free web hit counter Skocz do zawartości
vichy123

Łysienie oraz finasteryd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Zauważyłem pierwsze oznaki łysienia w wieku 22/23 lat. Po około roku odwiedziłem dermatologa. Przepisał mi Alopexy Minoxidilum i stosuje go do dzisiaj (raz dziennie) wiem, ze powinienem dwa. Łysienie postępowało, wiem od 10 lipca biorę finasteryd. Minęło prawie pół roku. Moim zdaniem efekty są bardzo dobre. Linia na zakolach się ustabilizowała jest mocna i nie widać osłabionych włosów. Środek mocno się zagęścił i nie widać osłabionych włosów. Jestem zadowolony z efektów.

Skutki uboczne fina:

1. Od 5 do 12/14 dnia stosowania, dziwne uczucia w jajkach, jakby były bardziej wrażliwe ( około tygodnia tylko, teraz już nic)

2. Pojawiło się trochę pryszczy na twarzy, ale już sytuacja się ustabilizowała, chociaż czasami coś się pojawia.

 

Żadnych problemów z libido.

Suplementuje również cynk, omega3, kreatyne. Ćwiczę na siłowni 3 razy w tygodniu + czasami jakieś aeroby dla dobrej sylwetki.

 

dam zdjęcia z 10 lipca czyli pierwszy dzień na finie (jakość słaba - sorry)

 

-- 02 sty 2020, 17:20 --

 

Teraz zdjęcia z dzisiaj czyli niemal pół roku. Może zdjęcia nie oddają tego tak mocno, ale różnica jest spora. 3 pierwsze zdjęcia z 10 lipca 2019, 3 następne z 02 styczeń 2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że fin na Ciebie przyzwoicie zadziałał. Jedna sprawa, prawdopodobnie o tym wiesz, ale żeby nie było : zdajesz sobie sprawę z tego, że kreatyna często przyśpiesza łysienie ? Oczywiście u osób podatnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...