąkolwiek wiedzę to byś takich bredni nie pisał. Pacjent może i nawet własną krwią taki papier podpisać a i tak sąd nie przyzna racji lekarzowi i dlatego takim jak Ty nie zrobią co chcesz. W Aishy zrobili co pacjent chciał bo tam nie ma żadnego lekarza więc tam leć po kochanego U shejpa bo już wszędzie mają Cię dosyć. Możesz im nawet na stole umrzeć i nikt za to nie odpowie. A jak jesteś taki mądry to podpisz się swojemu klientowi, że świadomie chciał wyjechać z warsztatu z niedokręconymi kołami a potem licz, że jak coś się stanie to sędzia Cię zrozumie.

 

-- 02 sty 2020, 20:16 --

 

Ja dodam tylko do tego dwie rzeczy, pierwsza i najważniejsza moim zdaniem to indywidualne wymagania. dla kogoś kto był łysy pół życia i nagle znalazł oferte gdzie w Turcji zrobią mu znowu fryzure mimo że niezbyt gęstą i raczej pod "Zaczeske" Dla takiego kogoś takie włosy będą spełnieniem marzeń w dodatku za cene dobrych wakacji. Druga sprawa to to jak do wytycznych po HT przykładają się poszczególni pacjenci no i jak zareaguje organizm a to mało kto bierze pod uwage, nie zawsze nieudany zabieg to wina lekarza, gdy pacjent zlewa zalecenia lub uszkadza sobie łeb a potem płacze że efekt marny.

 

W Turcji można zrobić i dobrą gęstość przy nie zaawansowanym NW. Mój wątek to pokaże i po to go prowadzę bo w tym nie ma żadnej magi.

 

 

Oczywiscie, zgodzę się z tobą. W czasach w których żyjemy ludzie nie są skazani na bycie łysym, to tylko wybór lub lenistwo. Jest chemia, HT, Systemy, Topiki, Posypki, Chuje-Muje, Gdy ktoś płacze nad swoim losem zamiast wziąć się w garść to już indywidualna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zależy co chce się zrobić czy Fue czy stripa. Bo piszecie ogólnikowo, a tu trzeba rozgraniczyć, bo różnica jest spora.

Zwłaszcza jeśli chodzi o Turcję, gdzie stripa nie robią lub robią rzadko lub źle i fue gdzie robią to wszystkie kliniki.

 

Mi na linii nie zależy bo już ją mam zrobiona w BHR. A to tez ma znaczenie.

 

Te dziury, o których piszecie to po Fue czy stripie? I czy ktoś widział te dziury u kogoś kto robił przeszczep w Turcji?

 

Będziemy śledzić relacje tych osób co robią sobie zabiegi w Turcji teraz na początku roku. Zobaczymy efekty.

 

Masz rację, powinienem podkreślić, że chodzi mi o FUE w Turcji.

Więc powiem jeszcze raz, że jeżeli ktoś oczekuje indywidualnego podejścia do swojego przypadku, obchodzenia się z nim jak z jajkiem, super gęstości, dbania o donor, selekcję graftów przy użyciu mikroskopu za 1500eur w Turcji to trzeba sobie to wybić z głowy.

Dostaniesz tam dobry "customer service" w rozumieniu, że w pakiecie będziesz miał spoko hotel, jakiś tam posiłek, przejazd itp, itd w byle której, bardziej znanej, taniej klinice od HT w Turcji. To jest tam standard.

Nie rozwodząc się nad liniami, srami, to generalnie efekt będziesz miał ten sam. Można równie dobrze sobie zapisać na karteczkach nazwy klinik: Cinik, Maral, Aisha Hair, Hair of Istanbul i wylosować i tam polecieć.

W każdej z tych klinik są dobre i złe relacje na internecie. Chodzi mi o to, że tam jest wszystko na jedno kopyto. Więc jeżeli już ktoś bardzo chce zrobić tani przeszczep w Turcji, to nie ma co sobie zawracać głowy która klinika jest lepsza.

W każdej z klinik dochodzi czynnik szczęścia co do humoru i wyszkolenia techników o których pacjent nie ma pojęcia.

Wejdź na kanał YT "Matt Dominance" i obejrzyj jego filmy z HT. Z tego co pamiętam, on miał HT FUE w Aisha Hair. Zobacz jego efekty. On ma dobry efekt jak na Turcję. Jeżeli komuś taki efekt odpowiada, to przy odrobinie szczęścia, dostanie to w każdej bardziej znanej, taniej Tureckiej klinice.

Ja dodam, że mi się jego efekt nie podoba, mimo, że na pierwszy rzut oka wygląda ok. Grafty wielowłosowe w linii i wiele innych mankamentów o których on sam opowiada. Lecz rozumiem, że dla kogoś z NW4 i wyżej, taki efekt mógłby być super. I to jest właśnie efekt Tureckiej masówki i dostaniesz to w każdej z bardziej znanej klinice. Więc odpowiadając na pytanie z tematu postu, nie ma znaczenia którą Turecką klinikę wybierzesz, aktualnie w każdej panuje ten sam standard.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem w czym w ogóle jest ten problem. Niech każdy leci gdzie chce na HT i tyle, i o ile zaakceptują go tam do zabiegu, bo wiadomo jest, że często w wielu klinikach odmawiają jak akurat za dużo hajsu mają, albo nienawidzą czyjegoś ryja i/lub pożądanego i oczekiwanego efektu końcowego dla danego pacjenta - tak jak np. u Maral'a albo Koray'a Erdogan'a w klinice Asmed.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was słyszał jeszcze o klinice Clinicana i Meditravel, które organizuje tam wyjazdy?

 

Jest jeden facet muzyk, który tam był na przeszczepie i udokumentował zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...